Soldier's obsession

Wydawnictwo WasPos
2023-10-24
2023-10-24
Romans Żołnierz Fascynacja Znajomość przez internet

Do czego może doprowadzić niewinny flirt przez Internet polskiej dziewczyny z amerykańskim żołnierzem?

Sandra – bohaterka „Soldier’s obsession”, książki autorstwa Sonii Hallon – to nastolatka borykająca się z problemami. Nie mówię tu o kwestiach typu: co założyć do klubu czy jak wymigać się od odpowiedzi przy tablicy, a o uzależnieniu jej matki od alkoholu. Kobiety praktycznie nie mają ze sobą kontaktu, Sandra ucieka do swojego pokoju za każdym razem, gdy tylko spotykają się w mieszkaniu. Przechodzi przez piekło, o którym nie opowiada nikomu, nawet najbliższej koleżance. Dzieje się tak do czasu, gdy zaczyna pisać z tajemniczym żołnierzem. Myśli, że to tylko niewinny flirt, że nigdy się nie spotkają, dlatego z każdą kolejną wiadomością otwiera się na tę znajomość.

Caden – tytułowy bohater – jest typem łowcy. Jeśli na coś się uprze, dąży po trupach do celu. A jego obecnym celem staje się dziewczyna, którą wypatrzył na zdjęciu na Instagramie. Mężczyzna zrobi wszystko, żeby być blisko niej, żeby ją zdobyć. Sandra staje się jego obsesją, która ma odciągnąć myśli od bagażu doświadczeń, których doznał na misjach w Afganistanie. Przyznaję, że w pewnym momencie książki myślałam, że jest psychopatą, ale nie zdradzę, czy wrażenie to utrzymało się do końca, musicie sami się przekonać!

Jeśli spodziewacie się typowego romansu, to tak, częściowo go dostaniecie, bo Sandra wkracza w świat pierwszych doznań erotycznych, a Caden w tym temacie to „stary wyjadacz”, ale historia ta jest wielowątkowa, podszyta dylematami egzystencjalnymi oraz poważnymi problemami, o których wspomniałam wyżej.

Sonia Hallon stworzyła świetnie dopracowaną książkę, w której się zakochałam. Już po pierwszych kilku stronach zauważyłam, że autorka wie, o czym pisze. Widać, że poświęciła sporo czasu na research, co dodaje autentyczności historii Sandry i Cadena. Bardzo podobał mi się sposób kreacji bohaterów – dało się odczuć, że dziewczyna dopiero wchodzi w dorosłość, a żołnierz przechodzi traumę jaką jest Zespół stresu pourazowego. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to: dlaczego tak krótko? Dlaczego przeczytałam ją w jeden wieczór? Dlaczego nie ma wyjaśnienia odnośnie Adama, który miesza w życiu bohaterki? To się nie mogło tak skończyć, liczę, że powstanie kolejna część!

Książkę „Soldier’s obsession” polecam wszystkim bez wyjątku, dla mnie to był naprawdę udany wieczór z lekturą, od której nie mogłam się oderwać.

aki macie sprawdzony sposób na zastój czytelniczy? Przyznam szczerze że już jakiś czas minął od mojej ostatniej recenzji tutaj więc uznałam że idealnym pomysłem na powrót będzie publikacja recenzji debiutanckiej powieści @soniahallon_autor we współpracy reklamowej z @waspos zwłaszcza że autorka w tej chwili już promuje mocno swoją kolejną powieść.

