Zagubiony w Tobie

Joanna Żak Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Magia Słów
2023-04-27
2023-04-27

"Zagubiony w tobie" Joanny Żak jest pierwszym tomem serii Odnaleźć siebie. Była to dla mnie udana, pełna napięcia i dynamiki przygoda czytelnicza.

Podobała mi się relacja hate-love między parą głównych bohaterów. Przepychanki, potyczki słowne - to dodaje pikanterii. Tu nic nie działo się za szybko. Wyszło realistycznie i naturalnie, co bardzo sobie cenię w książkach. Z kolei motyw różnicy wieku sprawił, że jeszcze z większym zainteresowaniem przewracałam kartki.

Początkowo postać Judyty irytowała mnie. Mówiła i robiła rzeczy, przez które mnie od siebie odpychała. Natomiast Radek... od pierwszej chwili zagarnął moje serce.

"Zawsze rozpoznawałam ludzi po oczach. One były  odzwierciedleniem duszy. Jego miały w sobie coś dobrego, jakąś czułość, której nie widziałam nigdy tak intysywnie u nikogo innego. Przyciągały, emanowały pewnością i spokojem."

Oboje mają swoje demony przeszłości, z którymi muszą się w końcu uporać. Bez problemu poczułam z nimi więź, a emocje, jakie im towarzyszyły, stały się niejako moimi. Ból, żal, wzruszenie - obok tych uczuć z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Jest ostro i romantycznie, czyli tak jak lubię.

"Trudno mi pocieszać kogoś, podczas gdy sama walczę z upiornym bólem, który zaszył się w czeluściach mojego serca i uporczywie trzyma, nie chcąc wyjść."

Wiemy, ile potrzeba wysiłku, by komuś zaufać. To buduje się rozmowami i czynami. Nasi bohaterowie będą musieli zburzyć wybudowane wokół siebie mury i zdobyć się na odwagę, by zawalczyć o nową przyszłość.

"Ja nie byłam tą słodką dziewczynką lubiącą się uśmiechać i przytakiwać, a już na pewno nie znosiłam czułych słówek. Moje serce było skamieniałe i nie zamierzałam tego zmieniać."

Starałam się doszukać tego niebezpieczeństwa czyhającego na Judytę, o którym mówił opis książki, jednak za bardzo to go nie znalazłam. Ale za to, z jakim zakończeniem się spotkałam... Być może kontynuacja coś więcej przyniesie.

"Zagubiony w tobie" to skrzący emocjami romans o tym, że miłość nie pyta nas o pozwolenie, biorąc nasze serce w posiadanie. To książka o tajemnicach, nauce ponownego zaufania, o tym, że warto być cierpliwym. Polecam!

Ta książka to petarda!

„Zagubiony w tobie” opowiadania o relacji dwóch obcych sobie osób, którzy z każdą przewracaną stroną zbliżają się do siebie.

Ona to pyskata studentka, pochodząca z bogatej rodziny. Jej rodzice zostali zamordowani i dziewczyna zostaje pod opieką ciotki.

On to były policjant, który spędził ostatnie kilka lat w więzieniu. To właśnie Radek został wybrany, żeby ochraniać Judytę.

Gdy tych swoje się spotyka pojawiają się iskry zwiastujące burzę. Jednak z czasem zaczynają patrzeć na siebie z fascynają.
Ale nie staje się to od razu. To będzie typowa relacja hate-love, która została przedstawiona w sposób bardzo realistyczny i naturalny.

Obydwoje mają swoje demony przeszłości i muszą się z nimi uporać.
Autorka cudownie przedstawiła emocje bohaterów, dlatego czytelnik może wczuć się w tą historię. Ja przepadłam.
Sceny zbliżeń zostały napisane ze smakiem. Akcja książki nie pędzi, jest wprost idealna.
Jedyny minus jaki tu znalazłam to chyba to, że spodziewałam się, że za rogiem czyja na główną bohaterkę jakieś niebezpieczeństwo.
Ma być druga część, może wtedy zrobi się bardziej niebezpiecznie. Kto wie 😉

Polecam kochani tą wciągającą lekturę!❤️

Ta książka to petarda!

