Słowotok

Słowotok
Wydawnictwo Agrafka
2024-01-01
2024-01-01
słowotok adrianmusiał tomik poezja poeta

Wędrując po rubieżach słów (jak pisze sam autor "pierwsze było słowo"),odkrywam ich potęgę i piękno. Niby pomyślałoby się, że to banalne, ale autor banał zamienia w coś metafizycznego. Słowotok jest jak tętniąca rzeka, która płynie przez moje myśli. Czasami jest destrukcyjny jak burza, ale równocześnie uwodzicielski, jak pierwsze spojrzenie na ukochaną osobę.

Wartość słów w tym tomiku jest nieoceniona. Każdy wiersz to mały klejnot, który odbija się w moim sercu. Słowotok to nie tylko zbiór wersów, ale także podróż przez emocje, marzenia i tajemnice.

Adrian Musiał w swojej poezji ukazuje, że słowa są mostem między ludźmi, niezależnie od kultury czy narodowości. To nie tylko poezja, to magiczna komunikacja, porozumienie dusz.

Zachęcam każdego, niezależnie od kraju pochodzenia, aby sięgnął po ten tomik. Niech słowa Adriana Musiała stworzą w waszych sercach piękne opowieści i niezapomniane wspomnienia. Tym bardziej wypromujmy te perłę w obliczu nachalnego marketingu i tandety wątłych erudycyjnie celebrytów. Pozdrawiam, M. 📖🌟

Wartość słów...

Autor pisze, że na okładce, że zaprasza Czytelnika na wędrówkę po rubieżach słów. I tak jest. To nie tylko subiektywna, ale i pełna emocji - najróżniejszych - podróż, nie tyle do świata myśli Autora, ale poprzez słowa Autora, tak naprawdę wchodzimy w świat własnych myśli, pragnień, oczekiwań, trosk, zmartwień.... tego, co gdzieś skrywamy, odrzucamy, a "Słowotok" pozwala to uporządkować, zrozumieć, dotrzeć, lepiej poznać siebie. Jest to więc wędrówka, ale też w głąb własnej duszy. Polecam każdego, kto szuka sensu :)

Jeśli komuś poezja kojarzy się z czymś trudnym, nudnym, niezrozumiałym, to "Słowotok" pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Wrażliwość, emocjonalność, mądrość i przesłanie wypływają z kolejnych wierszy. Do tego tomiku chce się wracać. To nie jest lektura na raz, na jeden wieczór, ale można z niej czerpać wielokrotnie i zawsze wynieść coś dla siebie. Polecam.

Refleksyjny zbiór wierszy. Daje do myślenia, działa na wyobraźnię.

Refleksyjny zbiór wierszy. Daje do myślenia, działa na wyobraźnię.