Okładka książki Odpuść! Dlaczego czasem warto rezygnować i nie robić wszystkiego za wszelką cenę Annie Duke
Annie Duke Wydawnictwo: MT Biznes nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Quit. The Power of Knowing When to Walk Away
MT Biznes
2023-09-29
2023-09-29

Cenne spostrzeżenia poparte przykładami. Miałam jakiś opór aby zacząć tą książkę, bardzo miło było się przekonać że warto ją przeczytać.

📚 Rób więcej (głupich rzeczy) z większą energią❗
A może odpuść i nie rób tego❓
Kilka inspiracyjnych cytatów z książki 👇

📚 Rezygnując w samą porę, zazwyczaj się czujemy, jakbyśmy poddawali się za wcześnie.

📚 Najgorszym momentem na podjęcie decyzji o rezygnacji jest sytuacja, gdy już się zaangażowaliśmy.

Pozostała część recenzji znajduje się tutaj: https://www.linkedin.com/posts/paweljaczewskipl_jednaksiazkawtygodniu-worklifebalance-wellbeing-activity-7122132167907835904-7lGd?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

📚 Rób więcej (głupich rzeczy) z większą energią❗
A może odpuść i nie rób tego❓
Kilka inspiracyjnych cytatów z książki 👇

Pozostała część recenzji znajduje się tutaj:...

Rewelacyjna książka o bardzo niedocenianej umiejętności strategicznej jaką jest rezygnacja. Czasem warto przemyśleć, czy drabina, po której się wspinamy jest przystawiona do odpowiedniej ściany i Annie Duke świetnie pokazuje jak to ocenić.

• Kupić
  • Psychologia / behawiorystyka