Wyjazd z szefem

Alexi Lexi Wydawnictwo: Magdalena Szweda literatura obyczajowa, romans
Magdalena Szweda
2023-09-27
2023-09-27

Może być, nie jest to typowy erotyk, historia powtarza schematy ale fajnie i szybko się czyta, przyjemna lektura dla zabicia czasu

To nie było najgorsze, co widziały moje oczy. Ale było bardzo słabe jako opowiadanie. Bohaterowie nie mają osobowości a fabuła to zasadniczo trzy sceny bardzo grubymi nićmi szyte. Plus za to, że opisy erotyki nie były infantylne czy wulgarne. W ramach gatunku pewnie wypada jako przeciętniak, poza tym zbiorem jest to po prostu pozycja, którą przeczyta się, żeby nie mieć kolejnego DNF psującego statystyki.

Monika Karolina

Krótka historia miłości. za szybko prowadzona akcja. Rozumiem, że jest to krótkie opowiadanie, ale nie można się w pełni skupić na wydarzeniach, które mają miejsce. Bardzo przewidywalna fabuła, niczym nie zaskoczyła ani nie porwała. oklepane i bezsensowne zachowania bohaterów. Żaden element tego opowiadania nie był w stanie mnie zaciekawić.

63/2023
Przeczytalam na Legimi

Krótka nowela, do połknięcia przed snem, na dobry sen 😉
Myślę, że to fajna cześć do antologi.
Może kiedyś autorce będzie się chciało wydać, ba! Napisać wersję rozszerzoną.

Tutaj mamy miłość nie wiadomo skąd.
Jest jedno zdanie wyjaśniające, kiedy mamy perspektywę głównego bohatera ale tak szczerze, z relacji naszej głównej bohaterki wynika, że typ nawet jej nie dał do zrozumienia, że ona się mu podoba. Jedynie jej nie szanuje i traktuje tak i owak.

Dobry początek do czegoś więcej.

63/2023
Przeczytalam na Legimi

Krótka nowela, do połknięcia przed snem, na dobry sen 😉
Myślę, że to fajna cześć do antologi.
Może kiedyś autorce będzie się chciało wydać, ba! Napisać wersję rozszerzoną.

Tutaj mamy miłość nie wiadomo skąd.

Nawet ciężko dodać opinię. Dobrze, że krótkie, to zbyt wiele czasu nie zmarnowałam

Dobre, krótkie takie jak lubię. Polecam!

Dobre, krótkie takie jak lubię. Polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Lekka i przyjemna.
Bohaterka strasznie irytująca ale szef do schrupania 😊

Lekka i przyjemna.
Bohaterka strasznie irytująca ale szef do schrupania 😊

Nie wiem czego oczekiwałam, znając poprzednie ksiązki .... ale sie zawiodłam lol

• Bagno
  • Zabiegający/obsesyjny mężczyzna
  • Lekko i przyjemnie
  • Lexi Alexi
  • Romans biurowy

Dodaj cytat z książki Wyjazd z szefem