Twist

Okładka książki Twist Lucia Franco
Okładka książki Twist
Lucia Franco Wydawnictwo: Papierowe Serca Cykl: Na krawędzi (Lucia Franco) (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Na krawędzi (Lucia Franco) (tom 4)
Twist
Papierowe Serca
2024-04-14
2020-07-06
9788383219158

#agegap #forrbidenlove #sportromance #emocionalrollercoaster

Anie i Kovie nie może być za lekko. Nieuleczalna choroba, zbliżające się mistrzostwa i mnożące się sekrety. Wszystko to nie tylko przytłacza ich oboje, ale też dramatycznie odbija się na ich życiu. Jednak Ana jest zdeterminowana, żeby osiągnąć sukces, a dla ukochanego sportu jest w stanie oddać wszystko. Dosłownie. Walcząc o życie pokonuje kolejne przeciwności, a w tym czasie Kova robi wszystko, żeby zapewnić jej bezpieczeństwo nawet kosztem siebie. Czy ich relacja przetrwa? Czy mroczne pożądanie, które spala ich ze sobą w końcu osiągnie szczyt?

Czwarty tom serii Balance to kolejna perełka. Wciągająca i rzucająca na kolana. Pełna akcji, namiętności i szaleństwa. Jedna z tych, które zaczynacie i nie potraficie odłożyć, bo tak mocno trzyma was w swoich sidłach. Ja przysięgam, że nie wiem jak ona to robi, ale przez prawie sześciuset stronicowe książki Franco dosłownie się płynie. I owszem mamy tam wzburzone morze i nawałnice, ale tych jej książek nie da się odłożyć. Po pierwszych zdaniach wiecie, że przepadliście. Że nie oderwiecie się od tej książki, a powroty do rzeczywistości będą trudne. Emocjonalny rollercoaster, który dostajemy powala na kolana i poniewiera.

To, co dzieje się między Aną i Kovą to… ciężko to opisać. Ta dwója niszczy się nawzajem, ale jednocześnie żyć bez siebie nie może. Ciągnie ich do siebie, jednak zdają sobie sprawę, że ich związek to zbyt wielka kontrowersja. Gdyby cokolwiek wyszło na jaw jego czeka więzienie, a ją nagłe zakończenie kariery. Prawda jest jednak taka, że nie potrafią bez siebie żyć. Nienawidzą się i kochają. Pożądają i odpychają od siebie. Napięcie między nimi tylko się gdy zwiększa, a gdy w końcu wybucha, to zmiata z powierzchni wszystko. Podobnie jak Ana na każdych zawodach, zdobywając złoto za złotem. Jej potencjał i umiejętności jest niemal tak wysokie jak pożądanie między nimi. Prowadzona ręką Kovy, darząc go ogromnym pokładem zaufania, rozwija siebie i ufnie wpada w jego ramiona. Momentami zapominamy, że Ana jest chora. Ale mogę Wam obiecać, że Kova o tym nie zapomina. Ani na moment. Gwarantuje Wam też, że po takim zakończeniu będziecie chcieli tylko więcej. Bo ja chcę. I to bardzo.

Ja już wiem, że ostatniego tomu będę tęsknie wyczekiwała. Będzie dopiero w lipcu. Ja nie wiem jak to wytrzymam. Ale chcę wiedzieć co dalej. I trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie.

#agegap #forrbidenlove #sportromance #emocionalrollercoaster

💜"𝑻𝒘𝒊𝒔𝒕. 𝑵𝒂 𝒌𝒓𝒂𝒘ę𝒅𝒛𝒊. 𝑻𝒐𝒎 𝟒" 𝑳𝒖𝒄𝒊𝒂 𝑭𝒓𝒂𝒏𝒄𝒐

[współpraca reklamowa]

