Lista życzeń

Wydawnictwo: Harlequin
Her Wish-List Bridegroom
Harlequin, miłość
dzinka

Obowiązkowa i zorganizowana Juliet tylko raz w życiu postąpiła impulsywnie, ale za to z jakim efektem! W jednej chwili traci świetną posadę i narzeczonego. Wraca do rodzinnego miasta, by rozpocząć wszystko od nowa. Chce żyć samotnie, lecz już następnego dnia spotyka Gregora, w którym skrycie się kochała jako nastolatka. Teraz to Gregor zabiega o jej względy, czasami w dość nietypowy sposób...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kotekv88 | 2015-03-16

bylo by wszystko super gdyby nie glowna bohaterka. przez cala ksiazke walczyla. obojetnie co by greg zrobil i tak bylo zle. bez sensu

Daria Karwaszewska | 2012-02-20
Przeczytana: 19 lutego 2012

Ocena oczywiście w kategorii romans. No bo przecież to takie leciutkie książeczki do poduszki. : )