Tempted

Okładka książki Tempted Rebecca Zanetti
Okładka książki Tempted
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Kensington Books Cykl: Dark Protectors (tom 2.5) fantasy, science fiction
Dark Protectors (tom 2.5)
Tempted
Kensington Books
2012-03-27
2012-03-27

[...]
Dage: „Spędziłeś dwieście lat chroniąc Królestwo, walcząc za naszych ludzi, zapewniając mi bezpieczeństwo”.
Max: „Więc?”
Dage: „Gdybyś musiał dokonać wyboru, gdyby do niego sprowadzał się, gdyby sprowadzał się do śmierci twojego króla – lub śmierci tego dziecka – kto żyje?”
Max: „Ona żyje”.
Dage: „Zostajesz zatrudniony”.
[...]
– Nie wyglądasz na przytulacza.
– Ach kochanie. Byłem znany z tego, że tuliłem się, przytulałem, wycierałem krokodyle łzy i kupowałem plastry ozdobione kucykami. Jestem nieszkodliwy.

𝗪𝗔𝗠𝗣𝗜𝗥𝗭𝗬 𝗪𝗢𝗝𝗢𝗪𝗡𝗜𝗞 𝗭 𝗥𝗢́Ż𝗢𝗪𝗬𝗠𝗜 𝗢𝗖𝗭𝗔𝗠𝗜 🤩
Nowela z serii Dark Protectors autorstwa Rebeki Zanetti, była świetnym dodatkiem do serii i cieszę się, że poświęciłam czas na jej sprawdzenie! Pomimo tego, że nie musisz tego czytać przed tomem 3, to jednak jest to bonus do zdobycia ze wszystkimi faktami na temat Maxa. Poza tym jestem zwolenniczką chronologii czytania, więc zawsze ją zalecam.
𝗚𝗢𝗥Ą𝗖𝗢 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗧Ę 𝗦𝗘𝗥𝗜Ę 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗜𝗠 𝗙𝗔𝗡𝗢𝗠 𝗣𝗔𝗥𝗔𝗡𝗢𝗥𝗠𝗔𝗟 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦.
JEST TO TEŻ KOLEJNA SERIA ZE SPIN-OFF – CYKL PT. „REALM ENFORCERS”

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18 ➕

Max: „Więc?”
Max: „Ona żyje”.
Dage: „Zostajesz zatrudniony”.
[...]
– Nie wyglądasz na przytulacza.
– Ach...

• 2023 miszmasz