Co może połączyć dwójkę ludzi z dwóch krańców kuli ziemskiej ? Żołnierza amerykańskiej armii będącego na niebezpiecznej misji i nastoletnią polkę u progu dorosłego życia ?
Przyznam szczerze że gdyby to do mnie napisał seksowny żołnierz moją pierwszą myślą byłoby "nie ze mną te numery koleś, nie wyśle ci money na żadne packages,tickets, od bills, no,no,no way

Ona, Sandra,dziewczyna z przeszłością i bliznami. On, Caden, widział i robił straszne rzeczy które odcisnęły na nim ogromne piętno. Relacja tych dwojga z niezobowiązującej wymiany wiadomości na portalu społecznościowym przerodziła się w obsesję, fascynację,podsyconą pożądaniem. Jakby tego było mało to o dodatkową dawkę testosteronu zadba niemniej gorący i seksowny polski policjant,Adam. Ta postać liczę, że otrzyma więcej uwagi autorki przy kontynuacji bo widzę w niej ogromny potencjał i nie ukrywam że wzbudził moją sympatię. Czy ten stan się utrzyma? Zobaczymy. Póki co leczę złamane serce, które zaserwowała mi autorka zakończeniem książki.

Co może połączyć dwójkę...

✨✨✨✨ Recenzja ✨✨✨✨

Sonia Hallon " soldiers obsession "
@soniahallon_autor

Wydawnictwo : Waspos
@waspos

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

" Nie byłam już tą samą osobą. Zamierzałam teraz brać z życia pełnymi garściami i myśleć tylko o sobie.."

"Soldier's Obsession" to poruszająca historia, która skupia się na życiu dziewiętnastoletniej Sandry..
Autorka Sonia Hallon przedstawia nam bolesne dzieciństwo Sandry, które było pełne trudności i krzywdy.. Jej matka, zamiast się nią opiekować, wybierała alkohol.. Jednak wszystko się zmienia, gdy Sandra otrzymuje wiadomość od tajemniczego #InstaSoldiera, który jest na misji w Afganistanie..

Autorka używa też wielu opisów i emocji, co sprawia, że historia staje się bardziej realistyczna i wciągająca.. Opisuje trudności, z jakimi spotyka się Sandra, ale też daje nadzieję na nowe doświadczenia i zmianę w jej życiu.. Dodatkowo, autorka porusza temat granicy między niewinnym flirtowaniem a gorącym romansem, co może być fascynujące dla czytelników..

Książka jest również pełen napięcia i niepewności, ponieważ zarówno Sandra, jak i Cadena muszą zmierzyć się z wyzwaniami i trudnościami związanych z ich osobistymi historiami i sytuacją wojenną.. Autorka umiejętnie buduje napięcie i trzyma czytelnika w niepewności co do dalszego rozwoju wydarzeń.. To sprawia, że książka jest jeszcze bardziej porywający i trudno się od niej oderwać..

No pewnie! Historia jest napisana z perspektywy Sandry i Cadena, co daje nam jeszcze większy wgląd w ich uczucia i myśli..
Możemy zobaczyć, jak obie strony doświadczają tej relacji i jak wpływa ona na ich życie.. To dodaje jeszcze więcej głębi i złożoności do historii..

Jestem pod wrażeniem, jak Sonia Hallon buduje napięcie i trzyma czytelnika w niepewności co do dalszego rozwoju wydarzeń..

" Szedł w moim kierunku, na co ja zaczęłam się cofać, aż poczułam ścianę. Zdecydowanie nie był nieśmiałym facetem, który nie wie czego chce. Czułam się trochę jak zwierzyna, na którą poluje drapieżnik..."

Dziewiętnastoletnia Sandra miała trudne dzieciństwo z powodu problemów w rodzinie.. Jej matka często sięgała po alkohol i nie poświęcała odpowiedniej uwagi swojemu dziecku.. Jednak pewnego dnia, kiedy Sandra przeglądała swoje profile społecznościowe, otrzymała wiadomość od tajemniczego #InstaSoldiera, który był żołnierzem przebywającym na misji w Afganistanie.. Ta niespodziewana relacja zaczęła się rozwijać i stała się przełomem w życiu Sandry..

Caden również ma trudne życie jako żołnierz.. Walki, długie misje i niebezpieczeństwo są jego codziennością, ale mimo to, Caden czuje się przyciągany do Sandry.. Kiedy kończy się jego misja, postanawia odwiedzić ją w Polsce..

