Jak pokochać księcia

Okładka książki Jak pokochać księcia Kasey Michaels
Okładka książki Jak pokochać księcia
Kasey Michaels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzina Daughtrych (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Daughtrych (tom 3)
How to Beguile a Beauty
Harlequin
2011-01-01
2011-01-01
Wojciech Usakiewicz
historia przygoda Harlequin miłość romans uczucie marzenie przyjaźń

Księcia pokochać łatwo, tak by się wydawało. To życie z nim powinno być trudne, gdy juz łuski z oczu opadną, ale to byłaby za poważna lektura. Stąd opisany jest w sposób lekki, łatwy i przyjemny wstępny etap zalotów.
Dodatkowym plusem jest spotkanie ze znanymi bohaterami.

Dodatkowym plusem jest spotkanie ze znanymi bohaterami.

Trzecia, ostatnia i najsłabsza część o siostrach Daughtrych, Niestety mam wrażenie że autorka nie podołała z wyzwaniem przedstawienia charakteru głównej bohaterki, dlatego też książka nie przypadła mi do gustu, powiem szczerze że wynudziłam się czytając,,, Czytałam mnóstwo wiele lepszych romansów historycznych,,,

Nie jestem fanką romansów.Jednak tę powieść czytałam naprawdę z olbrzymia przyjemnością.Dlaczego?Ano dlatego,ze nie można przy niej się nudzić.Jest powoli rozwijająca się wielka miłość.jest intryga,tajemnica i zbrodnia.Wszystko zaś ma swoje szczęśliwe zakończenia,na które niecierpliwie czeka czytelnik.Czyli wszystko jest tak jak ma być.

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne