Świąteczny nieznajomy

Magdalena Szweda
2022-12-01
2022-12-01
52 min.

Bardzo fajne, lekkie i przyjemne opowiadanie z motywem świątecznym, z delikatnym dramatem i intrygą.

Takie w sumie opowiadanie z wątkiem świątecznym. Jest lekko miło I przyjemnie, a " po drodze" mały dramat żeby nie było zbyt mdło. Ja widzę tutaj potencjał na całkiem fajną książkę, ale zadowolę się tym co mam. Polecam

Króciutkie opowiadanie w świątecznym klimacie. Sebastian w wigilię ma się zaręczyć ale miłości tutaj nie ma. Trzeba połączyć klany aby przedsiębiorstwo nabrało tempa. Sebastian jednak nie chce tego robić, nie kocha kobiety którą ma poślubić. Ucieka zatem ale nie sam.... fajnie się słucha.

Krótkie opowiadanie, az nieprawdopodobne :) ale jeżeli potrzebujesz na chwilę przenieść się do innego świata pozytywnych emocji, śniegu i świąt - polecam 🙂

Krótkie, zwięzłe opowiadanie świateczne. Niczym nie zaskakujące, ale mogące być miłym przerywnikiem w codzienności.

2049

Książka „Świąteczny nieznajomy” Alexi Lexi to krótkie opowiadanie o buncie i sprzeciwieniu się decyzji rodziny.
Sebastian to marionetka rodziny, ma za zadanie połaczyc dwie wpływowe rodziny i oświadczyć się w święta pewnej dziewczynie, z zaprzyjaźnionej rodziny. Oczywiście nalega na to jego matka. Pewnego dnia w drodze do domu wstępuje do baru, gdzie poznaje Kate, barmankę i proponuje jej pewien układ.
Książka lekka, świąteczna, szybka i dająca nadzieję.

• Przeczytane w 2023
  • #WyzwanieLC2022
  • Bagno
  • Przeczytane - 2022

Dodaj cytat z książki Świąteczny nieznajomy