Recenzja:
Czwarty tom serii Na krawędzi, również skradł moje serce, jak trzy poprzednie, co nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo kocham ten klimat jaki panuje w tych książkach. Mamy tutaj historię miłosną, która nigdy nie powinna się wydarzyć, a jednak... W tym tomie jakoś bardziej czułam emocje między bohaterami i po prostu było widać, że się kochają. Ich relacja jest trudna, ma wzloty i upadki, a przede wszystkim nie może być publiczna, ponieważ dla ich dwójki mogłoby to się źle skończyć, aczkolwiek w obecnie sytuacji wcale nie jest lepiej. W tej serii znajdziemy również pasję i naprawdę podczas czytania możemy sami poczuć, jak głowni bohaterowie są jej w pełni oddani. Nie brakowało tutaj scen 18+, które były naprawdę spicy🌶️ i idelanie dopełniały całą tę historię. Pomimo tego, że książka ma prawie 600, totalnie tego nie odczuwałam, bo autorka ma prześwietny styl pisania, który jest przyjemny w odbiorze. Zakończenie sprawiło, że ja na już potrzebuję kolejny tom, bo nie wytrzymam nie wiedząc, co wydarzy się dalej.

💜"𝑻𝒘𝒊𝒔𝒕. 𝑵𝒂 𝒌𝒓𝒂𝒘ę𝒅𝒛𝒊. 𝑻𝒐𝒎 𝟒" 𝑳𝒖𝒄𝒊𝒂 𝑭𝒓𝒂𝒏𝒄𝒐

[współpraca reklamowa]

Recenzja:

"Miłość to spojrzenie. Miłość to uczucie. Miłość to sześcioliterowe slowo, które jest cenniejsze niż złoto.
Miłość to jasność."

🩷🩷🩷

Nasączona emocjami i odmieniająca je przez wszystkie życiowe przypadki.
Portretująca miłość, którą, choć zakazana, stać na największe poświęcenia.
Przestawiająca nieustanną walkę o marzenia, a także ogromną siłę i determinację w dążeniu do celu.

"Twist. Na krawędzi" to już czwarte spotkanie z Adrianą i Kovą.
Ohhh ja już jestem od nich uzależniona.
Uwielbiam tę serię i na każdy tom czekam z utęsknieniem.

Seria Na krawędzi to coś więcej niż romans. To przede wszystkim gimnastyka, która jest sensem życia obojga bohaterów.
To nieustanna walka o siebie i swoje marzenia.
To udowodnienie o swojej sile, niezależności.
To kłody rzucane pod nogi przez okrutny los i próba ich pokonania.
To piękna, dojrzewająca i rosnąca w siłę miłość.
Miłość od pierwszego wejrzenia.
Miłość zakazana.
Miłość, która nie patrzy na wiek.
Miłość gimnastyczki i jej trenera.

W "Twist" mamy możliwość przyjrzenia się tej miłości z zupełnie innej perspektywy. Widać tu, jak z każdym dniem przybiera na sile, jak staje się tą dojrzalszą.
Bo nasi bohaterowie też właśnie tacy się stają.
Dojrzali.
Mniej wybuchowi.
Mniej spontaniczni.
Bardziej zaś zrównoważeni.
Bardziej skupieni na sporcie.
Bardziej skupieni na przyszłości.

Jednak nie znaczy to, że wszystko idzie zgodnie z planem.
Otóż nie.
Przed obojgiem z nich trudne wyznanie.
Zmierzenie się z przeszłością.
Uporanie się z teraźniejszością.
A to nielada wyznanie.
Będzie ból.
Będzie rozpacz.
Będzie krew, łzy i pot.
Ale będzie też stanięcie oko w oko z prawdą. Będzie możliwość odkupienia i oczyszczenia.
Czy jednak winy będą im darowane?

Zakończenie jest tym, co budzi najwięcej emocji. Ohh kontynuację chciałoby się na już. Ogromnie jestem ciekawa, jak potoczą się losy bohaterów.
Czy łącząca ich miłość przetrwa naprawdę każdą burzę?
Czy będzie dany im happy end?

