Chwała Mu. Jak uwielbiać

2022-01-01
2022-01-01
wiara modlitwa uwielbienie Bóg

Opinia także na moim IG: @dariusz_0k

Modlitwa uwielbienia to zostawienie za sobą "bagażu" i stanięcie przed Bogiem z pokorą ale i z miłością, z chęcią spotkania. To nie tylko oddanie chwały ale i potraktowanie Boga osobowo. A finalnie oddanie Jemu inicjatywy. Po książce o modlitwie w serii RTCK niedawno ukazała się "ChwałaMU" nawiązująca do serii uwielbień pod tym samym tytułem (na YT znajdziemy profesjonalnie zrealizowane ponad godzinne uwielbienia wspólnoty Marcina Zielińskiego),są to piękne spotkania od strony muzycznej ale jak sam autor mówi, w uwielbieniu nie chodzi o to, by posłuchać ładnych piosenek. A o co?

O coś, co może przynieść dar uzdrawiania i prorokowania w imię Jezusa. Ale i te to nie nagroda lub bonus dla najgorliwszych ale sposób na pokazanie chwały Boga, tego że On żyje. Punktem wyjścia dla każdego chrześcijanina powinno być pokorne, pełne czci i miłości uwielbienie Boga. Nie jest ono proste w zabieganym świecie ale nie jest niemożliwe. Ta książka, w uzupełnieniu do publikacji Marcina o modlitwie, jest dosyć mocnym punktem wyjścia do przemiany własnej codzienności. Bo już nie da się wmawiać sobie, że się nie wie. Już się wie, i teraz trzeba zdecydować, czy świadomie w to chce się wejść, czy nie.

Opinia także na moim IG: @dariusz_0k

Przyjemna lektura, napisana prostym, przystępnym językiem. Jak zwykle w RTCK - szata graficzna powala na kolana. Za to treść otwiera oczy i zmienia punkt widzenia na posługę charyzmatyków. Autor pisze o rzeczach ważnych bez zadęcia, z poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie oraz instytucji Kościoła.
Wbrew akcji marketingowej towarzyszącej sprzedaży książki, w czasie czytania nie przydarzył mi się żaden cud, ale jeśli wierzyć Marcinowi - to tylko kwestia czasu. No zobaczymy ;)

Wbrew akcji marketingowej towarzyszącej sprzedaży książki, w czasie...

Dla mnie: wybitna! Jedna z tych książek, które mogą zmienić życie.

Dla mnie: wybitna! Jedna z tych książek, które mogą zmienić życie.

Polecam.

Polecam.