Okładka książki Jak manifestować. Zbuduj wewnętrzną siłę I realizuj swoje cele w zgodzie z harmonią wszechświata Gill Thackray
Gill Thackray Wydawnictwo: Liber poradniki
poradniki
Liber
2023-01-01
2023-01-01

Gill Trackray napisał książkę, która posiada bardzo skoncentrowaną wiedzę, którą naprawdę szybko się czyta. Oczywistym jest to, że trzeba do tej książki wrócić w odpowiednich do tego momentach, ale sama pochłonęłam ją w jeden wieczór. Wiedza znajdująca się w środku jest naprawdę konkretna i nie ma w niej zbędnych opisów. Poradnik ten posiada wiele przydatnych ćwiczeń, które warto spróbować zrobić, chociażby żeby się przekonać o słuszności pewnych faktów opisanych na papierze. W środku jak i na zewnątrz jest pięknie ozdobiona, a obrazki naprawdę dodają klimatu treści znajdującej się w tej książce.

"Jak manifestować" to książka niezwykle intrygująca. Warta do polecenia osobom, które zagłębiają się w duchowy świat, ale także tym z bardziej przyziemnymi poglądami. Każdy w niej znajdzie coś, co może się przydać w życiowej drodze. Jest zdecydowanie dla osób, którzy zaczynają swoją przygodę z manifestacją. Chociaż nawet ja jako osoba, która zagłębiała się w to od dłuższego czasu, znalazłam w niej nową wiedzę, którą na pewno wykorzystam w życiu codziennym. Poradnik dodatkowo zahacza o tematy związane z tarotem, czakrami, kołem roku, kultywowaniem wdzięczności, kryształami, barierami energetycznymi lub rytuałami w pełni księżyca.

Zdecydowanie będę tą książkę polecać moim bliskim, a kto wie, może akurat znajdą w niej coś, co pomoże im w osiągnięciu ich upragnionych celów.

Witajcie 🤩✨dziś w pełnię przychodzę do Was z przepiękną książką o manifestacji. Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo_k.e.liber mogę Wam zdradzić troszkę magii.

Jak Manifestować - zbuduj wewnętrzną siłę i realizuj swoje cele w zgodzie z harmonią wszechświata

Wiecie że uwielbiam tematykę rozwoju, pracy nad samym sobą. Od dziecka kocham wszystko co magiczne a ezoteryka to mój świat ✨
Więc nie mogło zabraknąć na mojej półce wspaniałości kolejnej świetnej książki która wspiera, uczy i pomaga zrozumieć jak to wszystko się wokół nas kręci.
W jaki sposób możemy wprowadzić zmiany w swoim życiu? Jedni nazywają to manifestacja, inni afirmacja, grunt by nakierunkowac myśli czyny i słowa na dobry tor.
Najpierw postawmy sobie cel który chcemy osiągnąć a potem działajmy.
Dzięki tej książce poznacie szereg ćwiczeń które wspomagają naszą przemianę nie tylko wewnątrz ale również na zewnątrz.
Dla rozbudowania tematyki znajdziecie tu pracę z czakrami, tarofem, koło roku, praca z żywiołami oraz magie wdzięczności ✨
Tak mało z nas docenia dobroć małych rzeczy i zmian w naszym życiu więc jak mamy zwracać uwagę na to co jest koło nas? Natura, wplyw pogody, nawet teraz siłę przyciągania naszego Księżyca który dziś jest w pełni i oprócz wplywu na planetę ma również wpływ na nasze życie.
Niezależnie od tego w jaki sposób chcecie zmienić siebie i otoczenie manifestuje codziennie a każda dobra pozytywna myśl idzie w świat i jeśli ja dobrze po kierujemy przyniesie pozytywne wibracje i zmiany ✨
Macie jakies sposoby na afirmacje i inne przyciąganie pozytywnych myśli? Z chęcią poznam Wasze sposoby na relaks i odpoczynek od natłoku myśli ✨

Zastanawialiście się kiedyś, czy jesteście w stanie przyciągnąć to, czego pragniecie? Odkąd pamiętam, słyszałam od wielu osób: „możesz osiągnąć wszystko to, czego chcesz”. I wiecie co? Jeszcze kilka miesięcy temu byłam przekonana, że to tylko takie gadanie, na pierwszy rzut oka wydawać się to może bardzo abstrakcyjne prawda? Kiedy jednak przeglądając w wolnej chwili social media, z każdej strony uderzały we mnie filmiki, różne artykuły i inne rzeczy dotyczące manifestacji, zaczęłam nieco „zgłębiać temat”, choć nie ukrywam, że byłam dość sceptycznie nastawiona. Również dzięki temu skusiłam się na książkę Gill Thackray i muszę Wam powiedzieć, że to była naprawdę dobra lektura.

