Jej najlepsza przyjaciółka

Szymon Hudon Wydawnictwo: Szymon Hudoń kryminał, sensacja, thriller
Szymon Hudoń
2023-08-14
2023-08-14

Książkę bardzo dobrze się czyta, wydarzenia i emocje są dozowane stopniowo. Dodatkowo są przedstawione wydarzenia z przeszłości, dzięki czemu poza bieżącymi wydarzeniami, mamy wgląd do tego, co doprowadziło do danych sytuacji. I praktycznie do samego końca nie wiemy, kto jest za wszystko odpowiedzialny. Co prawda było kilka kwestii, które moim zdaniem są nieprzemyślane, ale z perspektywy poszczególnych wydarzeń to podkręca to atmosferę. Książka, mimo że jest krótka, to jest bardzo spójnie napisana. Nie ma tam żadnych kwestii niewyjaśnionych, relacje bohaterów się uzupełniają, co daje pełny obraz i pogląd na sytuacje.

Szymon Hudon dzięki swojej najnowszej powieści zaserwował mi kilka naprawdę przyjemnych wieczorów :)

Przez to, że książka nie należy do najdłuższych, wydarzenia z każdą stroną przyspieszają. Czas działania na korzyść dla czytelnika, bo rozdziały mają po kilka stron, a język jest przyjemny w odbiorze.

Co najlepsze! Historii nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, które trzymają w napięciu do ostatnich stron (dosłownie!).
Bardzo podobał mi się zabieg z flashbackami. Moim zdaniem nadawało to charakteru i tajemniczości.

Młody autor jest naprawdę dobry w tym robi, a to dlatego, że pisze z pasją co widać na pierwszy rzut oka 🥺

Co najlepsze! Historii nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, które...

Książka super jak każda poprzednia! Trzyma w napięciu, a postacie są dobrze zbudowane. Tego właśnie brakuje na polskim rynku kryminałów.

Z całego serca polecam powieść Szymka.
Trzymająca w napięciu, skłania czytelnika do samodzielnej próby rozwiązania zagadki.
Z każdym wersem chce się czytać więcej.
Dla każdego fanatyka thrillerów!!

Z całego serca polecam powieść Szymka.
Z każdym wersem chce się czytać więcej.
Dla każdego fanatyka thrillerów!!

Niestety książka do mnie nie przemówiła. Dialogi słabe między bohaterami, niedokończone wątki które nijak nie miały się do zakończenia i sporo literówek oraz błędów (ebook).

• Ebook do kupienia
  • EmpikGO
  • Czekam cierpliwie:)
  • Kryminał sensacja thriller
  • Brak
  • Brak?

Dodaj cytat z książki Jej najlepsza przyjaciółka