Księga baśni

Wydawnictwo SBM
2023-10-11
2023-10-11
baśń bajka literatura dziecięca

„Dawno dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami” Czy pamiętacie to z Waszego dzieciństwa? Tak zaczynało się wiele czytanych nam bajek. I tak właśnie zaczyna się każda opowieść z „Księgi baśni” wydanej przez Wydawnictwo SBM. To klasyka literatury, którą koniecznie muszą znać nowe pokolenia. Książka jest pięknie wydana, w twardej oprawie, idealnie nadaj się na prezent. Jest zapowiedzią wielu dobrze spędzonych wieczorów z dzieckiem i doskonałym czasem dla tych, którzy chętnie czytają sami. Jest tu dużo tekstu, jednak czcionka jest dosyć duża i przyjemnie się czyta. Obrazków nieco mniej niż w książkach dla maluszków. Interpretacje bajek bardzo przyjemne. Z pewnością każdy z Was z sentymentem wróci do znanych historii:
-Calineczka
-Piękna i Bestia
- Jaś i Małgosia
- Stoliczku nakryj się
- Braciszek i siostrzyczka
- O rybaku i złotej rybce
- Dzielny ołowiany żołnierzyk
- Latający kufer
- Księżniczka na ziarnku grochu
Każda z tych baśni jest ponadczasowa i niesie ze sobą jakiś ważny przekaz, co może być pretekstem do ważnych rozmów z dzieckiem. Polecam serdecznie.

Zbliża się grudzień - to czas nie tylko prezentów ale przede wszystkim czas, który poświęcamy niemalże wyłącznie swoim bliskim.

A skoro mowa o spędzaniu tegoż czasu z bliskimi, to mam świetny pomysł, jakim jest wspólne czytanie.

Dzisiaj przychodzę do Was z poleceniem najnowszego, pięknego wydania baśni 💚

Ma twardą oprawę, dużą czcionkę - więc dzieci zaczynające czytanie poradzą sobie z łatwością i śliczne ilustracje.

Zobaczcie na pozostałych zdjęciach, jak książka wygląda w środku oraz jakie baśnie w niej znajdziecie.

Nie ukrywam, że od zawsze lubiłam czytać baśniowe historie - pełne magii, przygód a także życiowej nauki.

Bardzo się cieszę, że dzięki wydawnictwu SBM wraz z moim synem mogłam je odkryć na nowo.

Ja sobie przypomniałam z radością dzieciństwo a Piotruś poznał nowe światy.

Uwielbiam książki za to, że pobudzają kreatywność i wyobraźnię.

Dzisiaj przychodzę do Was z poleceniem najnowszego, pięknego wydania baśni 💚

Ma twardą oprawę, dużą czcionkę - więc dzieci zaczynające czytanie...

• G. Lista zakupów LITERATURA DZIECIĘCA/MŁODZIEŻOWA
  • K. Literatura dziecięca, młodzieżowa
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Księga baśni