Wiadomo, wszyscy pragniemy pieniędzy, miłości, czy szczęśliwego, bezproblemowego życia. Łatwo jest powiedzieć "manifestuję…", kiedy nic się nie dzieje czuć rozczarowanie, a następnie się poddać. To jest proces. W książce „Jak manifestować” autorka omawia kilka zagadnień, dostarcza czytelnikom wnikliwych informacji dotyczących sposobów manifestacji, a co najważniejsze, opisuje wszystko w bardzo „prosty”, nie typowy dla poradników sposób. Po każdym „rozdziale” znajdują się krótkie ćwiczenia, wskazówki, i krótkie cytaty, które nie tylko na swój sposób motywują i zachęcają do próbowania, ale również „otwierają” umysł i pozwalają spojrzeć na wszystko z nieco innej strony.

Oczywiście nie można również przejść obojętnie i nie zwrócić uwagi na piękną szatę graficzną, która z każdą stroną ogromnie cieszy oko.

Przyznam szczerze, że jestem naprawdę mile zaskoczona, i cieszę się, że sięgnęłam po tę pozycję. Jeśli tak jak u mnie – 2024 rok ma być pełen zmian, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę, kto wie, do czego Was zainspiruje ;) Polecam!

"Początek zawsze jest dzisiaj".
Ujął mnie ten cytat, bo jak często czekamy na odpowiedni moment, by coś rozpocząć, lub odwrotnie, porzucić? A tak naprawdę możemy to zrobić każdego dnia, prawda?

Ta pięknie wydana książka podkreśla to, że jesteśmy architektami swojego życia. A wspomóc nas w tym może wszechświat i nasza wspólna współpraca. Być może brzmi to intrygująco, ale w tej książce rzeczywiście możemy poczuć oparcie w czymś większym od nas. Znajdziemy tutaj wskazówki od czego warto zacząć, żeby codzienność szła po naszej myśli, a marzenia były bliżej nas. Otrzymamy narzędzia, jak chociażby wizualizację, zmianę nastawienia, metodę 369, tworzenie rytuałów, pamięć o wdzięczności, korzystanie z mocy kryształów lub wiedzy o czakrach.

Spodobała mi się też koncepcja, że manifestacja może służyć nie tylko nam, jako pojedynczym osobom, do naszych konkretnych celów, ale też jako współtwórcom zmian na świecie. To naprawdę budująca myśl.

Dzięki tej pozycji nabierzemy większej pewności siebie w tym, czego naprawdę pragniemy, zweryfikujemy różne kategorie naszej codzienności, sprawdzimy co u nas słychać. Dlatego myślę też, że może być świetnym wsparciem w naszych podsumowaniach lub planach na przyszłość.

Czytanie jej było dużą przyjemnością, bo jest wydana z taką starannością, że delektowałam się nią i przystawałam przy każdej stronie. To co jedynie mi doskwiera to jej niewielka objętość, a chętnie poczytałabym o tym temacie więcej.

"Początek zawsze jest dzisiaj".

Manifestowanie to coś więcej niż tylko tworzenie w umyśle obrazu tego, co chcemy osiągnąć.To świadome podejmowanie działań, do których prowadzą cztery kluczowe etapy manifestacji:
💫Wizja + Nastawienie + Intencja + Działanie 💫
My zaś wszyscy, w pewnym momencie życia jesteśmy gotowi na pozytywne zmiany.Czesto niestety nie wiemy od czego zacząć.Na szczescie wydawane są takie ksiazki, jak "Jak manifestować. Zbuduj wewnętrzną siłę i realizuj swoje cele w zgodzie z harmonią wszechświata".
To książka autorstwa Gill Thackray, która jest doskonałym przewodnikiem prowadzącym po tym właśnie temacie. Książka być może nie obszerna ale treściwa, która pozwoli nauczyć się:
-zrównoważenia swoich czakr, by zmniejszyć stres i poprawić samopoczucie
-wizualizacji pożądanych rezultatów, prowadzących do osiągnięcia swoich marzeń
- przeprowadzania rytuałów pełni księżyca, w celu połączenia z wszechświatem i własnym poczuciem wiedzy

