Dyskusje o książce Dragon Age. Powołanie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Poszukuję książek (IV kwartał 2014)
Poszukuję  Wieczna Księżniczka  Niezbędnik obserwatorów gwiazd  Szaman  Rok 1984po angielsku
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2014)
Wymiana za książki z półki "Wymienię sprzedam" lub NIEKTÓRE z półki "Posiadam":  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Ars Dragonia  Blask  Cień i kość  Cieniorodni  Córka łowcy demonów
Kupię Dragon Age: Powołanie
 Dragon Age: Powołanie Dragon Age: Powołanie Jak w temacie - od kilku dni wszędzie szukam tej książki, jednak ani w sklepach, ani na portalach aukcyjnych nie ma. Wydawca chyba przestał drukować, a i na rynku wtórnym nie widzę póki co. Jeżeli komuś zalega na półce - z ogromną chęcią odkupię.
9 lata temu
Książki na podstawie gier.
Wszystkie 3 książki z uniwersum 'Dragon Age' bardzo mi się spodobały, Gaider świetnie się spisał moim zdaniem :D Metro 2033 jest świetne (Wiem że nie na podstawie gry, tylko gra powstała na podstawie książki ale zawsze coś ;] ) i mam zamiar zabrać się za książki z serii Assassin's Creed :)
10 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2013)
Wymienię m.in.:  Wyznaję Wyznaję  Dotknąć nieba Dotknąć nieba  Żelazny król Żelazny król  Kolory tamtego lata Kolory tamtego lata
11 lata temu
Pokazuje 12 z 14