Their Vicious Darling

Okładka książki Their Vicious Darling Nikki St. Crowe
Okładka książki Their Vicious Darling
Nikki St. Crowe Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Vicious Lost Boys (tom 3) romantasy
romantasy
Vicious Lost Boys (tom 3)
Niegrzeczne książki
2023-03-08
2023-03-08
2022-09-01
9788383211985
Milena Halska

Jak narazie najlepsza. Czekam na 4 część. Nareszcie akcja idzie do przodu, bardzo podoba mi się, że rozdziały są pisane z różnej perspektywy.

„Nadszedł czas by pozbyć się wszelkich słabości…”

Na wyspie Nibylandii dochodzi do zmian, wrogowie Petera Pana pragną zemsty.
Do tego stopnia iż zawierają między sobą sojusze by dokonać tego na czym im wszystkim zależy - pokrzyżowaniu planów Pana i Zagubionym Chłopcom...
Dodatkowo na wyspę przybywa tajemniczy Krokodyl ze swoim zegarkiem..
Co się stanie,jeśli jego zegarek skończy odliczanie?
Winnie zostaje zagoniona w kozi róg przez zaślepioną zazdrością Cherry,w wyniku czego będzie musiała zmierzyć się z mrokiem,który zagościł w jej sercu na dobre.
Czuję się z tym dziwnie,początkowo nie wie co się dzieje,bo do tej pory to mężczyźni na tej wyspie dzierżyli władzę.
Czy da sobie radę z zapanowaniem nad nową mocą i przy okazji nie zatraci się w ciemności?

Pan i Zaginieni chłopcy są w stanie zrobić wszystko aby obronić Winnie. Pytanie tylko czy teraz Ona tego potrzebuje? Może rolę się odwróciły ?

Jak rozegra się cała historia,co zrobi Krokodyl,Vane i czy dojdzie do ostatecznej walki między Tilly a Peterem Panem ?

O tym musicie się przekonać sami. Nie będę zabierać Wam tej rozkosznej chwili. Powiem tylko tyle - cała seria jest warta świeczki !
Jedno wielkie WOW! Niesamowita !
Jeśli lubicie mroczne romanse lub mroczne romanse fantasy- to zdecydowanie polecam sięgnąć po wszystkie trzy tomy i z niecierpliwością czekam na ostatni tom aż wejdzie w nasze polskie szeregi !
Totalny ogień 🔥 !
Tutaj erotyzm i tajemnice aż kipią! Klimat książki jest wprost fenomenalny.
No mogłabym się zachwycać i zachwycać.

Powiem prosto z mostu : przeczytaj jeśli masz siłę to wytrzymać😎.

Jednocześnie przypominam - cała trylogia jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych czytelników 🔞!!!

„Nadszedł czas by pozbyć się wszelkich słabości…”

Na wyspie Nibylandii dochodzi do zmian, wrogowie Petera Pana pragną zemsty.
Dodatkowo na wyspę przybywa tajemniczy Krokodyl ze swoim zegarkiem..
Co się stanie,jeśli jego zegarek...

"Gdy już wiesz, że możesz coś stracić, trudno się pozbyć strachu, że to może się wydarzyć ponownie"
THEIR VICIOUS DARLING - NIKKI ST. CROWE
(tłum. Milena Halska)
8/10⭐️
#mrocznymarzec
Q: nie będę dziś oryginalna i zapytam: jaka u Was pogoda?😅
Opowiem Wam historię...
Historię o mrocznej stronie Nibylandii...
Historię o wybieraniu właściwej strony...
Historię, która pyta co jest ważniejsze: ta prawdziwa rodzina czy ta przybrana...
🐊
Jeśli widzieliście moje opinie o poprzednich dwóch tomach, które były niepochlebne, tak tutaj pewnie zauważyliście wysoką ocenę. Co ją spowodowało? Już piszę...
🐊
Przede wszystkim FABUŁA. Interesowała mnie od pierwszego tomu. Chciałam jej więcej, chciałam lepiej poznać ten świat, ale tego nie dostawałam. Dopiero tutaj, w tomie trzecim, wyjaśniło się mnóstwo rzeczy i wiele z nich nabrało sensu. Ale dalej nie wiem, czym są tak naprawdę cienie😅
🐊
Już przy Never King narzekałam na dużą ilość spicy scen. Tak samo było przy Dark One. Ale w TVD mogłabym je policzyć na palcach. I to bodajże jednej ręki, jak dobrze pamiętam🤭Ewidentnie wyszło to na plus dla tej książki, co widać po mojej ocenie
🐊
Jest Krokodyl🥰Jak do tej pory jest to moja ulubiona postać i jest mi go szkoda🥺Ciekawa jestem jak zostanie poprowadzona jego postać w ostatnim tomie
🐊
Kapitan Hak również jest interesującą postacią i czekam na to, co zrobi w czwartym tomie🤭Żal mi Smee - nie chciała źle, a wyszło jak zwykle. Nawet postacie Petera Pana, Vane'a, Basha i Kasa zaczęły mnie interesować😅
🐊
Zakończenie sprawiło, że chcę czwarty tom NA JUŻ🔥Mam nadzieję, że wyjdzie w tym roku🥺Generalnie jest naprawdę o niebo lepiej niż w poprzednich dwóch tomach i opłacało się wytrwać te dwa tomy, bo ten zdecydowanie nadrabia🔥

THEIR VICIOUS DARLING - NIKKI ST. CROWE
(tłum. Milena Halska)
8/10⭐️
#mrocznymarzec
Q: nie będę dziś oryginalna i zapytam: jaka u Was pogoda?😅
Opowiem Wam historię...
Historię o mrocznej stronie Nibylandii...
Historię o wybieraniu właściwej strony...
Historię, która...