Judyta po śmierci swoich rodziców zamknęła się na otoczenie, stała się pyskata i chamska.
Posiadała olewające nastawienie do wszystkiego i wszystkich.
Po kolejnej tragedii w rodzinie jej ciocia zdecydowała się, na zatrudnienie prywatnego detektywa dla bratanicy.
Radek po czterech latach więzienia, wychodzi na wolność.
Odsiadka uniemożliwia mu powrót do służb, wiec zatrudnia się u swojej byłej znajomej Aldony, jako prywatny ochroniarz jej bratanicy.
Początkowo relacja Judyty i Roberta jest mocno skomplikowana, ale z czasem mężczyzna zaczyna docierać do kobiety i ta zaczyna się przed nim otwierać.

Czy znajomość Radka i Judyty może przerodzić się w coś dobrego?
Czy Radkowi uda się ochronić dziewczynę w razie niebezpieczeństwa?

Przyznam się szczerze, że początkowo książka nie zainteresowała mnie wcale, dopiero gdy zobaczyłam ją na profilu @morningcoffeeandbook postanowiłam po nią sięgnąć, bo zaciekawiła mnie swoją recenzją.
W książce świetnie ukazane jest, jak ciężko jest pozbyć się swoich demonów przeszłości oraz jak zniszczyć mury, które budujemy przed innymi.
Możemy zauważyć też, ile pracy jest potrzebne, by zbudować zaufanie do kogoś.
Mimo przykrych przeszłości naszych bohaterów, odbierałam tę książkę bardzo pozytywnie.
Taka lekka i przyjemna, idealna na wieczór.
Nawet nie wiecie, jak bardzo się to zmieniło, nie mogłam oderwać się od historii Judyty i Radka, a gdy już musiałam, to w głowie cały czas zastanawiałam się co będzie dalej!
Niestety końcówka książki, zmiażdżyła mnie tak bardzo, że przez moment zapomniałam, jak się oddycha.
Jest mi przykro, że autorka i @morningcoffeeandbook próbują wywołać u mnie zawał serca!
Mam nadzieję, że kontynuacja pojawi się w dość szybkim czasie, bo muszę dowiedzieć się, co wydarzyło się na koniec!!!
Jeśli chcecie mieć złamane serce na końcówce i zapewne nieprzespane noce, to serdecznie polecam Wam sięgnąć po ten tytuł!

Ocenka: 10/10

Posiadała olewające nastawienie do wszystkiego i wszystkich.
Radek po czterech latach więzienia, wychodzi na wolność.
Odsiadka uniemożliwia mu powrót do służb, wiec zatrudnia...

„Zagubiony w tobie” Joanny Żak to romans, który będziecie czytać z ogromnym zainteresowaniem 🫶🥹.

Judyta młoda studentka, która straciła rodziców w pożarze stara się żyć w miarę normalnie. Lecz jej ciotka, która opiekuje się nią boi się o dziewczynę. Niedawno jej mąż został zamordowany i kobieta postanawia zapewnić Judycie ochronę.

Radek były policjant z przeszłością wychodzi z więzienia i dostaje ciekawą propozycję pracy. Ma zostać osobistym ochroniarzem młodej studentki.

Czy Judyta odnajdzie wspólny język z Radkiem?

Kochani to nie jest jakiś tam romans, w którym znajdziecie mega dużo scen erotycznych. To historia, w której bohaterowie powoli się otwierają na znajomość i kawałek po kawałku pokazują swoją duszę. Świetna książka, w której znajdziecie emocjonalny rollercoaster. Silne charaktery i burza hormonów co z tego wyniknie?

Judyta to pyskata dziewczyna i nie pozwala sobie narzucać niczego. Nie podoba jej się pomysł z ochroniarzem. A nasz Radek, no cóż, jest cierpliwy trzeba mu to przyznać, lecz, kiedy trzeba potrafi wybuchnąć. Byłam zachwycona jak ich relacja rozwijała się powoli. Autorka miała świetny pomysł na fabułę i muszę przyznać, że chyba nie czytałam jeszcze takiego połączenia.

To moje pierwsze spotkanie z autorką i chętnie sięgnę po jej kolejne książki.

