Wiersze pisane wrażeniami i emocjami

Okładka książki Wiersze pisane wrażeniami i emocjami Renata Świst
Okładka książki Wiersze pisane wrażeniami i emocjami
Renata Świst Wydawnictwo: Million poezja
poezja
Million
2023-07-20
2023-07-20

**PATRONAT MEDIALNY**
Moi Drodzy dziś chciałabym przedstawić Wam mój kolejny patronat medialny, który skradł moje serce od pierwszej wymienionej z Autorką a później z wydawnictwem wiadomości.
Ostatnio na blogu pojawia się coraz więcej poezji i bardzo się tego faktu cieszę, tym bardziej że każdy kolejny tomik w jakiś sposób odmienia moje spojrzenie na otaczający mnie świat, sprawia, że moja wrażliwość zostaje jeszcze bardziej rozbudowana.
Sprawia, że chcę się zatrzymać w biegu codzienności, otworzyć na emocje, które płyną z tych wierszy, poczuć je całą duszą i sercem. Nie inaczej jest z wierszami pani Renaty, która na początku tomiku opowiada w kilku zdaniach w jakich niezwykłych, a zarazem pięknych i poruszających okolicznościach otrzymała dar, który pchnął ją do napisania pierwszych słów, które później stworzyły te wyjątkowe, pełne ciepła wiersze. "Wiersz pisane wrażeniami i emocjami" są drugim tomikiem poezji pani Renaty, którym mam zaszczyt patronować.

W "Wierszach..." pani Renata pisze o tym co nas otacza, o znakach jakie daje nam wszechświat, nie krępuje się pisać o uczuciach i emocjach, które sama przeżywa. Nie brakuje tu pięknych zdań o aniołach i ich roli w naszym życiu, autorka pięknie manifestuje swą wiarę. Znajdziemy tu także wiersze o sensie życia, nadziei i miłości, o duszy i otwieraniu się na to, czego nie widzimy.

Wiersze te są niezwykle emocjonalne, zmuszają do zadumy i refleksji. Celebrują każdy z pozoru zwyczajny dzień, każdą emocję i każdą myśl. Poruszają i niezwykle wzruszają. Są wyważone, delikatne i subtelne. Wlewają w serce cały ogrom ciepła i nadziei... Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i naprawdę zdarzyło mi się już wrócić do kilku wierszy, które wyjątkowo zapadły mi w sercu.

Tomik wydany jest bardzo skromnie, ale jest to zarazem wielkim plusem. Jest podobny do pierwszego tomu z tej serii, czyli "Wiersze pisane z wnętrz serca". Obydwa tomy doskonale ze sobą rezonują i wzajemnie się uzupełniają. Nic nie rozprasza uwagi, a daje to możliwość całkowitego oddania się poezji i "czucie" jej całym sobą.
Przepiękna i przykuwająca wzrok okładka, tak jak poprzednio jest dziełem niezastąpionej Moniki Januszkiewicz, której prace mogliście zaobserwować już na kilku okładkach książek, które wydało Million.
Jestem naprawdę zauroczona tym tomikiem, napisany jest pięknym, choć prostym językiem, nie znajdziemy tu górnolotnych metafor, ale zostaniemy otuleni jakimś takim specyficznym poczuciem magii, ciepłymi wspomnieniami, wiarą i poczuciem komfortu oraz bezpieczeństwa...

Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością pani Renaty, jednak żywię szczerą nadzieję, że nie ostatnie i dane będzie mi w przyszłości poznać inne jej wiersze. Jestem dumna z faktu, że mogę patronować tej publikacji.

Czy polecam?
Oczywiście, że tak. Każdy odkryje tu coś innego, wyjątkowego, napisanego tylko dla siebie. Każdy ten tomik odbierze inaczej, ale to właśnie jest najpiękniejsze w poezji.

**PATRONAT MEDIALNY**

To moje drugie spotkanie z autorką i jej przepięknymi Wierszami.
Pierwsze co rzuca się w oczy, to okładka, która przyciąga i wręcz zachęca do przeczytania. Wiersze, które tam znajdziemy są przepiękne, przepełnione emocjami i wrażeniami.

W trakcie czytania widać, że autorka w pisaniu ich włożyła swoje serce, oddając nam jakąś cząstkę siebie.
Zachęca abyśmy szli swoją drogą nie oglądając się na nikogo.

"Symbol szczęścia"
I iść pełnią mocy
Do celu na niebie
I dążyć świadomie
Po szczęście dla siebie

Tomik ten jest zbiorem wierszy, które pokazuje że nie zawsze jest dobrze. Zdarza się też gorszy okres, ale trzeba mieć wiarę i nadzieję na lepsze jutro.
Myślę, że każdy z nas w tym tomiku znajdzie coś dla siebie - uczucia, emocje, przemyślenia i wzruszenia, które będą nam towarzyszyć podczas czytania, do czego bardzo zachęcam i polecam.

To moje drugie spotkanie z autorką i jej przepięknymi Wierszami.

Zachęca abyśmy szli swoją...