✨✨✨✨ Recenzja ✨✨✨✨

Sonia Hallon " soldiers obsession "
@soniahallon_autor

Wydawnictwo : Waspos
@waspos

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Autorka Sonia Hallon przedstawia nam bolesne...

Dobry krótki romans. Nic ponad to. Historia nawet interesująca ale mam wrażenie że dość pobieżnie opisana przez co czuje się wyraźny niedosyt. Główni bohaterowie nie mieli zbyt wiele czasu na rozwinięcie się. Fajna, luźna i nie wymagająca lektura.

Dziewiętnastoletnia Sandra nie miała łatwego dzieciństwa. Jej matka często sięgała po alkohol, zamiast zajmować się córką. W domu często dochodziło do awantur i przemocy. Sandra po zdanej maturze będzie mogła w końcu zmienić swoje życie.

Pewnego dnia na swoim profilu na instagramie dostaje wiadomość od żołnierza, który przebywa na misji w Afganistanie. Postanawia mu odpisać.

Czy będzie to tylko niezobowiazujaca znajomość, czy może jednak coś więcej? Czy jest jakakolwiek szansa, że Sandra i Caden kiedykolwiek się spotkają?

Zacznę od plusów. Bardzo lubię motyw wojska w książkach i przyznam szczerzę, że właśnie przez ten motyw skusiłam się na tę książkę. Podobały mi się opisy sytuacji podczas misji Cadena. Jak dla mnie mogło być tego więcej. Drugim plusem uważam pomysł na bohaterów, ale ich wykreowanie przez autorkę jest niestety minusem. Bardzo lubię utożsamiać się z bohaterami, wczuwać w ich życie i przeżywać ich emocje. Tutaj tego nie było. Zawsze staram się znaleźć w bohaterach dobre cechy, jednak nie w tym przypadku. On- przystojniak w mundurze, za którym obraca się każda panna, a on tylko korzysta z okazji i się z nimi zabawia. Ona- niby taka młoda, niewinna, niedoświadczona i nie mająca pojęcia o bliższych relacjach damsko męskich, a potem rozkładająca nogi.. no ale przeciez ona nie miała pojęcia co ten mężczyzna chce jej zrobić, kiedy kazał jej się położyć na stole...🥴 dobrze, że wiedziała jak wypiąć tyłek do zdjęcia.. 😵 w ogóle te opisy dotyczące zbliżeń, te podteksty seksualne, co ja bym z Tobą nie zrobił... 🥴🥴 żenujące i irytujące.. Dawno nie trafiłam na tak niedojrzałych, pustych i płytkich bohaterów..

Oczywiście to jest tylko moje zdanie, może innym się książka spodoba. Ja zdecydowanie oczekuje od danej historii czegoś więcej. Uważam, że jest dużo o wiele ciekawszych i bardziej wartościowych książek na rynku wydawniczym, po które warto sięgnąć. Dla mnie "Soldier's obsession" to niestety strata czasu. No niestety, nic nie zaiskrzyło. z ulgą przewróciła ostatnią stronę. Mimo wszystko gratuluję autorce spełnionego marzenia.

Sandra mimo swoich dziewiętnastu lat swoje w życiu przeszła. Dorastając pod wątpliwą opieka uzależnionej od alkoholu matki, która skutecznie uprzykrzyła jej życie obelgami i niekiedy biciem, zatraca się w przygotowaniach do matury. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość na Instagramie. Odtąd w jej życiu pojawia się ktoś, kto rozbudza nie tylko ciekawość dziewczyny, ale także i zmysły. Tym kimś jest Caden - zawodowy żołnierz Stanów Zjednoczonych. On również nie ma łatwego życia. Walka, wielomiesięczne misje, przelana krew i niebezpieczeństwo to jego codzienność. Codzienność, która odciska piętno na umyślne i duszy, by raz po raz powracać w snach.
W miarę jak rozwija się znajomość między nim a Sandrą wzrasta jego chęć, by spotkać ją w realnym życiu. Dlatego, gdy kończy się jego misja i nastaje czas odpoczynku Caden udaje się do Polski.
Gdy staje w drzwiach dziewczyny całkowicie wywraca jej świat. Sandra momentalnie zapomina o problemach i niedawno poznanym policjancie Adamie. Teraz chwilę jakie sobie oferują są najważniejsze. Teraz liczą się zmysły, pasją i namiętność... Jednak...
Wszystko co piękne szybko się kończy
A jak zakończy się ta historia?

