Starość doskonała

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niedoskonała miłość". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit Press
83-88790-65-X
Alicja

Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a życie kobiet toczy się dalej. Bohaterka głośnego cyklu Krystyny Nepomuckiej wreszcie wkroczyła w pogodny czas doskonałości. Życiowe chmury, które przysporzyły jej tylu trosk, teraz wreszcie rozpraszają się, a codzienna egzystencja rysować się zaczyna w jasnych barwach. Możemy, wraz z niezwykle sympatyczną panią doktor prowadzącą Czytelników przez karty powieści, uśmiechać się śledząc losy przezabawnych postaci znanych już z kart innych książek autorki.

Komaga | 2012-11-05
Przeczytana: 28 października 2012

Według mnie najlepsza z całej serii. Może dlatego, że najbardziej dojrzała? Dojrzała autorka, bohaterka, bohater i ja, bo o 2 lata jestem starsza od czasu przeczytania pierwszej...

Magnetic_91 | 2013-06-06
Przeczytana: 04 czerwca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ostatnia już część serii.
Tak samo zaskakująca i ciekawa jak poprzednie.

Niespodziewany zwrot wydarzeń w życiu bohaterki zaskakuje tak samo ją jak i czytelnika. W końcu po długich poszukiwaniach mężczyzny idealnego udaje jej się ułożyć życie z kimś kogo nie brała pod uwagę.
Okazuje się,że byłego męża poznała tak naprawdę dopiero wtedy gdy zdecydowała się mu pomóc.
Jak widać naj ważniejsze było niewidzialne dla oczu.
Postanowiła dać Busiowi szansę i z nim spędzić ' Starość doskonałą'

Tak jak zapewne reszta czytelniczek/czytelników liczyłam na ujawnienie imienia głównej bohaterki. Szkoda, że zostało tajemnicą.

Całą serię polecam z czystym sumieniem.
Groteskowość sytuacji, charakter bohaterów, dialogi i humor sytuacyjny naprawdę potrafią zrelaksować i przenieść w zupełnie inny świat.

nellanna | 2012-01-22
Przeczytana: 20 stycznia 2012

Całość znakomicie się czytała. Moim ulubieńcem był jednak Busio, chociaż rywalizował z ojcem bohaterki. Z czystym sercem polecam. Nie tylko sprawy sercowe ale wiele mądrych życiowych rad, które podkradałam żywcem podejmującej niełatwe decyzje bohaterce. A do tego świetny spacer po czasach w jakich przyszło jej żyć, z odrobiną fascynujących rodzinnych historii, które nie oparły się upływowi czasu.

martusszka | 2015-11-18
Przeczytana: 29 października 2015

Po ostatniej części cyklu spodziewałam się więcej , może np ujawnienia imienia głównej bohaterki. Być może też podchodzę zbyt osobiście do losów "bezimiennej" ale liczyłam na inne zakończenie tej historii...

justysiak | 2013-05-14
Przeczytana: 13 maja 2013

Aż szkoda, że to jest koniec....
Nie wiem czy to nie będzie spoiler, ale miałam nadzieję, że chociaż na końcu napiszą jak ona miała na imię :)

staczer | 2012-05-09
Przeczytana: 29 stycznia 2012

podobnie jak pozostałe cześci NIEDOSKONAŁE jest doskonała. Zart, dowcip i realnosć wydarzeń. Polecam.

Cysia | 2013-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2013

Koniec przygód z Busiem, ...a może dopiero początek?
Ostatnia, niedoskonała część jest inna od poprzednich, ale wciąga i bawi tak samo.

BeataBrzezińska | 2016-07-13
szelest | 2016-07-06