"Twist. Na krawędzi" to naprawdę niesamowity splot zdarzeń. Dzieje się tu naprawdę wiele. Przed bohaterami trudna, wyboista, wręcz cierniowa droga. Będą musieli stawić czoła wielu przeszkodom, wielu wyzwaniom.
Czy sobie poradzą?
Liczę na to, że tak 😉

Czytaliście serię "Na krawędzi "? Jeśli nie to koniecznie musicie to nadrobić ❤️

Miłość to jasność."

🩷🩷🩷

Nasączona emocjami i odmieniająca je przez wszystkie życiowe przypadki.
Portretująca miłość, którą, choć zakazana, stać na największe poświęcenia.

Lucia Franco znowu to zrobiła! Wskoczyła na całkiem nowy poziom z historią Adrianny i Kovy. Poturbowała czytelnika emocjonalnie, zaskoczyła, rozpaliła, zraniła. Aż nie wiem jak ubrać w słowa to, co działo się w „Twist”. Ta książka jest uzależniająca, toksyczna i cudowna jednocześnie. Wywołuje w czytelniku tyle sprzecznych emocji, pokazuje jak relacja dwojga (powiedzmy dorosłych) ludzi może być niezdrowa i jak koncertowo spieprz*ć swoje życie a zarazem kochać, kochać za mocno.
Adrianna musi zmierzyć się w swoim życiu obecnie z trzema wyzwaniami. Po pierwsze dostać się na olimpiadę. Po drugie walczyć z chorobą, która ją zabija. Po trzecie uporządkować swoją skomplikowaną relację z Kovą. To dużo jak na młodą osobę, która wkracza właśnie w dorosłość. Mimo to każdy dzień Adrianny to walka. Bolesna walka. Młoda gimnastyczka mimo choroby zaciekle trenuje, aby spełnić swoje największe marzenie. Jest świadoma, że odwlekanie leczenia może źle się skończyć a mimo to uparcie ucieka przed tym, co nieuniknione. Mało tego, postanawia nikomu nie mówić o chorobie. I to kolejna zła decyzja, ponieważ wewnętrzne rozterki i strach zjadają ją od środka. Ale Kova znowu jest przy niej. Powoli odkrywa przed Adrianną swoje uczucia i sekrety. W końcu pojawia się nadzieja i zaufanie. Kova znowu jest uparty. I znowu udowadnia, że każda granica i zasada jest do złamania. Mężczyzna dowiaduje się o chorobie Adrianny i postanawia być dla niej wsparciem. Postanawia być u jej boku. Kiedy tych dwoje zaczyna budować swoją przyszłość na kruchych fundamentach dochodzi do kolejnego kryzysu. Jeśli wyobrazicie sobie najgorszy scenariusz dla tej pary to właśnie on się spełnia… Czy Adrianna i Kova mają szansę na szczęśliwe zakończenie?
„Twist” to totalnie jazda bez trzymanki! Brzmi banalnie? Może i tak, ale inaczej nie umiem opisać tego, co autorka funduje nam w tym tomie! Relacja Kovy i Adrianny zawsze była toksyczna, ale teraz wskakuje na kolejny poziom. To, co łączy tych dwoje staje się wręcz niebezpieczne. Kova w tej części zyskuje w moich oczach, bowiem w końcu poznaje przyczyny jego zachowania i decyzji. Nie staje się on nagle rycerzem na białym koniu, ale zdecydowanie zastanawiam się nad odkupieniem jego win. Adrianna za to wpada w wir decyzji, które mają za zadanie ją zabić. Serio! Dawno żadna bohaterka tak mnie nie irytowała. Rozumiem jej walkę o marzenia, ale, po co za nimi gonić skoro na mecie może czekać tylko śmierć. Lucia Franco cudownie żongluje emocjami i prowadzi fabułę w zawrotnym tempie. Tutaj dzieje się tak dużo, że nie ma czasu na głębszy oddech a co dopiero na nudę. W tej części autorka powróciła ze sporą dawką erotyki i to w mocnym wydaniu. Jeśli jednak jesteście już przy czwartym tomie tej serii to będziecie gotowi na pikantne fragmenty. Cóż powoli zbliżamy się do końca serii „Na krawędzi”. Jestem szalenie ciekawa, jaki będzie finał i troszkę się boje, bo znając już pióro autorki może stać się dosłownie WSZYSTKO!