Serdecznie polecam wam ten tytuł. Nie zawiedziecie się i spędzicie miło czas.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

@joannazakautorka
@wydawnictwomagiaslow

#recenzja #wydawnictwomagiasłów #joannażak #zagubionywtobie #zaczytanamama86 #wspolpraca

Radek były policjant z przeszłością...

,, W ciągu roku zginęli moi rodzice i mój wujek chrzestny. Obie nie miałyśmy żadnych wątpliwości. Ktoś zabił troje ludzi i w tę sprawę zamieszana była jedna osoba lub ktoś, kto kierował tymi zabójstwami. "

Oj powiem wam, że ta książka jest tak nieprzewidywalna jak pogoda latem. Zaczęła się bowiem tak smutno, że mi łzy poleciały. Dziewczyna ukazała siebie jako zagubioną osóbkę, która mając rodziców była przez nich zaniedbywana. Kiedy jednak doszło do pożaru i w nim zginęli, aż serce mnie ścisnęło, gdyż nawet nie chcę wyobrażać sobie co wtedy czuła. Następnie przygarnięta do wujostwa musiała nauczyć się, że emocje są złe, wszelkie okazywanie słabości jest złe, oraz, że w ich życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Obecnie stała się twardą skałą, która musi się bronić przed bandziorami. Jej zachowanie nie jest miłe, praktycznie każdy skrawek ciała zastąpiła atakiem i wulgaryzmami. Przy życiu pozostała tylko ona i ciotka, które są okropnie bogate. Ich dom strzegą ochroniarze i kamery. Dodatkowo dowiedziała się, że będzie miała swojego ochroniarza, którym jest były policjant. Siedział w więzieniu i właśnie wyszedł. Judyta jest pewna, że starszy pan nie da rady jej obronić, ale ustępuje. Poznając go nie sądziła, że mogła się tak pomylić. Mimo tego utrudnia mu pracę jak tylko może. W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że bardzo ją pociąga. On jednak z powodu swoich sekretów nie zachowuje się tak jakby tego oczekiwała. Droczy się z nią, a my czujemy to napięcie, kiedy całą sobą pragnie, by ją pocałował. Oj jak się robi wtedy gorąco... Niestety podczas czytania te emocje przechodzą na czytelnika, aż sami musimy ochłonąć. Czy jednak tak będzie już do końca książki? Czy coś sprawi, że Judyta powróci do pięknego wnętrza sprzed wypadku? Czy jest tu jakąkolwiek szansa, by tych dwoje było razem? Czy ich sekrety na to pozwolą?
Jeju, to kolejna książka z którą przepadłam. Ona jeśli już ukazuje jakieś emocje, to robi to na maksa! Ból dogłębny, pragnienie palące, podniecenie pulsujące... Ech, może lepiej sami się przekonajcie. Jest trochę ostro, ale i bywa mega romantycznie. Ich myśli potrafią nas roztopić, bo w rozdziałach naprzemiennie o sobie opowiadają. Druk jest średniej wielkości, jednak z mniejszymi marginesami, a dłuższą treścią. Książka jest zachęcająco wydana, a przed zmianą postaci mamy mały ich zarys, co nadaje jej nieco namiętności i pieszczoty, których jest tutaj ogrom. Bardzo mi się podobała. Myślę, że wiele kobiet chciałoby doznać takich emocji jak Judyta, ale tych od dalszej części książki:-)

Książka na jedno popoludnie. Za krótka i zakończona w takim momencie że czekamniecierpliwie na drugą część!

Judyta- studentka medycyny, początkowo wydawać by się mogło wiecznie naburmuszona, pyskata księżniczka, której wszyscy tańczą jak ona im zagra. To właśnie śmierć rodziców spowodowała, że Judyta stała się nieufną i zamkniętą w sobie dziewczynom. Na naszych oczach zmienia się, i z nieco zagubionej, małej dziewczynki zaczyna otwierać się na innych, dostrzegać to czego wcześniej nie była w stanie zobaczyć. Staje się kobietą… A wszystko dzięki…- Radkowi, byłemu policjantowi, który zaliczył 4 lata odsiadki w więzieniu, a który dostaje od życia drugą szansę i postanawia z niej skorzystać. Ciotka Judyty- Aldona zatrudnia go w roli ochroniarza dla dziewczyny. Z początku pewny siebie Radek, że będzie aniołem stróżem dla dzieciaka, niemiło się zaskakuje że to nie dziecko ma ochraniać ale młodą, piękną kobietę, która dodatkowo na jego nieszczęście wzbudza w nim niemałe emocje. Bohaterowie z każdą kolejną stroną książki stają się dla siebie kimś więcej- przyjaciele, kochankowie, aż w końcu… właśnie! Jestem pewna, że zakończenie tak samo wciśnie Was w fotel jak mnie! Na szczęście to dopiero pierwsza część książki, a ja już jestem ciekawa co wydarzy się dalej, i jakie losy zgotowała autorka dla Judyty i Radka.

