FINDERS KEEPERS
Grace

Laurie jest beznadziejnie zakochana w koledze ze szkoły, Macie. Beznadziejnie, bo każde z ich spotkań kończy się katastrofą tak wielką, że w końcu Mat zaczyna uciekać byle dalej od Laurie. Aż pewnego dnia łączy ich nowa katastrofa. Dziewczyna ląduje nieoczekiwanie w centrum tajemniczych wydarzeń, i wszystko wskazuje na to, że tylko ona jest w stanie pomóc Matowi w rozwiązaniu zagadki. Czy uda...

Czy uda się jej przy okazji zdobyć jego sympatię? A może coś więcej niż sympatię...?

lacerta | 2012-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2012

Świetna książka, bardzo polubiłam głównych bohaterów, są niesamowici. Pod koniec książki zupełnie nie mogłam się oderwać od czytania. Ten wątek tajemnicy udał się autorce niesamowicie. A opis książki zupełnie mi w tym przypadku nie pasuje i trochę jakby mija się z całą książką.

Priada | 2012-09-29
Przeczytana: 28 września 2012

Schemat praktycznie jak w każdej książce z tej serii....ona zakochana w najprzystojniejszym chłopaku ze szkoły, on niedostępny i nie zwraca na nią uwagi. Jednak pewnego dnia spotykają się i możliwe że coś z tego będzie....hmmmm dobra aby się odprężyc po ciężkim dniu ale nic pozatym, bynajmniej - mnie nie porwała.

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

estrella1995 | 2017-05-02
Kamila | 2017-04-28