Złodziej gumy

Wydawnictwo: G+J
The Gum Thief
978-83-61299-03-5
Booka

Roger Thorpe jest rozwodnikiem po czterdziestce, sfrustrowanym i nadużywającym alkoholu. Dręczy go poczucie zmarnowanych okazji życiowych i prześladują wspomnienia tragicznego wypadku, w którym zginęła czwórka jego przyjaciół. Problemy osobiste Rogera pogłębiła śmierć jego nastoletniego syna. Bethany Twain to wrażliwa dziewczyna zafascynowana subkulturą gotycką. Oboje pracują w wielkim markecie z materiałami biurowymi. Pewnego dnia w pokoju na zapleczu Bethany odkrywa pamiętnik Rogera. To będzie początek ich niezwykłej przyjaźni.

marpil | 2011-01-05
Przeczytana: styczeń 2010