Kochanek doskonały

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niedoskonała miłość". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit Press
83-88790-58-7
Alicja

Inne wydania

Najtrudniej kobiecie znaleźć takiego mężczyznę, o którym marzy po nocach. Zwłaszcza kobiecie samotnej... Bohaterka tej książki wróciła z Londynu do Warszawy, gdzie wśród zabieganego życia, lekarskiej codzienności, kłopotów z dorastającą córką oraz komicznych perypetii z rozwiedzionym mężem, a także wśród bogatej galerii męskich potworów, nadal poszukuje Tego Jedynego.

Bohaterka tej książki wróciła z Londynu do Warszawy, gdzie wśród zabieganego życia, lekarskiej codzienności, kłopotów z dorastającą córką oraz komicznych perypetii z rozwiedzionym mężem, a także wśród bogatej galerii męskich potworów, nadal poszukuje tego jedynego.
Książka Krystyny Niepomuckiej skłania do refleksji, niesie przekaz ma coś takiego w sobie, że interesuje, wciąga szybko do czytania dobra fabuła,akcja niezła na miły wieczór jak znalazł.
To już moje drugie spotkanie z Panią Krystyną, nie zawiodła mnie jej powieść wręcz zaciekawiła.
Życiowa,prawdziwa historia, a miła,przyjemna lektura przeczytałam chętnie książkę przyjemnie się czytało, odstresowałam się przy niej.

Katherina87 | 2012-11-22

Najtrudniej kobiecie znaleźć takiego mężczyznę, o którym marzy po nocach. Zwłaszcza kobiecie samotnej... Bohaterka "Kochanka doskonałego" wróciła z Londynu do Warszawy, gdzie wśród zabieganego życia, lekarskiej codzienności, kłopotów z dorastającą córką oraz komicznych perypetii z rozwiedzionym mężem, a także wśród bogatej galerii męskich potworów, nadal poszukuje Tego Jedynego.

JUREK | 2016-08-12

-Krystyna Nepomucka-
W 1960r. wydała powieść"Małżeństwo niedoskonałe"
"Rozwód nie doskonały"
"Samotność niedoskonała"
"Miłość niedoskonała"
"Kochanek doskonały"to ostatnia powieść z tej serii,zamykająca cykl"niedoskonałości.

Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Warszawa 1982r.

Komaga | 2012-05-17
Przeczytana: 17 maja 2012

To już przedostatnia książka z serii ,,niedoskonałych". I chyba utwierdza mnie w tym, że ja kompletnie nie mam poczucia humoru. Czytam inne opinie i doprawdy nie wiem, z czego czytelnicy tak się śmieją? Książki maja swój klimat, są niesamowite, ale nie widzę nic śmiesznego w nieudanym życiu oraz wiecznych kłopotach. Ze wszystkich części wyłania się przerażający smutek i już w tej części, kiedy myślałam, ,,o kurcze! Będzie dobrze!" to autorka bezlitośnie sprowadziła mnie na ziemię. Chociaż może nie do końca źle. W końcu dzieci to szczęście i błogosławieństwo. Mogę to z czystym sumieniem potwierdzić patrząc na moją 17-letnią córkę.

Magnetic_91 | 2013-04-27
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Gdy sądziłam,że życie głównej bohaterki w końcu się ułoży i spotkała mężczyznę swojego życia na którego tak długo czekała borykając się z problemami życia codziennego, ciężką pracą lekarki, dorastającą córką i Ojcem stało się coś nieoczekiwanego.
Związek , którego tak bardzo pragnęła okazał się pomyłką.

Życie po raz kolejny pokazało bohaterce, ze nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli.

Książka dla Mnie doskonała.
Już czytam kolejną - ostatnią już część.

Amelia_22 | 2014-09-26
Przeczytana: 26 września 2014

Spore zaskoczenie, gdy w końcu się dowiedziałam, któż jest tym "doskonałym".

Alicja | 2010-04-16

Rewelacyjna, juz dawno sie tak nie usmialam

variusana | 2014-04-04

To chyba moja ulubiona część Doskonałych i Niedoskonałych. Zabawne teksty ojca bohaterki, marzenia o miłości, zaskakujące zakończenie... szkoda że tak smutne. Czy ostatnia część wreszcie będzie radosna? p.s. Lizę bym udusiła na jej miejscu!!

Niestabilna | 2014-08-19
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

Kolejna część wciągającej sagi. Jak dobrze, że tych części jest aż tyle, bo czyta się szybko i przyjemnie:)

nellanna | 2012-01-12
Na półkach: Przeczytane, Czytam polskie
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Jak umarł jeden z najważniejszych bohaterów, to chyba już nie doczytam ...reszty...z żalu po nim:((((