Kolejny już 4 tom serii BALANCE za mną i jak za każdym razem i ten tom wzbudził we mnie mieszane uczucia.

W tym tomie kolejne wydarzenia bohaterów zapowiadały się bardzo ciekawie i dlatego też czym prędzej po jego premierze postanowiłam po niego sięgnąć. Niestety nie było tak do końca. Owszem w trakcie tego tomu wiele wątków ujrzało światło dzienne i dostało swoją chwilę "chwały", jednakże po jego zakończeniu stwierdziłam, że tak naprawdę oprócz tych kilku zwrotów akcji, nic tak naprawdę się nie działo.

Przepraszam! Działy się uniesienia miłosne dwójki głównych bohaterów, które w każdym z poprzednich tomów wzbudzały we mnie różne emocje, ale tym razem czułam ciarki na rękach, czytając te sceny i to nie z powodu ekscytacji.

Autorka w tym tomie postanowiła dołożyć do pieca i pokazać bardziej ostre i brutalne zbliżenia, które z pewnością znajdą swoją rzesze fanów, jednakże dla mnie było za dużo i za ostro. Czytając ten tom, miałam ogólnie wrażenie, że jest to jedna wielka scena erotyczna. Ku mojemu zdziwieniu zdarzało się ze jedno spotkanie bohaterów w tej materii, było rozciągnięte na kilka rozdziałów!

Sam pomysł fabularny na rozwinięcie tej historii miał swój potencjał, jednakże uważam, że można byłoby wspomniane wątki historii umieścić spokojnie w kolejnym tomie. Ten tom był dla mnie jednym ze słabszych tej serii i nie wniósł w całość historii tyle, ile bym chciała.

Po jego zakończeniu pojawiła się myśl, że chyba jednak pora porzucić tę serię...ale. No właśnie! Ale Autorka to mistrzyni kończenia tomów w taki sposób, że nie sposób jest nie sięgnąć po kolejny, aby zobaczyć, co z tego zakończenia powstanie.

Zatem mimo tego, iż ten tom nie spełnił do końca moich oczekiwań, postanowiłam wyczekać i sięgnąć po piąty, ostatni tom tej serii i poznać finał całej historii.

Polecam tę książkę przede wszystkim tym, którzy lubią kontrowersyjne związki oraz brudny, czasem wręcz brutalny sposób prezentacji miłosnych uniesień 😈

Seria Na Krawędzi to jedna z takich, o której z pewnością trudno będzie zapomnieć. Powrót do Coral Cup to tak jak spotkanie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Tym razem Lucia w 600 stronach zawarła prawdziwą paletę odcieni przeróżnych uczuć.

Kocham i nienawidzę..

Jestem oszołomiona.. Czasami oburzona..

Mimo to czuję się jak narkoman na haju po kolejnej dawce Adriany i Kovy.

Gimnastyka dla Adriany jest powietrzem, którym oddycha. Mimo toczącej się w jej wnętrzu wyniszczającej choroby, każdego dnia podejmuje nierówna walkę i wygrywa. Jej upór i determinacja po raz kolejny sprawia, że jej marzenia stają się rzeczywistością. W tym wszystkim oparcie daje jej trener, kochanek, przyjaciel.. Kova też walczy ze swoimi uczuciami i tym razem na jego podium stoi Ria. Dość karmienia się kłamstwami. Tylko czy to wystarczy by odbudować, to co uległo zniszczeniu?

Czy relacja Kovy i Adriany jest toksyczna? Kontrowersjyjna? Bulwersująca? Z pewnością tak, ale nie zawiera się tylko w czerni i bieli romansu siedemnastoletniej gimnastyczki z trzydziesto cztero letnim trenerem. To mnóstwo odcieni szarości uczucia, które nie powinno zakwitnąć, pożądaniu, które trawi niczym pożar i dzieleniu pasji.