🌍 RECENZJA 🌎

Soldiers's Obsession

✒️ Sonia Hallon
📚 Wydawnictwo WasPos

[ Współpraca reklamowa z Sonia Hallon ]

Dziś przychodzę do Was z kolejnym debiutem. Historią goracego amerykanskiego żołnierza oraz młodej zagubionej polki. Juz brzmi intrygujaco ❣️
Jako żona mundurowego z wielką chęcią zagłębiłam się w ten motyw, którego wcale nie ma tak za dużo na rynku.

"Szedł w moim kierunku, na co ja zaczęłam się cofać, aż poczułam ścianę. Zdecydowanie nie był nieśmiałym facetem, który nie wie czego chce. Czułam się trochę jak zwierzyna, na którą poluje drapieżnik."

🌷 Sandra to młoda dziewczyna, którą poznajemy tuż przed maturą. Wychowywana prawie wyłącznie przez matkę alkoholiczkę, nie ma łatwego życia. Od rodzicielki od zawsze dostaje tylko znęcanie się psychiczne i fizyczne, upokarzanie, wyzwiska oraz wrzaski. Ufa jedynie przyjaciółce.
🌷 Caden to żołnierz sił specjalnych stacjonujący na kolejnej już misji w Afganistanie. Mimo 25 lat jest już doświadczony nie tylko w boju, ale także w relacjach z kobietami. Zawsze podejmujący krótkie znajomości nie szuka niczego trwałego szydząc z kolegów którzy tęsknią za rodzinami. Jednak przeglądając instagram wpada mu w oko pewna dziewczyna o płomiennym włosach.
◇ Czy Sandra zawładnie jego sercem?
◇ Jaki zamęt wprowadzi pojawienie się w życiu dziewczyny przystojnego policjanta?
◇ Czy odnajdą w swoich ramionach to czego szukają?

🌷 On typ bad boya - arogancki, bezpośredni i wrecz bezczelny. Bezpardonowo sięga po to czego pragnie. Ona zagubiona nastolatka, bez doświadczenia z mężczyznami, udaje szczęśliwą przed światem. Czy sprawdzi sie stare przysłowie, że przeciwienstwa się przyciągają?

🌷 Książka ta wywołała we mnie wiele emocji. Pióro autorki świetnie się czyta, fabuła jest poprowadzona w ciekawy sposób... wprost nie mogłam się doczekać ich spotkania. Dostajemy tu naprawdę świetnie opisaną codzienność i przede wszystkim mentalność psychiczną żołnierzy na misji. Życie maturzystki i ambitne podejście do kwestii swojej przyszłości. Do tego wymianę korespondencji między dwójką nieznanych ludzi na dwóch końcach świata, która jest coraz bardziej niegrzeczna. Absolutnie się nie dziwie dziewczynie, że pozwoliła sobie na chwile zapomnienia w wiadomościach, myśląc, że jest to absolutnie niemożliwym, aby kiedykolwiek mogli się spotkać. Tym większe zaskoczenie gdy do niego jednak doszło. I co tam się działo! Ta szorstkość i zwierzęca wrecz zaborczość i żadza niebywale porywają. Jest momentami sprośne i niegrzecznie... i to nie za sprawą tylko żołnierza. I tego właśnie wątku nie rozumiem. Mamy jeszcze pewnego policjanta, który również bierze co chce. I niezrozumiale słuch o nim się urywa. Tu muszę dodać że to właśnie mi w bohaterce się nie spodobało- bycie marionetką w rękach dojrzałych mężczyzn. Brak własnego zdania i skupienia przede wszystkim na własnych pragnieniach. Zakończenie, które jest totalnym szokiem ... o Kochana, mam nadzieję, że poprostu to nie koniec i będzie kontynuacja i wtedy ułoży mi się w logiczną całość. ❣️

