Hongkong

Hong Kong
83-7301-366-0
afera, dochodzenie, porwanie
dona

Hongkong pod nową administracją wciąż jest tyglem, w którym gotują się sprzeczne interesy USA, Chin i Wielkiej Brytanii. Gdy amerykański konsul Virgil Cole wplątany zostaje w aferę finansową, pomoc oferują mu Jake i Callie Graftonowie, długoletni przyjaciele. Tymczasem chiński gubernator Sun Siu Kin zleca porwanie Callie, by zmusić Virgila i Jake’a do zaprzestania dochodzenia. Jake próbuje uratować żonę. By tego dokonać, musi ustalić, komu może zaufać tak wśród przedstawicieli Zachdu, walczących o wpływy w nowym, skomplikowanym układzie, jak również wśród chińskich patriotów.

komestor | 2016-01-04
NexaT | 2015-01-29