Niebo. Niespodziewana podróż.

Okładka książki Niebo. Niespodziewana podróż. Jim Woodford
Okładka książki Niebo. Niespodziewana podróż.
Jim Woodford Wydawnictwo: Wydawnictwo AA religia
religia
Wydawnictwo AA
2023-01-01
2023-01-01
relia Bóg życie po życiu śmierć kliniczna chrześcijaństwo wiara

"Niebo. Niespodziewana podróż". To prawdziwa historia człowieka, który nigdy nie był szczególnie blisko Boga. Żył z dnia na dzień, pracując jako pilot samolotu.
Aż nagle przyszedł wypadek.
Wypadek tak poważny, że lekarze nie dawali mu właściwie żadnych szans. Aktywność jego mózgu została przerwana na wiele godzin.
W tym czasie jednak Jim doświadczył śmierci klinicznej. Doznał rzeczy niebywałych, zobaczył drogę prowadzącą do Boga Ojca, a także tę pełną zła i wiecznego cierpienia. I nic go nigdy tak nie przeraziło, jak to, co dobiegało z tej drugiej strony.

To niezwykle poruszająca opowieść człowieka, który dostał niesamowitą szansę, by ujrzeć namiastkę nieba. To, co go tam spotkało zapiera dech w piersiach i sprawia, że nie sposób jest się oderwać od tej lektury. By na koniec odłożyć ją z myślą, że na zawsze zmieniła coś w naszym życiu.

Nie jest to książka do recenzji, nie jest to książka do streszczenia w kilku zdaniach. Tę książkę trzeba po prostu przeczytać, by samemu odbyć z autorem tę niebywałą podróż.

Dla mnie będzie to jedna z najważniejszych książek jakie kiedykolwiek poznałam.
Polecam absolutnie każdemu!

Aż nagle przyszedł wypadek.
W tym czasie jednak Jim doświadczył śmierci klinicznej....

Książka o wielkiej miłości Boga Ojca do nas ludzi, co czyni nas wyjątkowymi i nadaje wyjątkowości naszemu życiu.
Dodatkowo jeśli kogoś ciekawi co jest po drugiej stronie śmierci to książka ta uchyla rąbek kurtyny co nas tam może czekać.

/.../ Książka być może pomocna będzie osobom, które nie potrafią pogodzić się, przetworzyć, zrozumieć czym jest śmierć bliskich. Na pewno będzie drogowskazem w poszukiwaniu sensu i nadziei, co dzieje się z bliskimi po śmierci.
Ocenę zwartości zostawiam czytającym te słowa.

Ocenę zwartości zostawiam czytającym te słowa.

Jim Woodford emerytowany kanadyjski pilot miał doświadczenie bliskie śmierci. Wskutek ataku choroby jego aktywność mózgowa została przerwana na kilkanaście godzin i lekarze nie dawali mu żadnych szans. Jednakże Jim powrócił, a to, czego doświadczył podczas tych kilkunastu godzin, (nieobecności w ciele fizycznym) opisał w tej książce.

Przyznam, że nie spodziewałem się wiele po tej książce, ale jednak zdecydowałem się ją przeczytać. Poznałem w swoim życiu wiele relacji ludzi, którzy jak twierdzą byli w niebie i zawsze podchodziłem do owych relacji z dystansem. Jednakże opowieść Jima mnie całkowicie przekonała. Jim naprawdę doświadczył nieba! Potwierdzeniem niech będzie fakt, że opisał tak zwane "miasto złotych ulic", które znajduje się w niebie. Z zupełnie innego źródła, którego Jim jako osoba prawie niewierząca nie mógł znać, wiem, że w niebie takowe miasto istnieje. Jednakże nie tylko to mnie przekonało. Jim po swoim doświadczeniu nieba i powrocie na ziemię całkowicie się zmienił. Stał się osobą mocno wierzącą, a przekazanie innym swojej historii stało się jego misją.

Podsumowując: Książka "Niebo - Niespodziewana podróż" jest dla mnie autentycznym opisem doświadczenia nieba. Książka może zmienić nasze postrzeganie życia po śmierci i faktycznie może nas przekonać, że takowe istnieje. Dobra lektura na kilka długich wieczorów. Polecam.

Przyznam, że nie spodziewałem się wiele...

"Niebo. Niespodziewana podróż" to świadectwo pilota Jima Woodforda, który przeżył śmierć kliniczną i wyruszył w dziwną podróż w zaświaty. Autor opisuje po kolei co się z nim działo i jakie miał odczucia oraz kogo spotkał po drugiej stronie. Książka może dać ludziom nadzieję, że nasze życie nie kończy się tylko na Ziemi. Jim Woodford zmienił się, gdy dostał drugą szanse od Boga i tym samym postanowił przelać te doświadczenia na papier, by dalej dać ludziom może poczucie sensu, może nadziei na lepsze jutro i spotkania się w Niebie.

• Nowości 2023
  • Muszę mieć!
  • Kościół
  • Wiara
  • Religia
  • Przeczytane w 2023
  • Współpraca recenzencka

Dodaj cytat z książki Niebo. Niespodziewana podróż.