Jeśli lubicie motyw wojskowy, absolutne przeciwieństwa jesli chodzi o bohaterów i ciekawą akcję z gorącymi scenami... to absolutnie tytuł dla Was. ❣️ Ja wspaniale spędziłam z nią weekend i ogromnie polecam. ❣️

🌍 RECENZJA 🌎

Soldiers's Obsession

✒️ Sonia Hallon
📚 Wydawnictwo WasPos

[ Współpraca reklamowa z Sonia Hallon ]

"Szedł...

Romans "Soldier's obsession" autorstwa Soni Hallon to chyba najlepszy debiut literacki na jaki trafiłam w tym roku.
Mocno wulgarny początek - dla mnie trochę za bardzo, ale może to kwestia tego, że jestem raczkująca w tym gatunku - który przedstawia czytelnikowi postać maturzystki Sandry - z syndromem DDA oraz zawodowego żołnierza Cadena zmagającego się z zespołem stresu pourazowego.

Autorka porusza w książce kilka bardzo ważnych kwestii takich jak:
-możliwe konsekwencje znajomości zawieranych przez internet - bo tak naprawdę nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie i jakie ma intencje,
-odrzucenie w rodzinie, brak akceptacji oraz to jak ważna jest potrzeba bliskości i poczucie bezpieczeństwa,
-wpływ silnych zaburzeń lękowych na życie zmagającej się z nimi osoby oraz jej otoczenia.

Uważam, że tematy zostały dosłownie "liźnięte" jednak podoba mi się, że autorka je poruszyła.
Z każdym kolejnym rozdziałem moja ciekawość o losy bohaterów rosła i nawet poczułam wielką sympatię do Adama (Kto to taki? Zachęcam do sięgnięcia po książkę😏).
Żołnierz, policjant - za mundurem panny sznurem😎
W kolejnej książce autorki widziałabym strażaka albo marynarza.
Podsumowując:
"Soldier's obsession" to bardzo dobry debiut literacki, który mógł być bardziej rozbudowany. Autorka ma duży potencjał. Zakończenie podejrzewałam, że może mieć taki obrót, ale tylko dlatego, że oglądałam serial, w którym bohater zmagał się z zespołem stresu pourazowego.

W książce główne role gra dwójka młodych ludzi z całkowicie innych światów
Dotykają ich zupełnie inne problemy życia codziennego
Sandra, dziewiętnastoletnia dziewczyna której celem jest teraz zdanie matury
Jest bardzo inteligentna i zaskakująca
Przeżyła a w zasadzie dalej przeżywa bardzo trudne dzieciństwo
Matka alkoholiczka wstrzynajaca awantury z byle powodu
Obraża krytykuje i niszczy psychicznie swoje dziecko ( to jest najgorsze u rodziców )
Od małego marzeniem Sandry, było to aby dorosnąć wykształcić się i jak najszybciej uciec od matki z jej domu

Caden dwudziestopięcioletni mężczyzna pochodzący z USA
Jest zawodowym żołnierzem i przebywa teraz na misji w Afganistanie
To bardzo stanowczy i zdecydowany facet
Przeszedł wiele szkoleń ale nie jest niezłomny
Znalazł sobie nową słabość
Niekiedy nawet można pomyśleć że obsesje
Jak to w tych czasach bywa
Na instagramie
Nic dziwnego można by pomyśleć że to będzie słaba historia o miłości przez internet jednak nie tym razem
Gdy wysłał jej pierwszą wiadomość nie sądził że tak się potoczą ich losy
Jest on gotowy zrobić wszystko by ją zdobyć