Dziś zapraszam Was do zapoznania się z moją patronacką opinią wyjątkowego tomiku wierszy pt. ''Wiersze pisane wrażeniami i emocjami" napisane przez Renatę Świst wydanego przez Studio Wydawnicze Milion. Okładkę do tego tomiku wykonała wybitnie zdolna autorka Monika Januszkiewicz, której prace można znaleźć na fanpage'u Monika maluje obrazy.

To już drugi tomik autorki, którego jestem patronatem medialnym. Autorka Renata Świst swoją twórczość zaczęła w 2019 roku i do tej pory wydała już jedenaście tomików wierszy.

Wiersze te są przesiąknięte emocjami i wrażeniami. Znajdziemy tu emocje, uczucia i wzruszenia. Swoją twórczość autorka stara się ukazać nam piękno wszechświata. Zwraca naszą uwagę na znaki, które są nam przekazywane. Jeżeli nauczymy się wyzwalać emocje, to powróci spokój i wszystko się dobrze ułoży.
Wiersze są lekkie i przyjemne. Piękna okładka, która przyciąga wzrok. Środek też został przyozdobiony. Nic tylko siadać i czytać.

Jeżeli szukacie lekkiej pozycji by odpocząć z książką, to jest pozycja idealna .Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie,

Ja serdecznie polecam!!

Premiera 20.07.2023

Moje logo znajdziecie na okładce książki.

To już drugi tomik autorki,...

Twórczość Renaty Świst poznałam podczas patronowania jej poprzedniemu tomikowi poezji „Wiersze pisane z wnętrza serca”, który jednocześnie stanowi połączenie z obecnym.

„Nie ma na co czekać
Trzeba się uśmiechnąć
Bo ułoży się
Ułoży się wszystko
Znowu przyjdzie sens”

Autorka pisze wiersze prosto z wnętrza serca i zawiera w nich sporo emocji i wrażeń, które tak naprawdę stanowią podstawę tego tomiku. Gołym okiem widać, że każdy wiersz to swoiste uzewnętrznienie samej autorki. Renata Świst otwarcie mówi o swoich uczuciach, niepokojach, o cieszeniu się z każdej chwili życia, i o tym, by nie martwić się na zapas. Niewątpliwie jest też mocno wierzącą osobą, bo to się czuje czytając ten oto tomik. Również anioły są jej bliskie, bo często o nich wspomina.

Ważne jest, aby w życiu słuchać głosu swego serca i działać w zgodzie z nim. Nieważne, co myślą o nas inni, my powinniśmy robić swoje.
Nadzieja i wiara również powinny być z nami każdego dnia, bo to właśnie one potrafią podtrzymać nas w duchu w najtrudniejszym momencie życia i pomimo wszystko wciąż iść do przodu. W wierszach naszej autorki znajdziemy całą paletę emocji, widać, że pisane są prosto z serca. Zapewne niejeden z nas mógłby się z nimi utożsamić. Renata Świst zachęca nas do przemyśleń nad własnym życiem.

„Usiądź i odetchnij, pomyśl, po co żyjesz
Czego oczekujesz, co masz do tej pory
Czego ci brakuje, co dzisiaj, co jutro
Co teraz, za moment, w danej chwili myśli
Przemyślenia życia potrzebne są dla nas
Potrzebne od zaraz, by poczuć się lepiej
Bo emocje wnętrza czasem zaskakują
I piękne wrażenia już dla nas szykują”

W tomiku znajdziemy wiersze białe oraz rymowane. Każdy z nich przedstawia nam daną chwilę i towarzyszące jej emocje. Pokazują nam, że czasem jest lepiej, a czasem gorzej, jednak wszystko co złe kiedyś mija i znów wraca jako taka normalność.

"Wiersze pisane wrażeniami i emocjami" to zbiór wierszy pełnych ludzkich emocji, przemyśleń, a także wiary. Polecam.

„Nie ma na co czekać
Emocjami dnia
Trzeba się uśmiechnąć
Bo ułoży się
Ułoży się...

Wiersze pisane wrażeniami i emocjami, które faktycznie czuje się podczas czytania

RECENZJA PATRONATU MEDIALNEGO
Premiera: 20.07.2023 r.

Recenzowanie poezji za każdym razem jest dla mnie tak samo dużym wyzwaniem, które jednak bardzo lubię. Trudno pisać o czymś, co należy przeczytać, poczuć i poddać osobistej refleksji. O "Wierszach pisanych wrażeniami i emocjami " napiszę więc, opierając się głównie na moich odczuciach, które mam nadzieję, u Was będą podobne.

Tomik jest drugą częścią serii, którą rozpoczął zbiór zatytułowany „Wiersze pisane z wnętrza serca” wydany przez Autorkę kilka miesięcy tomu. Pierwszej książce również miałam okazję patronować, więc wiedziałam już, że Renata Świst pisze wiersze trafiające do mojego serca. Właśnie dlatego moja decyzja o objęciu patronatem medialnym tej pozycji nie mogła być inna, a lektura zapewniła mi wiele wrażeń i emocji.