I kreacja Kovy, która po raz pierwszy mam wrażenie oparta jest na prawdzie. Wreszcie dostrzegłam tu jego dojrzałość. Do tej pory zbudowany z sprzeczności pokazał twarz mężczyzny, który potrafi być zwykłym przyjacielem, jest opiekuńczy i wreszcie weźmie odpowiedzialność za swoje wybory.

Uwielbiam ten tom jak i całą serię. Pasja, sport, miłość i pożądanie. Do tej pory nie poskładałam się po końcowych rozdziałach. Autorka postawiła szach ale mat ciągle przed nami, w finałowym tomie. Wiem, że nie mogę się doczekać. Ogromnie polecam 🖤🛐

Kocham i nienawidzę..

Jestem oszołomiona.. Czasami oburzona..

Mimo to czuję się jak narkoman na haju po kolejnej dawce Adriany i...

Książka bądź seria, którą z pewnością przeczytacie ponownie to...? W moim przypadku jest to zdecydowanie seria "Na krawędzi" Lucii Franco. Nawet nie wiecie jak ja przepadłam dla tej historii! Serce mnie boli bo wiem, że została już tylko ostatnia jej część, ale ona pojawi się dopiero pod koniec lipca, także narazie postaram się o tym nie myśleć i dalej rozpływać się nad czwartym tomem, o wdzięcznej nazwie - "Twist". Wiecie, nie spodziewałam się kompletnie, że jestem w stanie tak bardzo pokochać historię w książce i to jeszcze taką, która zawiera się aż w pięciu tomach! Co więcej, mnie jest wciąż jej mało. Także to jest bardziej niż pewne, że jeszcze kiedyś znowu do niej powrócę. I jak przeważnie mam lekki niepokój jak widzę 600 stron w książce, tak w tym przypadku za każdym razem jak otwieram paczkę od kuriera, to mam nadzieje, że właśnie tyloma stronami uraczyła mnie w danym tomie autorka. "Twist" spełnił moje oczekiwania. Nie dość że ma 583 strony cudowności, to jeszcze okładka jest w moim kolorze - czy to nie brzmi jak prawdziwa zachęta do zatopienia się w świecie gimnastyki i zakazanych relacji?😈 Nie wiem nawet jak Wam opisać słowami, co poczułam jak tylko wyjęłam tę książkę z paczki! Był pisk, było przytulanie i zapowiedź najwspanialej spędzonych dwóch dni mojego życia!

"Zawsze wierzyłam, że co ma być to będzie. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, wszystko ma swój cel. Nawet jeśli czasem jest nim tylko ból serca i całkowite zniszczenie. Może tak właśnie miało być."

Każdy z tomów tej serii kończy się tak, że czytelnik ma ochotę krzyczeć i rwać sobie włosy z głowy - bynajmniej ja tak miałam (inni mogą mieć swoje odczucia, jednakże jeśli tak jak ja kochacie tę serię, to z pewnością mieliście tak jak ja 😅). Nie inaczej było pod koniec tomu "Release", kiedy to Adrianna dowiedziała się kilku druzgocących rzeczy na temat stanu jej zdrowia. I choć na dziewczynę spadła istna bomba, która rozerwała jej duszę na kawałki, postanawia zatrzymać tę informację dla siebie, bowiem nie chce współczucia czy lżejszego traktowania na sali gimnastycznej. Pomimo tego, że jej ciało zdecydowanie cierpi, ona się nie poddaje i cały czas walczy, chcąc jak najlepiej przygotować się do zawodów i do olimpiady. Ukrywanie informacji przed Kovą nie jest łatwym zadaniem, bo jak sami wiecie, facet obserwuje ją niczym jastrząb swoją ofiarę. A niestety nad emocjami nie zawsze da się zapanować. Gdy okazuje się, że Kova doskonale wie z czym mierzy się Adi, dochodzi między nimi do bardzo burzliwej konfrontacji...

