Johnny. Powieść o księdzu Janie Kaczkowskim

Agora
2022-01-01
Jan Kaczkowski
Inne

"Próbuję szukać w sobie słów. Co się z nami stanie nie wiem Ty wiesz, że mówię to do Ciebie". Tylko Ty te słowa znasz" !!! Tak słowa piosenki jednej z najpiękniejszych. Książka 10/10. Od zawsze uwielbiam książki ks. Jana Kaczkowskiego. Ta jest opowiadana z perspektywy Patryka. Dla niego spotkanie z Jana było czymś co pozwoliło mu zacząć żyć od nowa. Książka ta sprawiła, że na nowo odkryłam ks. Jana. To kim się stał, jak odważny był, jak na pieńku miał z arcybiskupem (nie każdy może poniżać ludzi) to, że w ogóle nie chcieli go przyjąć do jezuitów. To w jaki sposób powstawało hospicjum. Polecam książkę, film i muzykę z filmu. POLECAM!!!

Książka, którą czyta się błyskawicznie napisana w prosty sposób przez co trafia prosto w serce. Nie trzeba być nawet osobą wierzącą, by przeczytać tą prawdziwą historię o wspaniałym człowieku.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna, wzruszająca, zabawna i można by tak w nieskończoność -po prostu piękna historia z przesłaniem, którą polecam każdemu! <3

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka, w której znajdziemy jeszcze więcej dialogów jak i myśli głównego bohatera niż w filmie o tym samym tytule. Historia, która bawi, wzrusza i wiele uczy. Bez względu na wiarę, można wyciągnąć wiele ważnych prawd moralnych.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo poruszająca. Na przemian zabawna i wzruszająca. Losy dwóch bohaterów tak odmienne a jednak tak splecione ze sobą. Narracja jest prowadzona dobrze i nie pozwala się nudzić. Kaczkowski był wielką postacią i umiał zjednywać sobie ludzi, szczególnie po tym jak rak odebrał mu cały strach. Ta książka jest głęboka i warto było ją przeżyć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wzruszająca i niezwykła, tak jak ksiądz Kaczkowski.

Wzruszająca i niezwykła, tak jak ksiądz Kaczkowski.

Szybko i fajnie się czyta

Szybko i fajnie się czyta

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawie ujęta historia niezwykłego człowieka. Każdemu polecam z zamkniętymi oczami tą pozycję. Zwłaszcza dla tych co to ciągle na wszystko narzekają.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna i wzruszająca. Autor bardzo przekonująco opowiada historię ustami Patryka Galewskiego, którego ks. Kaczkowski wziął pod swoje skrzydła i wyciągnął z życiowego bagna. Ta historia dobitnie pokazuje, że niektórzy mają kiepski start w życiu, nie mają dobrych wzorców, a rodzina, potrafi nas pociągnąć w dół.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudowna książka. Z przesłaniem. Polecam!

Cudowna książka. Z przesłaniem. Polecam!

• Audiobooki
  • Literatura piękna