„Zagubiony w Tobie” to nie jest moja pierwsza książka od @wydawnictwomagiaslow . Cudownie jest patrzeć, jak wydawnictwo się zmienia, a małe szczegóły robią całą robotę. Przepięknie wydana książka! Każdy rozdział rozpoczynający się rysunkiem, do tego kolorowy, kwiatowy środek okładki. Żadnych literówek w tekście, co niestety jest częstym przypadkiem w wydanych książkach innych wydawnictw. No i w końcu sama okładka- czyż nie jest piękna?! Ja mogłabym patrzeć godzinami na tę dwójkę, trzymających się w objęciach osób.

Jeśli ktoś, tak jak ja uwielbia czytać romanse z wątkiem hate- love, to z całą pewnością zakocha się w książce @joannazakautorka . Jestem pewna że książka będzie zaskakiwała Was co krok, a dialogi pomiędzy Judytą i Radkiem (ze wzg. na niewyparzony język dziewczyny) rozśmieszą niejednokrotnie.

Judyta po stracie rodziców w pożarze trafia pod opiekę Aldony, siostry ojca. Niestety dziewczyna wpada w wir zapomnienia, dużo imprezuje, nie stroni od alkoholu i innych używek. Ciotka bardzo się o nią martwi tym bardziej, że pożar, w którym zginęli rodzice dziewczyny nie był przypadkowy, a niedawno zginął również jej mąż... Aldona zatrudnia prywatnego ochroniarza dla Judyty. Mężczyzna ma za sobą trudną przeszłość, ale zgadza się na bycie opiekunem krnąbrnej dziewczyny, ale czy uda mu się ją sprowadzić na ziemię?
Niestety Radkowi wymyka się spod kontroli jego profesjonalizm i Judyta zaczyna na niego działać tak jak nie powinna.

Czy to uczucie będzie odwzajemnione?

Książka "Zagubiony w Tobie" urzekła mnie swoją okładką, na którą mogłabym patrzeć godzinami, ale to wnętrze sprawiło, że stała się jeszcze bardziej piękna 🥰 Poznajemy tu młodą dziewczynę, która po stracie rodziców nie bardzo radzi sobie ze swoim życiem zatracając się w nieodpowiednim towarzystwie, ale poznamy również uczucie, które nie miało prawa się zrodzić, które poniekąd jest zakazane... "Zagubiony w Tobie" to historia wciągająca od pierwszych stron, która pokazuje, że miłość nie wybiera.
Nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że będzie kolejny tom, ponieważ jestem bardzo ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów.

Polecam 💙

🌺RECENZJA🌺
'Zagubiony w Tobie'
✒️ Joanna Żak @joannazakautorka
📚 Wydawnictwo Magia Słów