"Często powtarza się, że jeśli jesteśmy pewni siebie, to słowa innych ludzi nie są w stanie sprawić, że poczujemy się gorsi, ale to kompletna bzdura. Kiedy bardzo ci na kimś zależy, nie jesteś w stanie zignorować jego słów, choćbyś nie wiem jak był silny."

Obecna sytuacja nie wpływa na oboje bohaterów za dobrze. Kova przekroczy swoje granice, ale czy Adrianna będzie w stanie na nowo mu zaufać? Czy uda im się zbudować swoją więź od nowa? I czy tym razem będzie ona tak silna, że będą oni mogli zatracić się w uczuciu, pomimo konsekwencji z którymi mogą się one wiązać?

"Miłość jest ryzykowna i chociaż mówi się, że nie powinna boleć, zawsze tak jest. Bo idealna miłość nie istnieje. Jest raczej jak seria prób i błędów. Jeśli pozwolisz sobie kogoś pokochać, dajesz temu komuś władzę nad sobą."

Ten tom zdecydowanie zagrał na wszystkich moich emocjach. Momentami rozrywał mi serce na pół doprowadzając do łez, innym razem rozpływałam się przy zachowaniu głównych bohaterów, po to żeby za chwilę serce przyspieszyło mi do takiego stopnia, że myślałam, że dostanę zawału. Jedna sytuacja dosłownie rozniosła mnie na kawałki. Autorka tak dozowała emocje, że punkt kulminacyjny był niczym isty wybuch wulkanu - o raju! Co tam się momentami działo, to można było zbierać szczękę z podłogi z niedowierzania! Bohaterowie jak zwykle wspaniale wykreowani, z tą różnicą, że w tym tomie widać ich ogromną zmianę - nie gwałtowną, ale powolną. I to jest wspaniałe. Kova przekraczający swoje granice, pokazujący wszystkie te emocje, które do tej pory musiał tłumić , zawzięcie i upór Adrianny, który momentami był aż niemożliwy do ogarnięcia przez zwykłego człowieka. Podobała mi się w tej części również postać ojca Adrianny, który to był ogromnym wsparciem dla swojej córki - miałam wrażenie, że tutaj był bardziej "ludzki", zachowywał się tak jak w końcu powinien zachowywać się wspierający ojciec. Akcja całej książki bezzmiennie toczy się swoim tempem, nie jest ani dynamiczna ani powolna, a ogrom wydarzeń przed którymi stanęli główni bohaterowie nieraz wywoływał uśmiech na mojej twarzy, doprowadzał mnie do łez, a nawet czasami miałam ochotę wskoczyć do książki i nakopać co poniektórym bohaterom. W tym tomie odnajdujemy też sporo wyjaśnień pewnych kwestii, co również stanowiło dla mnie niemałe zaskoczenie. Postać Katji, czy matki głównej bohaterki, zagrały mi tu pare razy na nerwach 😅 ale przecież za prosto to być nie mogło, prawda? Ogromnym zaskoczeniem była dla nie również konfrontacja Adrianny ze swoją przyjaciółką, oraz wyjaśnienie zagadkowych kwestii dotyczących ich "sporu". Autorka stworzyła niesamowitą fabułę, która dosłownie cała się klei, nie ma sytuacji, które nie byłyby wyjaśnione (nawet jak myśleliście tak w poprzednich tomach, to wierzcie mi, wszystkie puzzle zaczynają wskakiwać w odpowiednie miejsca). No i nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o sytuacji, w której stanęła Adi na końcu tego tomu i tego, że autorka po raz kolejny zakończyła książkę w tak dramatycznym momencie, że ja nie wiem jak przeżyje to oczekiwanie na finał tej historii. Po części może i spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń, ale to jak zostało to przedstawione, było po prostu fenomenalne - emocje, które temu wszystkiemu towarzyszyły całkowicie przyćmiły moje domysły tego co się wydarzyło i w żaden sposób nie jestem tym zawiedziona. Relacja między głównymi bohaterami w końcu nabrała rumieńców, Kova pokazał tą nieznaną nikomu twarz - no ależ to wszystko było piękne! Nie przestanę się zachwycać tą historią, na to nie liczcie 😎 Jeśli jeszcze jakimś cudem nie czytaliście tej serii, to nie wiem na co czekacie! Omija Was tak wiele...😈

