Dar syreny

Wydawnictwo: Amber
The mermaid's purse
Dar, syreny
Marzi

Dla Cass przeprowadzka do Brighton, gdzie ma wykładać na uniwerystecie, oznacza wyższą pozycję w naukowym świecie. Ale wybór nadmorskiej miejscowości jest dziwne w przypadku kobiety, która panicznie boi się morza. Dziwne są również sytuacje, które zaczynają się mnożyć w jej nowym życiu: niezrozumiała wrogość studenta, trudna do wytłumaczenia fascynacja uczennicą, irracjonalne uczucie, że ktoś ją śledzi. I powracające wspomnienie o czymś, co usiłowała przez całe życie ukryć - zwłaszcza przed samą sobą.

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 09 marca 2011