Zbiór składa się z wielu wierszy, więc i wrażeń i emocji na pewno Wam nie zabraknie. Każdy tekst jest inny, ale jednocześnie każdy je, przynajmniej w moim odbiorze, zdecydowanie zapewnia. Tomik zawiera wiersze zarówno dłuższe jak i krótsze, białe, a także rymowane. Pod tym względem również panuje tutaj duża różnorodność, która daje możliwość lepszego wniknięcia do pięknego świata poezji kreowanego przez Autorkę.

Tytułowe "emocje" i "wrażenia" to słowa, które chyba najczęściej pojawiają się w tym zbiorze. Z samych wierszy bije spokój, radość z małych rzeczy, teksty są bardzo mocno refleksyjne. Jeśli miałabym określić, czym jest ten tomik, to powiedziałabym, że składają się na niego przemyślenia Autorki na temat otaczającego ją świata ubrane w formę poezji. Co więcej, poezji niezwykle klimatycznej, emocjonalnej, wręcz delikatnej i z pewnością pięknej.

"Wiersze pisane wrażeniami i emocjami" to wyjątkowy tomik, po który zdecydowanie warto sięgnąć, jeśli szukacie poetyckich wrażeń. Teksty zapewnią Wam chwilę odpoczynku, ale również refleksji. Poprzez swoją różnorodność, z pewnością nie znudzą, a na pewno będą powodem wielu, zapowiadanych już w tytule, emocji i wrażeń.

Egzemplarz recenzencki otrzymałam w ramach współpracy z Autorką oraz Studiem Wydawniczym Million. Bardzo dziękuję Pani Renacie i Wydawnictwu za możliwość przeczytania tomiku i objęcia go patronatem medialnym.

RECENZJA PATRONATU MEDIALNEGO
Premiera: 20.07.2023 r.

Nie mogę uwierzyć, że to już 70 przeczytana przeze mnie lektura w tym roku. Na dodatek "kupka" do przeczytania stale się powiększa, a ja mam możliwość poznać wiele ciekawych lektur z różnych gatunków. Dziś przychodzę do Was z patronacką opinią o tomiku wierszy. To już 2 publikacja Autorki, jaką miałam możliwość przeczytać i objąć patronatem medialnym. Po raz kolejny stanęłam przez trudnym zadaniem jakim jest recenzja wierszy płynących z duszy Autora. Jakie są moje wrażenia po lekturze? Jakie wiersze tam znajdziemy? Zaprasza Was serdecznie do zapoznania się z moją opinią.

Jak sama nazwa wskazuje, wiersze Pani Renaty wypełnione są emocjami i wrażeniami. Samo słowo "emocje" powtarza się w tej publikacji dość często. Są to szczere przemyślenia Autorki, o tym co dookoła ją otacza. Autorka cieszy się prostymi sprawami, które opisuje w wierszach. Na każdy dzień patrzy z uśmiechem i optymizmem. Ponadto w utworach przeczytamy też często o Aniołach oraz o tym, jak znacząco dzięki Nim rozświetlił się dzień Autorki.

Ciężko jest mi opisywać poezję, bo to zazwyczaj są bardzo głębokie uczucia Autora. Nie wiem, czy dobrze je odbieram oraz czy udało mi się uchwycić to, co Poetka chciała nam przekazać. Niemniej z tych wierszy bije taka radość i spokój. Czytając je mamy wrażenie, że Autorka jest osobą spokojną, czerpiąca garściami z każdego dnia. Z optymizmem wita następny poranek, a Anioły i inne zdarzenia sprawiają, że uśmiech stale gości na jej twarzy.

Należy też wspomnieć, że. mamy tutaj doczynienia z dwoma rodzajami wierszy. Jedne, są to utwory białe, inne zaś są rymowane. Razem tworzą spójną całość i doskonale się uzupełniają. Czytając te wiersze, na czytelnika spływa nadzieja, optymizm i pozytywną energia. Ja, w trakcie czytania wierszy uśmiechałam się, a jednocześnie relaksowałam i w jakimś stopniu wyciszałam. Starajmy się poczuć tę poezję całym sobą, aby jak najlepiej zrozumieć emocje przekazywane przez Autorkę.

Podsumując, widać, że Autorka w swoją twórczość wkłada całą duszę i serce. Z jej wierszy bije prostota a zarazem głębia. Bowiem codziennie może spotkać nas coś dobrego.

Bardzo polecam Wam wiersze Pani Renaty. Jeżeli lubicie poezję, potrzebujecie dobrej energii lub po prostu chcecie zobaczyć, jak można się cieszyć nawet z małych rzeczy to sięgnijcie po ten tomik proszę ;) Myślę, że warto. ;) Ze swojej strony bardzo dziękuję Autorce za zaufanie, możliwość objęcia tomiku patronatem medialnym a Million - Studio Wydawnicze za egzemplarz do recenzji. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów😃

Zapraszam na moją opinię

Zapraszam na moją opinię

• Patronat medialny
  • Książka papierowa
  • Poezja
  • Patronat
  • Patronat Czytaninki

Dodaj cytat z książki Wiersze pisane wrażeniami i emocjami