"Kiedy idziesz przed siebie, nie patrz pod nogi. Twoje marzenia, twoje wizje, twoje cele, twoje aspiracje... Jeśli się w sobie zamkniesz, wszystko to przepadnie. Patrz w przyszłość z optymizmem, z wiarą (...) Na twojej drodze zawsze będą pojawiać się góry, które będziesz chciała pokonać, a które sprawią, że zaczniesz w siebie wątpić. Będziesz pytać samą siebie, jak sobie z tym poradzić. Na tym polega życie. (...) Nie skupiaj się na tym, jak trudno je poruszyć, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Chodzi o to, jak wiele jesteś w stanie z siebie dać, kiedy przyjdzie właściwy czas. Nie możesz poruszyć góry i nie jesteś w stanie jej obejść. Ale jesteś w stanie wspiąć się na jej cholerny szczyt i pokazać samej sobie, do czego jesteś zdolna."

Tak bardzo się myliłam myśląc, że już bardziej nie mogę pokochać tej serii. Ten tom spowodował że moja miłość wyszła ponad skalę!

Ta historia z każdym tomem staje się bardziej fascynująca, bardziej przerażająca, bardziej druzgocącą i niebywale rozpalająca zmysły.

Ale w tym tomie przeważają
„miłość", „oddanie" i „prawda". Prawda której tak bardzo brakowało. Która sprawiła, że zobaczyłam inne oblicze Kovy. Ściągnął tą maskę i pokazał prawdziwego siebie.

I takiego go uwielbiam najbardziej. Troskliwego, opiekuńczego a jednocześnie potrafiącego dalej trenować zawodników twarda ręką. Wycisnąć z nich wszystko żeby później podziwiać ich perfekcję.

Dał jej to czego ona tak bardzo pragnęła... pomógł jej spełniać marzenia!

I pomimo że kosztuje ją to mnóstwa wyrzeczeń i energii a jej ciało odmawia posłuszeństwa i pragnie odpoczynku ja na jej miejscu postąpiłabym tak samo! Nic nie stanęłoby by mi drodze gdyby cel był na wyciągnięcie ręki..

Co wcale nie oznacza, że nie drżę o jej życie. Za każdym razem jak jedzie na trening i się katuje żeby zagłuszyć galopujące myśli wstrzymuje oddech i błagam żeby jej ciało jeszcze trochę wytrzymało...

Ale im dalej tym bardziej brakuje mi powietrza, zamykam oczy i zamieram... Nie ma już nic a po moim policzku spływa łza.

Jeżeli uwielbiacie romanse sportowe, lubicie być rozpalone do czerwoności i jednocześnie kilka razy przechodzić zawał to koniecznie musicie przeczytać!

To jest seria mojego życia! Nie ma większej miłości niż miłość do Ady i Kovy! I nie jest to miłość moralna. Pewne rzeczy się ze mną kłócą, ale przestałam się tym przejmować. Czekam z niecierpliwością na to co mi dadzą w ostatnim tomie.

Ale w tym tomie przeważają
„miłość", „oddanie" i „prawda". Prawda której tak bardzo brakowało. Która...

„Twist”💜🤸🏼

„Miłość to spojrzenie. Miłosć to uczucie. Miłość to sześcioliterowe słowo, które jest cenniejsze niż złoto.
Miłość to jasność”

