Ilustrowana Historia Świata. Od 2350 do 1800 p.n.e. (tom 2)

Tłumaczenie: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Hachette, Larousse
L'Histoire du Monde
83-7184-788-2
historia, piramidy
historyczna
Pistacia

"Ilustrowana historia Świata" to wyjątkowa kolekcja gdyż ujmuje w granicach wielotomowego dzieła o spójnej koncepcji wydawniczej całego obrazu dziejów, wszystkie kluczowe fakty w dziejach Polski i Świata.Tytuł dzieła zobowiązuje do szczególnej troski o jego oprawę graficzną, toteż zebrany materiał ilustracyjny jest bodaj najobszerniejszy, z jakim może się zetknąć Czytelnik poszukujący efektownie wydanych książek poświęconych historii.

[www.kolekcja-hachette.pl]

książek: 1992