Jest to przepiękna historia miłosna, gorący romans ale także opowieść o problemach młodych ludzi
Pełna trudnych tematów i traum ,które dotknęły ich oboje, a teraz odbijają się na ich relacji .
Jak myślicie, czy ma ona szansę przetrwać?
Czy odległość, różnice i ambicje nie staną im na drodze do szczęścia ?

A,to moja polecajka dla naszej Soni

DEBIUT NASZEJ SONI ZDECYDOWANIE NALEŻY DO UDANYCH. SOLDIER'S OBSESSION TO POWIEŚĆ, KTÓRA ZAWŁADNIE NIEJEDNYM SERCEM CZYTELNIKA. HISTORIA SANDRY I CADENA TO NIE TYLKO GORĄCY ROMANS Z NUTKĄ EROTYZMU, ALE RÓWNIEŻ PRAWDZIWA ŻYCIOWA BOMBA, KTÓRĄ KONIECZNIE MUSICIE PRZECZYTAĆ. AUTORKA NIE POKAZUJE NAM SŁODKIEJ MIŁOŚCI, LECZ PEŁNĄ MOCNYCH WRAŻEŃ WALKĘ O UCZUCIA I FABUŁĘ, KTÓRA NIE RAZ ZASKOCZY.

W książce główne role gra dwójka młodych ludzi z całkowicie innych światów
Dotykają ich zupełnie inne problemy życia codziennego
Sandra, dziewiętnastoletnia dziewczyna której celem jest teraz zdanie matury
Jest bardzo inteligentna i zaskakująca
Przeżyła a w zasadzie dalej przeżywa bardzo trudne dzieciństwo
Matka alkoholiczka wstrzynajaca awantury z byle powodu
Obraża...

No mam słabość do żołnierzy. Cóż poradzę. W końcu za jednego wyszłam ;) I chyba lubię, NIE, uwielbiam czytać książki, w których są wojskowi. Kiedy więc zobaczyłam nabór do książki "Soldier's obsession" Soni Hallon, od razu się zgłosiłam i mega, ale to naprawdę mega się ucieszyłam, że będę miała okazję ją przeczytać. Bo musiałam sprawdzić czy spodoba mi się ten romans z amerykańskim żołnierzem, ale musiałam też sprawdzić jak został tutaj wykreowany ten męski bohater! I do jakich doszłam wniosków? Przeczytajcie :)

"Soldier's obsession" to debiut Soni Hallon. Czy udany? Moim skromnym zdaniem jest zaje...e udany! Od początku autorka pokazuje, że nie ma tutaj lukru, wysypu słodkich słówek i pitu, pitu. Wrzuca nas do życia amerykańskiego żołnierza, który służy na misji w Afganistanie. A tam, zresztą jak i na każdej misji, żołnierze przeżywają koszmar. Nasz przystojny #INSTASOLDIER ma 25 lat i już przeżył niezłe piekło, więc chcąc odreagować trochę stres, zaczepia na Instagramie pewną rudą, młodą kobietę. Tą kobietą jest Sandra, która ma lat 19, mieszka w Polsce i właśnie szykuje się do matury. Nasza ruda bohaterka też łatwego życia nie miała, bo jej matka to alkoholiczka. Możecie się tylko domyślać, jakie piekiełko Sandra miała w domu. Jednak los postanowił tę dwójkę połączyć poprzez wirtualny świat. Od słowa, do słowa i każde z nich zaczęło mieć chęć na więcej, jednak ... odległość ich dzieląca, plus fakt, że on był na misji. No. Sami rozumiecie, że to nie brzmi sielankowo. A gdyby dobry los się do tej dwójki uśmiechnął i spotkaliby się kiedyś w realu? Myślicie, że ów zauroczenie z neta było by dalej tak mocne? A może lepiej żeby ta dwójka nigdy się nie spotkała? Jak potoczą się dalsze losy tej pary bohaterów? I co tutaj jeszcze się wydarzy?

