Kochanek doskonały

Akapit Press
2005-06-10
1991-01-01
83-88790-58-7
małżeństwo niedoskonałe literatura współczesna satyra ludzka natura kobieta uczucia

Rewelacyjne i bardzo, bardzo bolesne. W sumie nie polecam. ;-) Przeczytasz za wcześnie, nie zrozumiesz. Przeczytasz później, przepłaczesz kilka nocy.

Dużo wspomnień, dlatego dla tych co przeczytali poprzednie części, trochę nużąca. Jednak lekki język i humor autorki powoduje, że na problemy bohaterów patrzymy z jakże innej, czasem zaskakującej perspektywy.

doskonała

doskonała

Bohaterka tej książki wróciła z Londynu do Warszawy, gdzie wśród zabieganego życia, lekarskiej codzienności, kłopotów z dorastającą córką oraz komicznych perypetii z rozwiedzionym mężem, a także wśród bogatej galerii męskich potworów, nadal poszukuje tego jedynego.
Książka Krystyny Niepomuckiej skłania do refleksji, niesie przekaz ma coś takiego w sobie, że interesuje, wciąga szybko do czytania dobra fabuła,akcja niezła na miły wieczór jak znalazł.
To już moje drugie spotkanie z Panią Krystyną, nie zawiodła mnie jej powieść wręcz zaciekawiła.
Życiowa,prawdziwa historia, a miła,przyjemna lektura przeczytałam chętnie książkę przyjemnie się czytało, odstresowałam się przy niej.

Zawiodła mnie ta część serii Niedoskonałej. Chyba oczekiwałam czegoś pozytywnego jak sugerował tytuł. Czytając ją odnoszę wrażenie, że już trochę na siłę jakby była pisana. Poprzednie części zdecydowanie lepsze w moim odczuciu.

Spore zaskoczenie, gdy w końcu się dowiedziałam, któż jest tym "doskonałym".

Spore zaskoczenie, gdy w końcu się dowiedziałam, któż jest tym "doskonałym".

Kolejna część wciągającej sagi. Jak dobrze, że tych części jest aż tyle, bo czyta się szybko i przyjemnie:)

To chyba moja ulubiona część Doskonałych i Niedoskonałych. Zabawne teksty ojca bohaterki, marzenia o miłości, zaskakujące zakończenie... szkoda że tak smutne. Czy ostatnia część wreszcie będzie radosna? p.s. Lizę bym udusiła na jej miejscu!!

Gdy sądziłam,że życie głównej bohaterki w końcu się ułoży i spotkała mężczyznę swojego życia na którego tak długo czekała borykając się z problemami życia codziennego, ciężką pracą lekarki, dorastającą córką i Ojcem stało się coś nieoczekiwanego.
Związek , którego tak bardzo pragnęła okazał się pomyłką.

Życie po raz kolejny pokazało bohaterce, ze nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli.

Książka dla Mnie doskonała.
Już czytam kolejną - ostatnią już część.

Związek , którego tak bardzo pragnęła okazał się pomyłką.

Życie po raz kolejny pokazało bohaterce, ze nie zawsze jest tak...

Kolejna część i kolejny raz gorąco polecam! Może nawet tą najbardziej chociaż niezwykle smutna i poruszająca

• Obyczajowe
  • 80, 90 lata XX w.

Dodaj cytat z książki Kochanek doskonały