Smak życia

Wydawnictwo: Harlequin
The spice of life
miłość, powieść, romans, harlequin
dzinka

W szpitalu, w którym Kathleen pracuje jako przełożona pielęgniarek, pojawia się nowy lekarz - Jack Lawrence, szpakowaty, przystojny i uwodzicielski. Od pierwszego spotkania dziewczyna marzy o nim, ale tylko jako o swoim mężu. Jest przecież Irlandką, wychowaną w katolickiej rodzinie o surowych zasadach moralnych. Ale Jack proponuje Kathleen jedynie krótki, niezobowiązujący romans. Co wybierze zakochana dziewczyna - wolną miłość czy wierność swoim zasadom?

[Harlequin, 1994]

LiaMort | 2016-12-31