Oczywiście ten przejrzyście napisany poradnik nie spełni marzeń za Ciebie ale na pewno pomoże Ci otworzyć się na nie i podpowie jak żyć pełnią życia.Ponieważ niezależnie od tego, czy szukasz zmiany w karierze, znalezienia miłości, spokoju czy szczęścia, wszystko zalezy od Twojego odpowiedniego nastawienia ;)
Wiec nie czekaj. Spróbuj i odkryj siłę Swojego własnego manifestu ;)

💫Wizja + Nastawienie + Intencja + Działanie 💫

„Jak manifestować” to książka, która ukazuje nam, czym jest manifestacja i uczy, że nie jest w zasadzie niczym nowym, bowiem przedstawiciele różnych tradycji praktykowali ją od dawien dawna. Sami odpowiadamy za większość zmian w naszym życiu. Według jednej z prostszych teorii manifestacji jesteśmy w stanie współpracować ze wszechświatem. Powinniśmy wtedy wyznaczyć sobie intencję zmian, naszych uczuć, myśli, czynów, aby samemu kształtować wszystko w naszym życiu. Wszystko jest warte spróbowania, bo przecież walczymy o samego siebie i polepszenie naszego życia.
„Jak manifestować” to książka autorstwa Gil Thackray, jej oprawa graficzna jest niezwykle dopracowana i estetyczna, co daje dodatkowe bodźce i przyjemność z lektury. Z poradnika dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, jak na przykład przekształcać negatywną energię w pozytywną za pomocą kamieni takich jak: kwarc dymny, turkus czy obsydian. Samemu można tworzyć własne rytuały uziemienia, aby dbać o psychikę, czy emocje, można medytować, spacerować, przebywać na łonie przyrody, wysypiać się, czy chociaż posiedzieć w bezruchu. Dbanie o siebie nie jest czymś złym, sami powinniśmy odkryć, co jest dla nas dobre i co sprawia, że czujemy się lepiej. Zagłębiając się w ten podręcznik czytelnik nie czuje się zobligowany do zrobienia wszystkiego, co jest w nim zawarte. Przedstawia raczej alternatywę, która może zmienić cos w naszym życiu, jeśli sami tego zapragniemy. Właśnie takie podejście do mnie przemawia, zachęcające i dające wybór, a nie mus.
„Jak manifestować” to także zgłębienie informacji na temat kart tarota, faz księżyca i ich wpływu na nas. Gill Thackray przedstawiła nam nawet informacje o czakrach. Zawsze gdzieś fascynował mnie ten temat, a w przypadku te publikacji udało mi się zyskać wiedzę z tego zakresu. Wiara w siebie i swoje możliwości daje człowiekowi wiele, a przede wszystkim żyje się łatwiej. Poradnik nie jest obszerny, przez co jego lektura jest szybsza, chociaż uważam, że czasem lepiej jest przystopować, zwolnić i zastanowić się nad treścią.

Współpraca reklamowa @wydawnictwo_k.e.liber
Dziś przychodzę do Was z recenzją książki, właściwie poradnika, który naprawdę bardzo mnie zaintrygował. Nigdy nie interesowałam się tematyką manifestacji, przyciąganiem, fazami księżyca i tego typu rzeczami. Ale dzięki temu poradników poznałam mnóstwo nowych terminów, dowiedziałam się, czy manifestacja to coś dla mnie, poćwiczyłam wizualizacje swoich celów. Ta książka to zdecydowanie coś innego, niż pozycje, po które sięgam na codzień. Pozwoliła mi otworzyć się na nowe rzeczy, dowiedzieć czegoś nowego. Znajdziecie w niej naprawdę dużo ciekawych ćwiczeń, na które warto zwrócić uwagę. Pomoże Wam również w drodze do spełnienia marzeń. Obowiązkowo muszę wspomnieć o niesamowitym wydaniu tej książki. Przepiękne grafiki, zdobienia stron, naprawdę coś rewelacyjnego. Myślę, że naprawdę warto po nią sięgnąć, nawet jeśli nie jesteście przekonani do jej tematyki.