Droga Autorko. To co tutaj naszykowałaś, to wyśmienity romans z bohaterami wręcz tak realnymi, że ja się kłaniam w pas. Przekleństwa i wyzwiska, które tutaj się pojawiają, może kogoś odrzucą od tej książki. Ale już na początku wspomniałam, że to nie jest lukrowany romans. Tutaj czasem bohaterowie rzucą mięsem, a to w tym wypadku dodaje realności i pikantności. Podziwiam, jak świetnie autorka opisała to co działo się na misji w Afganistanie, emocje które targały żołnierzami, ale i to jak zachowywał się nasz bohater w życiu prywatnym. Swoje tam na misjach widział i przeżył, a to prosta droga do zespołu stresu pourazowego (bojowego) PTSD.

" Za każdym razem, kiedy wyjeżdżałem na patrol, nie byłem pewny, czy z niego wrócę."

Uwierzcie, ale nie każdy wracający żołnierz z misji ma to szczęście, że wraca i po kilku tygodniach z rodziną czuje się "normalnie" w swoich codziennych realiach. Niektórzy borykają się ze stresem, wspomnieniami i to naprawdę potrafi "zryć" mózg człowieka. Nasz przystojniak też boryka się z takim stresem, choć jak sam mówi, myślał, że sobie z nim poradził. Niestety. Sandra natomiast jest DDA i też ma pewne tajemnice z przeszłości, o których wszystkim nie mówi. To zaś powoduje, że choć widzi w lustrze ładną dziewczynę, nie czuje w sobie takiej siły do przebicia, tej waleczniejszej jej natury. Jest cicha, spokojna, wstydliwa, przytłamszona codziennością ze swoją matką.

"Pani psycholog mówiłam mi, że powinnam się skupić na własnym życiu, a matkę zostawić w spokoju, bo to jest toksyczna dla mnie relacja i tylko pociągnie mnie na dno."

"Jeśli dasz się pochłonąć nienawiści przez to, co przeżyłaś, nie będziesz szczęśliwa. ..."

"- Życie jest zbyt krótkie, żeby rozmieniać się na drobne..."

Tak wiec sami widzicie, że ta dwójka w sumie młodych ludzi, pomimo wieku, bagaż doświadczeń mają spory. Nic dziwnego, że przyciągają się jak magnes. To, że dzieli Sandrę i tego żołnierza wielka odległość, przyczynia się do tego, że kobieta jest bardziej otwarta i szczera z nim w insta rozmowach, bo wie, że nigdy się nie spotkają w realu. Otwierając się przed nim intryguje go jeszcze bardziej i wtedy to on coraz bardziej pragnie spotkania jej w realu. Myślicie, że może połączyć coś więcej taką dwójkę ludzi z kompletnie innych światów? Dodam, że bohater jest bardzo seksowny, opiekuńczy, potrafi być romantyczny, delikatny, ale jest też w gorącej wodzie kąpany. Jest zaborczy i zawzięty. Czy on pasuje do Sandry? Tej delikatnej kobiety? No cóż. Ja jestem po lekturze tej książki i już wszystko wiem. Zakończenie mnie wbiło w fotel. No po prostu takiego zakończenia to się nie spodziewałam. Po przeczytaniu książki emocje we mnie wręcz buzowały! Potrzebowałam trochę czasu, by ochłonąć i przemyśleć, co Wam tu napisać. To co chciałam, Wam napisałam i gorąco zachęcam do tej książki! Jest rewelacyjna! Nie będziecie się z nią nudzić!!! A ja czekam na coś nowego od tej autorki ;)

• 52 książki (2023)
  • Oficjalne