Syreniak czyli komedia erotyczno kryminalna

Jest doskonała, jeszcze nie czytałem książki, przy której popłakałem się ze śmiechu. Poziom wiedzy historycznej autora jest rewelacyjny a styl, w jakim pisana jest książka, jest tak interesujący, że przerywałem czytanie, żeby nie skończyć czytania zbyt szybko. Szczerze i gorąco polecam

To recenzja która mnie zachęciła. Dokładnie, książka jest super!

To recenzja która mnie zachęciła. Dokładnie, książka jest super!

Pokaż mimo tovideo - opinia

Moja znajoma, która już się zabrała za czytanie tak oceniła "mojego" ukochanego Syreniaka. Mnie nie wypada wystawiać opinii bo była by stronnicza. Ktoś by jeszcze pomyślał, że cukruję autorowi. :)
Bardzo, bardzo polecam.
Mama zaczęła czytać nagłos Syreniaka. Omówiłyśmy początek i kolejne opowiadania - rozdziały. Talent prowadzenia narracji, więcej, snucia opowieści , wyczarowywania bliskich słuchaczowi postaci, takich stąd. Mają wady, słabostki, śmiesznostki ,ale nie utracili miłości,szacunku do swojego miejsca i współziomków , tradycji i niepowtarzalnego poczucia humoru.😀

Bardzo, bardzo polecam.

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Co do dużo mówić... Świetna! Przeczytana jednym tchem! Książka jest pełna humoru, a autor niezwykle umiejętnie bawi się językiem. Pozycja z pewnością zalicza się do tych nietuzinkowych i z całym sercem polecam! Nie będziecie zawiedzeni.

Oczywiście, że 10 gwiazdek, ale co poradzę? Stałam się miłośniczką i chyba się zakocham ;) Już poprzednia książka autora zrobiła na mnie duże wrażenie, bo zmusiła do odświeżenia przyzwyczajeń czytelniczych. Niestandardowy język i prowadzenie historii. Z niepokojem czekałam na następną, bo po tak wysoko ustawionej poprzeczce debiutu trudno napisać lepiej. I mamy. Jestem pozytywnie zaskoczona. Dlaczego tak uważam? Bieg wydarzeń, wiedza historyczna, gwara, wierzenia, przyroda, niesamowite słownictwo, poczucie humoru, oddanie natury człowieka no i sceny erotyczne. Kochani, są opisane w sposób jakiego nie spotkałam w literaturze ostatniej dekady, a trochę się "takich" czytało ;) I jeszcze coś. Po raz pierwszy w życiu po przeczytaniu książki poczułam, że opisany w niej świat jest dla mnie bardziej pociągający niż realny, że tęsknię za nim i chcę w nim być, znowu tam być. Bez dwóch zdań będę czytała jeszcze raz. Szkoda, że autor wydaje nieczęsto. Jak widać jestem pod wrażeniem. Polecam na 100%. Zresztą, przekonacie się sami, bo nawet jeśli jesteście najbardziej oczytani to zdziwicie się, uwiedzie Was i zachwyci.

• Z polecenia G.

Dodaj cytat z książki Syreniak czyli komedia erotyczno kryminalna