"Wojna jest najstraszliwsza, gdy walczy się o miłość."

A co jeśli by tak puścić wodze fantazji i na nowo znaleźć się w Nibylandii? Ale nie tej zwykłej, o nie. Do tej mrocznej, ociekającej całą masą erotyzmu i spełniającej zachcianki wszystkich Zagubionych Chłopców. To zdecydowanie nie jest historia dla dzieci.
Dawno, dawno temu Peter Pan utracił swój cień. Od tamtego momentu porywa każdą kobietę z rodziny Darlingów, licząc, że przeszukując przezywane z pokolenia na pokolenie wspomnienia, odnajdzie swoją własność. Wszystko się zmienia, gdy na jego drodze pojawia się Winnie. Nie tylko próbuje pomóc mu odzyskać cień, ale także posiąść Pana i jego trzech najlepszych przyjaciół. Odtąd nic nie będzie takie proste, jak mogłoby się wydawać.
Na początku miałam trochę mieszane uczucia co do tej książki. Winnie zachowywała się jak typowa panna lekkich obyczajów, ale w miarę dalszego czytania stało się to w jakiś sposób intrygujące. Trudno mi było oderwać się od tej historii. Pochłonęłam ją jednym tchem i cały czas chciałam więcej. Należy do tego typu opowiadań, o których ciężko zapomnieć. Bo kto z nas nie chciałby mieszkać w idealnym świecie rozkoszy ofiarowane nam przez Nibylandię?

"Wojna jest najstraszliwsza, gdy walczy się o miłość."

Dawno, dawno temu Peter Pan utracił swój cień. Od tamtego...

W KOŃCU dostałam trochę tej fantastyki i świata, który okazał ske być całkiem ciekawe.
Ale wciąż coś nie wiem czy w stylu pisania czy tych bohaterach ki nie pasuje.
Czytam kolejne tomy, bo są krótkie i do pochłonięcia na raz z nadzieja, że w końcu cos zaskoczy ale chyba sie nie uda ☠️

Ale wciąż coś nie wiem czy w stylu pisania czy tych bohaterach ki nie pasuje.

Uwielbiam ale zdecydowanie z 3 tomów można było zrobic dylogię. Fajna seria ale bezsensowanie rozbita na 3 ksiazki. no i autorka za mało poświęciła uwagi na wykreowanie świata i dopracowanie charakterystyki bohaterów. Wtedy książka byłaby jeszcze lepsza.

Do przeczytania... I do zapomnienia.

Do przeczytania... I do zapomnienia.

Świat baśni, w którym żądza władzy i pożądania przeplata się z bratobójczą walką o tron. Odzyskanie cienia przez Peter Pana przywraca mu pełnię władzy i możliwość korzystania z uciech życia w ciągu dnia. Stan zdrowia Winni i jej zachowanie budzi niepokój chłopców, wzmagany dodatkowo obecnością wilka. Vane jest podejrzliwy, od razu wyczuwa zmianę w Darling. DOmyśla się, ze niej ona do końca sobą. Odkrycie przyczyny stawia jej dalszy los pod znakiem zapytania. Ale nawet ona nie spodziewa się, że w najgorszym momencie to coś uratuje im życie, dzięki niej. Cherry zaciska zęby aby prawda nie wyszła na jaw. Zazdrosna o pozycję rywalki, która odebrała jej uwagę i uwielbienie czterech najwamiejszycyh w Nibylandii, zmuszona jest opuścić wyspę i wrócić do brata-Haka.

W okolicy pojawiają się wrogowie Peter Pana i chcą cień dla siebie, planują zabić jego właściciela i wprowadzić własne rządy. Siostry bliźniaków przyłączają się do eskapady na Nibylandię ale Roc, zwany Krokodylem ma w tym swój własny plan, nie pozwoli też zabić brata. Czy batalia i walka z rodzeństwem dojdzie do skutku? Nie każdy ma czyste zamiary. Podstęp rodzi kolejne spiski. Strategia niby wspólna dla wszystkich, każdy chce jednak ugrać cos dla siebie i swój cel osiągnąć.

Książka zdecydowanie dla dorosłych. Baśniowa przenośnia mogłaby posłużyć ocenie obecnej sytuacji na świecie. Intryga, spiski, władza jako najwyższe trofeum. Więc, jeśli lubicie brutalność władzy, spicy sceny, to sięgnijcie po lekturę. Polecam.

Najlepsza część z tej serii. W końcu dostałam jakaś akcję ;p

Najlepsza część z tej serii. W końcu dostałam jakaś akcję ;p

Ciekawe zakończenie trylogii, chociaż widziałam już, że będzie kontynuacja, a szkoda, bo mogłaby się zamknąć ta historia w trzech częściach. Szkoda mi Cherry, byłoby ciekawiej jakby było więcej silnych kobiecych postaci, albo chociaż wyróżniających się, bo sama Darling oprócz tego, że jest Darling, nie jest jakąś ciekawą postacią.

Nikki St. Crowe Their Vicious Darling Zobacz więcej
Nikki St. Crowe Their Vicious Darling Zobacz więcej