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś niż tego, co zrobiłeś. Eksploruj. Marz. Odkrywaj" - Mark Twain

Współpraca reklamowa @wydawnictwo_k.e.liber

Jeśli nadal wahasz się nad zakupem to powiem Ci czego możesz oczekiwać w środku książki "Jak manifestować"?:
-pytania dzięki którym sprawdzisz czy manifestacja to coś dla Ciebie ❤️
-opis czteroetapowego wzoru na manifestację (wizja - nastawienie - intencja - działanie)
-ćwiczenia na afirmacje, wizualizacje celów, wyznaczanie intencji
-zdobędziesz też pomocną wiedzę o rytuałach, czakrach, mocy kamieni i księżyca
-zainspirujesz się cytatami i rozpoczniesz swoją drogę do wdzięczności
-odrzucisz to co Ci nie służy i otoczysz się tym co dobre 🥰

-pytania dzięki którym sprawdzisz czy manifestacja to coś dla Ciebie ❤️
-ćwiczenia na afirmacje, wizualizacje celów, wyznaczanie intencji
-zdobędziesz też pomocną wiedzę o...

Znasz to uczucie, kiedy chcesz zrobić wiele, ale nie do końca to wychodzi? "Jak manifestować" pomoże odpowiedzieć Tobie na pytanie dlaczego i podpowie co zrobić, by osiągnąć wyznaczone sobie cele.
Wejdziesz w świat ezoteryki. Dowiesz się jak stworzyć harmonię z naturą i wszechświatem. Ta pozycja będzie dla Ciebie źródłem inspiracji i drogowskazem do odnalezienia wewnętrznej siły. Czy to już na tym etapie nie brzmi interesująco?
Gill Thackray w poradniku "Jak manifestować" podpowiada jak zmienić swoją energię i sprawić, że wszystko staje się możliwe. Dzięki radom i wielu merytorycznym ćwiczeniom uda Ci się uwolnić swój wielki potencjał i osiągnąć cele dotychczas niemożliwe do realizacji. Autorka już na początku swojej książki wskazuje, że pozytywne myślenie jest niezbędne do spełnienia. Podpowiada jak je uwolnić i sprawić, by przyciągało tylko pożądane zdarzenia.
"Jak manifestować" to kompendium wiedzy na temat manifestacji. Dzięki tej pozycji można poznać wiele terminów, wcześniej nie używanych w życiu. Poradnik przedstawia zasady tarota, wyjaśnia czym są czakry czy tłumaczy właściwości minerałów. Autorka również ukazuje w książce, jak ważna jest medytacja i joga czy pozytywne myślenie w osiąganiu postawionych sobie celów.
Tą pozycję czyta się błyskawicznie, niemniej jeśli zależy Ci na wykonaniu wszystkich ćwiczeń i zagłębieniu się w manifestacji, będzie to dłuższy proces. Autorka w "Jak manifestować" podkreśla, że wewnętrzy rozwój ma ogromny wpływ na to, co w życiu uda Ci się osiągnąć i to od nas samych zależy jak nim pokierujemy. Pamiętaj jednak, że ten poradnik nie spełni Twoich marzeń za Ciebie. Pokaże Ci jednak drogowskaz i możliwości, by to czego pragniesz się ziściło.

W rozumieniu autorki manifestacja to nie tylko zdecydowana postawa i zasadnicze przekazywanie tego o czym myślimy i w co wierzymy. To nowa kreacja siebie, nowej rzeczywistości, która ma być lepsza. To także działanie we właściwym kierunku, kumulowanie w tym celu swojej energii i energii wszechświata, to pozytywne myślenie, potężne wibracje, wiara w to, że możemy kształtować swoją życiową drogę i mamy na nią realny wpływ!

Manifestowanie opiera się na czterech kluczowych elementach, mianowicie na wizji, nastawieniu, intencji oraz działaniu. Autorka wskazuje dokładne ćwiczenia jak na przykład rozwijać odpowiedni sposób myślenia, pozytywne nastawienie. Pokazuje jak można negatywne myślenie przemienić na pozytywne.

Wiecie co to jest czakra ? czakry to ośrodki energetyczne naszych ciał, które mogą nam pomóc w manifestacji, często nie zdajemy sobie sprawy, że są one nieaktywne albo zbyt mało aktywne. Można je pobudzić za pomocą jogi czy medytacji a rozumiejąc działanie tych źródeł energii, poprawiamy swoje samopoczucie i zyskujemy pozytywną energię.

Książka jest przepięknie wydana, kolorystycznie zachwycająca. Zawiera mnóstwo ilustracji i dobrych rad. Porusza temat tarota czy nawet wpływu faz księżyca na człowieka. Świetnie zostały pogrupowane informacje. Zawiera także zachęcające cytaty i złote myśli. Dla kogoś zainteresowanego tematem, swoim rozwojem osobistym polecam!

• Joga, poradniki, rozwój
  • Poradnik