„Był mój, tak jak ja byłam jego”

współpraca reklamowa @wydawnictwopapieroweserca

Walka o marzenia nigdy nie była tak trudna.
Adrianna w momencie, gdy świat wali jej się na głowę wie jedno, nawet nieuleczalna choroba nie powstrzyma jej przed uprawianiem sportu, którego kocha. Jest to najprawdopodobniej ostatnia szansa na spełnienie największego marzenia i dostanie się do kadry olimpijskiej, więc wbrew zaleceniom lekarzy odkłada leczenie by móc, możliwie po raz ostatni zawalczyć o swoje marzenia.
Kova nie może patrzeć jak Ada z treningu na trening coraz bardziej się naraża lekceważąc objawy choroby. Jest rozdarty, widząc ukochaną, która za wszelką cenę, chce zdobyć to o co tak długo walczyła, nie dbając o żadne konsekwencje.
Podczas, gdy Adriana walczy o olimpiadę, Kova walczy o nich i ich szczęście. Z każdym kolejnym krokiem, który wspólnie pokonują ich relacja się rozwija. Wracają uczucia ze zdwojoną siłą, napędzani pożądaniem coraz śmielej zwracają się do siebie.
Czy są w stanie na nowo odbudować swoją więź? Czy tym razem będzie ona nierozerwalna?

Tak naprawdę to od pierwszego tomu wiedziałam, że będzie ta seria, w której pasja i miłość przeplatają się między sobą tworząc niesamowitą, zapierającą dech w piersiach historię, będzie najlepszą jaką kiedykolwiek przeczytałam.
Trzy poprzednie tomy wprowadzały mnie w klimat całej relacji, tego napięcia, oczekiwania tylko po to żeby w tym tomie brutalnie wyrwać moje serce i je zdeptać. Ten tom zniszczył mnie psychiczne i emocjonalnie i nie jestem w stanie się pozbierać. Minęło kilka dni odkąd skończyłam czytać, a ja w dalszym ciągu nie jestem w stanie sklecić porządnie zdania bo gdy tylko przypomnę sobie co autorka zrobiła nam w tej części boli mnie chyba cała moja dusza. Najpierw zatrzymało mi się serce, później płakałam i nie potrafiłam przestać. Ta seria dla niektórych może wydawać się kontrowersyjna, zakazany związek, duża różnica wieku, ale dla mnie jest to zdecydowanie coś więcej. Obserwowanie jak Ria się zmienia. Jak w dalszym ciągu oddaje całą siebie gimnastyce, ile rzeczy musi się wyrzec by móc spełnić to swoje jedno największe marzenie. Dla nas to jest nierealne, ale ona od najmłodszych lat konsekwentnie dąży do osiągnięcia sukcesu i nic… a już tymbardziej choroba, jej nie zatrzyma. Od początku nie miała lekko, ale dopiero teraz mam wrażenie los zaśmiał jej się w twarz, choć tak naprawdę nie zrobiła nic złego. Bo jak można być złym człowiekiem, przez miłość do drugiej osoby?
 A Kova? On już od pierwszego tomu skradł moje serce bo wiedziałam, że pod maską ruskiego dupka skrywa się więcej niż jest w stanie pokazać, ale to jak diametralnie zmienił się w tym tomie  moja miłość do tego bohatera wzrosła do nieosiągalnego poziomu, bo to jak Lucia poprowadziła jego postać w tym tomie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Całą sobą czułam jego ból, jego tęsknotę i żar który go pochłaniał.
Tych dwoje nie może żyć bez siebie. Ja się nie zgadzam z tym co tam się wydarzyło i proszę o ostatni tom bo moje serce tego nie wytrzyma…

„Twist”💜🤸🏼

Miłość to jasność”

„Był mój, tak jak ja byłam jego”

współpraca reklamowa @wydawnictwopapieroweserca

Walka o marzenia nigdy nie była tak trudna.

Od pierwszej części historia Kovy i Adi mnie zafascynowała :) Z każdą kolejną książką z serii moja miłość do tej pary tylko rosła. Ta część nie odbiega od reszty , pełno w niej skrajnych emocji , które raz mnie uskrzydlały aby potem wycisnąć potok łez. Również historia Avery i brata Adrianny zrobiła na mnie ogromne wrażenie, tym bardziej nie mogę się doczekać wydania książki o nich jeszcze w tym roku :)

• Seria - czekam na koniec
  • NIE CZYTAM