Kronika ślubnych wypadków

Okładka książki Kronika ślubnych wypadków Jackie Braun, Barbara Dunlop, Liz Fielding, Lynne Graham
Okładka książki Kronika ślubnych wypadków
Jackie BraunBarbara Dunlop Wydawnictwo: HarperCollins literatura obyczajowa, romans
HarperCollins
2016-01-01
2016-01-01
Barbara Górecka, Katarzyna Ciążyńska, Agnieszka Nowakowska

Okładka książki Spotkanie w Prowansji. Przygoda na Karaibach Sarah Morgan, Carole Mortimer
Spotkanie w Pr... Sarah Morgan, Carol...
Okładka książki Hiszpańskie opowieści Lynne Graham, Kim Lawrence, Rebecca Winters
Hiszpańskie op... Lynne Graham, Kim L...
Okładka książki Urlop na Bali. W greckim niebie Kelly Hunter, Anne Oliver
Urlop na Bali.... Kelly Hunter, Anne ...

Kupując ,,Kronikę..." jakoś nie byłam pozytywnie nastawiona do czytania. Wzięłam, bo może się spodoba.

Przy ,,Wymarzonym ślubie" trochę się gubiłam na początku. Potem jednak ogarnęłam swoje szuflady myślowe i się wciągnęłam. Przyznam, że podobało mi się. Tom okazał się w końcu fajnym facetem, który nie spoczął, póki Sylvie nie spotkała się z ojcem. Urzekło mnie, że jednak przekonał się do swego dziecka, mimo że o Nim nie wiedział przez długi czas.

,,Noc zapomnienia" to był dla mnie hardkor marzeń, zachwytów i emocji. Jonas od razu przypadł mi do gustu. Mimo, że oboje od samego początku, gdy wytrzeźwieli, chcieli rozwodu, poszli na układ. Wkręcił Ją w udawanie swej ukochanej przed wyborcami. Nie uniknęli czułości jednak, co miało zaskakujący koniec...

Ostatnia z historii, ,,Przeklęty ślub" to już mnie przerosło. Kaitlin kochała tylko karierę i tego chciała. Zach był przeważnie wredny z wierzchu, ale pod skórą, w sercu, skrywał mnóstwo miłości. Po ,,pijanym" ślubie małżeństwo toczyło bój. Żadne z nich nie chciało zgodzić się na warunki drugiej, papierowej tylko, połówki. Po pewnym czasie to zaczęło się zmieniać. Ulegli sobie nawzajem. Na końcu aż chciałam być na Jej miejscu.

Teraz już nie żałuję zakupu tej książki. Miło spędziłam przy niej czas. Nie wiem czy przeczytam jeszcze raz, ale jest duża szansa. Na pewno mogę ją przypisać do listy swych wyjątkowych.

Może jestem cyniczna, ale historie w tej książce w ogóle do mnie nie przemówiły.
Może gdyby każda z tych historii była opisana w oddzielnej książce i akcja rozwijałabym się wolniej moja ocena byłaby wyższa. Ale to tylko przypuszczenia.

Ksiazka zawiera trzy opowiesci ,trzech roznych autorek. Mnie dwie ostatnie bardziej sie podobaly jak ta pierwsza :D

• 2017
  • Posiadam papierowe
  • 🌷🌼ŚLUB
  • 2017

Dodaj cytat z książki Kronika ślubnych wypadków