Witajcie Kochani!
Miłego dnia i dużo słoneczka 🌞😍

🖤 Radek po 4 latach wychodzi z więzienia.Jego kariera policjanta dobiegła końca. Jest wyniszczony psychicznie, a bolesna przeszłość nie pozwala normalnie funkcjonować. By odgonić demony postanawia zacząć trenować boks. Od dobrej znajomej otrzymuje propozycje bycia ochroniarzem dla jej bratanicy.
🤍 Judyta to studentka medycyny. Wydarzenia z przeszłości również nie pozwalają na normalność. Wpada w złe towarzystwo, imprezuje, sięga po narkotyki jest pyskata, ale to tylko maska pod, która się skrywa. Straciła oboje rodziców i nie może pogodzić się z ich śmiercią tym bardziej, że morderca pozostaje na wolności. Dziewczyna zamieszkuje teraz z ciotką, dla której bezpieczeństwo Judyty jest priorytetem.
Oboje pochodzą z różnych światów i żadne z nich nie pała do siebie sympatią. Ale.... Wszystko się zmienia, gdy pojawia się między nimi uczucie. Chociaż żadne z nich tego nie chciało, chociaż żadne z nich do tego nie dążyło to los zdecydował za Nich...
▪️ Czy wydarzenia z przeszłości Radka ściągną na dziewczynę niebezpieczeństwo?
▪️ Czy dane im będzie zaznać odrobinę szczęścia i miłości?

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale bardzo udane. Styl przypadł mi do gustu i bardzo dobrze się czytało. Fabuła znakomita pełna zawiorwań. 'Zagubiony w Tobie' to romans z różnicą wieku, skrywający w sobie wiele tajemnic,bólu i żalu, ale i momentów, które wywołały wzruszenie. Mimo, iż Judyta może na początku odpychać i irytować, to z dalszymi wydarzeniami dowiadujemy się , że musiała ze wszystkim mierzyć sie sama, nie miała w nikim wsparcia. Natomiast Radek skradł moje serducho od razu🤭 No spójrzcie sami, gdy połączymy ze sobą atrakcyjność, męskość, wysportowaną sylwetkę, a do tego życiową mądrość to przecież idealny materiał na męża 😅♥️
Jednak zakończenie pozostawiło we mnie nie dosyt i bardzo zaskoczyło 😯

Zatem Droga Autorko długą karzesz czekać nam na kolejny tom?💔

Polecam gorąca!
Za egzemplarz do recenzji dziękuję @wydawnictwomagiaslow
#książka#czytajzemną#dc#Instabook#newpost

🌺RECENZJA🌺
'Zagubiony w Tobie'
✒️ Joanna Żak @joannazakautorka
📚 Wydawnictwo Magia Słów

Witajcie Kochani!
Miłego dnia i dużo słoneczka 🌞😍

Judyta dwidziestotrzyletnia córka prezydenta Łodzi prowadzi beztroskie życie. Dziewczyna studiuje medycynę jednak jest ma jeszcze wybranego kierunku. Pewnego dnia jej życie zmienia się w koszmar. Rodzice dziewczyny giną, a sprawca tej tragedii pozostaje nieuchwytny. Jednak wszystko wskazuje, iż to nie koniec niespodzianek. Dziewczyna zamieszkuje z ciotką, a swoją żałobę skrywa za maską nieposłusznej, upartej złośnicy. W obawą o bezpieczeństwo dziewczyny ciotka zatrudnia dla niej ochroniarza. Czy to wystarczy, żeby ochronić dziewczynę?

Radek były policjant, który ma za sobą czteroletnią odsiadkę w więzieniu… Mimo iż był dobry w swoim fachu to jednak nie chce wracać do wcześniejszego życia. Mężczyzna podejmuje się nowego zajęcia, mimo że jest pewny swoich umiejętności nie wie jeszcze jak ciężki orzech będzie miał do zgryzienia. Jednak jest to przyjacielska przysługa i głupio mu odmówić. Gdy poznaje Judytę jego poglądy, odczucia zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ta dziewczyna ma na niego dziwny w pływ. Czy Radkowi uda się nie popaść w obłęd i pozostać profesjonalnym? A może tow niej zobaczył własne odbicie i drogę życia? Jedno jest pewne przeszłość nie da o sobie zapomnieć.

Kochani piękny burzliwy romans z nutką kryminału i różnicą wieku. Dużo tajemnic, niewiadomych. Historia, która trzyma w napięciu, a zakończenie zaskakuje. Cudowna okładka, znakomita treść fabuły. Świetnie dobrani bohaterowie. Nie zabraknie wam w tej historii także wzruszeń. Pięknie pokazany żal, który przybiera maskę obojętność. Rollercoaster emocjonalny. Świetna dynamika akcji. Polecam wam tę książkę z całego serducha. Dziękuję za możliwość recenzji i poznania tak cudownej historii.

• Polskie
  • Wojskowi/Policjanci/Strażak