Zgłosuj na książki roku 2017

Napisz, że mnie kochasz

Wydawnictwo: HarperCollins
miłość, marzenia, mężczyzna
Dorota_1988

Autorka romansów wielokrotnie nagradzana w Wielkiej Brytanii. 15 000 000 sprzedanych książek! Życiowe plany mogą zmienić się w jednej chwili. Boleśnie przekonują się o tym Juliet, Ellie i Jacqui, które muszą zrezygnować ze swoich marzeń. Życie nie znosi jednak próżni. Dlatego, gdy jedno się kończy, drugie się zaczyna… Niespodziewanie każda z kobiet w niezwykłych okolicznościach poznaje...

Autorka romansów wielokrotnie nagradzana w Wielkiej Brytanii.
15 000 000 sprzedanych książek!

Życiowe plany mogą zmienić się w jednej chwili.
Niespodziewanie każda z kobiet w niezwykłych okolicznościach poznaje tajemniczego mężczyznę. W sercach rodzi się nadzieja na prawdziwą miłość.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/napisz-ze-mnie-kochasz

Lenka | 2015-07-06
Na półkach: Przeczytane, Rok 2015
Przeczytana: 05 lipca 2015

Trzy różne historie, trzy różne kobiety, trzej ciekawych mężczyzn, trzy super opisane historie. Każda historia całkiem inna, ale wszystkie trzy super się czytało. Zdecydowanie literatura kobieta, bo o miłości, ale warto zdecydowanie. Początkowo myślałam, że trzy historie będzie coś łączyć, ale w sumie łączy je tylko główna bohaterka – kobieta (to znaczy są trzy różne bohaterki, ale nie mają ze sobą powiązania), a każda z nich spotyka na swojej drodze tajemniczego mężczyznę i różne rzeczy się im zdarzają. Kiedyś nie przepadałam, jak w książce trafiłam na kilka różnych opowieści, ale w tej książce to był tylko urok, bo teraz mam wrażenie, że przeczytałam trzy różne książki, a to tylko jedna.
P.S. Ta opinia trochę zabrzmiała jak masło maślane, przepraszam, ale padam dziś ze zmęczenia…

Wildstyle | 2014-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2014

Szału nie ma, 3 opowiadanie tak mi nie szło, że już bardzo pobierznie je przeczytałam, żeby tylko załapac jak się skończy... zabrakło tego czegoś, a może za dużo się spodziewałam :P

Zuela | 2013-09-10

Nie wiem czemu nastawiona byłam na kryminał z romansem w tle,albo romans z kryminałem.A tu wyskoczyły mi trzy opowiadania o miłości,a ja nie ma nastroju na tego typu książki.Książka nie jest zła tylko ja jej nie mogłam przebrnąć i strawić

Dominika | 2014-05-28
Przeczytana: maj 2014

Czasem kiedy mam gorszy dzień i wszystko wydaje mi się nijakie, sięgam po książkę, tylko po to, aby poczytać o problemach fikcyjnych bohaterów.Z reguły są to najczęściej harlequiny- lekkie i krótkie opowieści, które pochłonę w zaledwie kilka godzin. I zazwyczaj takie historie pomagają mi pozbyć się chandry. Właśnie- zazwyczaj.

"Napisz, że mnie kochasz" to zbiór trzech opowiadań w jednej książce, gdzie nie są one w żaden sposób ze sobą połączone. Opis z tyłu okładki głosi, że "życiowe plany mogą się zmienić w jednej chwili" a pewne trzy kobiety "muszą zrezygnować ze swoich marzeń", jednak "gdy jedno się kończy, drugie się zaczyna" to "w ich sercach rodzi się nadzieja na prawdziwą miłość".

Do tej pory gryzę się z myślami i zastanawiam się co mnie opętało, że sięgnęłam po tę książkę. Liz Fielding? Pewnie tak. Chandra? Jak najbardziej. To, że akurat była dostępna w bibliotece? Możliwe.
(Hmm, chyba jednak wiem co mnie opętało)

Nie mam bladego pojęcia, co autorka chciała w...

Ewik | 2014-09-22

Przyjemnie się czytało;) Całkiem fajna odskocznia od otaczającego mnie świata. Lubię romansidła i ta książka przypadła mi do gustu.

aannaa | 2014-07-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 30 lipca 2014

Bardzo fajne opowiadania. Polecam

Majka90 | 2014-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2014

Nie dam rady czytać czegoś tak żenującego :( niestety ale można po pierwszych akapitach domyśleć się fabuły (skonstruowanej na zasadzie klasycznego Harlequina)...
Nie polecam. Strata czasu.

Kasia | 2016-01-28

Za słodko,wiadomo od razu co dalej będzie.Nijaka książka,gdy skończyłam całą książkę (uf) to moja radość była wielka

iza380 | 2013-07-17
Przeczytana: lipiec 2013