Samochodzik Franek. Nad wodą

Wydawnictwo SBM
2023-04-12
2023-04-12
32 min.
Samochodzik Franek nad wodą dla najmłodszych zabawa

Okładka książki Samochodzik Franek. Astronauta Karolina Górska, Wojciech Górski
Samochodzik Fr... Karolina Górska, Wo...
Okładka książki Samochodzik Franek. Wiosna Karolina Górska, Wojciech Górski
Samochodzik Fr... Karolina Górska, Wo...

Mój synek uwielbia tę serię książeczek. Franek w tej części bawi się nad wodą, a my możemy przeżywać z nim przygody Książeczka jest pięknie zilustrowana, a w środku czekają na dzieci różne zadania i wyszukiwanki.

Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejną część przygód wesołego autka. Tytułowy „Samochodzik Franek” tym razem wybiera się nad wodę. Odwiedza swojego przyjaciela Antka, który jest ratownikiem na letnich koloniach dla dzieci. Czytelnik wraz z Frankiem ma okazję poznać zarówno teren obozu jak i jego uczestników. W ciekawy i wesoły sposób poznaje zasady bezpiecznego zachowania nad wodą. Poznaje zabawy i sporty wodne i dowiaduje się więcej o pracy ratownika. Wszystko to wśród wesołych zwierzątek, które miło spędzają czas nad wodą.
Książka w mojej ocenie będzie odpowiednia zarówna dla 3, 4 latków, jak i dla tych dzieci, które już zaczęły edukację szkolną. Ze względu na duże litery, może posłużyć za jedną z pierwszych samodzielnych czytanek. Na końcu książki znajdziemy to co jest już regułą dla tej serii, czyli zagadki. Bardzo przyjemne, które maluch znający już tą serię będzie wiedział na czym polega dane zadanie i bez trudu zajmie się rozwiązywaniem. Zadania zamieszczone w książce wyćwiczą zarówno pamięć, refleks i spostrzegawczość malucha. Bardzo polecam.
Mój czterolatek z przyjemnością ogląda na tyle okładki jakie jeszcze przygody z Samochodzikiem Frankiem przed nami.

Moja córeczka ostatnio zakochała się w filmie Auta, więc idąc za ciosem, postawiłyśmy na serié książeczek o Samochodziku Franku.

Franek to rezolutne, czerwone autko, które spotykają niesamowite przygody!

W tej książce Franek bawi się z przyjaciółmi nad woda!

Nie dość, że Franek wygląda, jak auto mamy, to jeszcze dzieli zainteresowania z córką

Każda z książek zawiera również zagadki i łamigłówki, więc to idealny trening dla Malucha!

Polecamy!

Franek to rezolutne, czerwone autko, które spotykają niesamowite przygody!

W tej książce Franek bawi się z przyjaciółmi nad woda!

Każda z książek zawiera...

Dodaj cytat z książki Samochodzik Franek. Nad wodą