Wawel. Skarbiec wiary i polskości

Biały Kruk
2022-11-16
2022-11-16
Wawel Kraków

Okładka książki Polska i Krzyż Adam Bujak, Waldemar Chrostowski, Stanisław Nagy, Andrzej Nowak (historyk), Krzysztof Ożóg
Polska i Krzyż Adam Bujak, Waldema...
Okładka książki Polska. Dwanaście wieków Adam Bujak, Wojciech Polak
Polska. Dwanaś... Adam Bujak, Wojciec...
Okładka książki Mikołaj Święty Adam Bujak, Jolanta Sosnowska
Mikołaj Święty Adam Bujak, Jolanta...

Bardzo ładnie wydany album ze zdjęciami Wawelu.

Bardzo ładnie wydany album ze zdjęciami Wawelu.

Wawel. Miejsce, które było niemym świadkiem wielu ważnych dla naszego kraju wydarzeń. Ostatnie miejsce spoczynku królów i ich rodzin oraz wielu wybitnych Polaków. Skarbiec zabytków. W tym miejscu człowiek niemal namacalnie może dotknąć wielkiej historii.
Wawel. Skarbiec wiary i polskości ukazuje niepowtarzalność tego miejsca, jego piękno i bogactwo dzieł sztuki.
Swój pobyt w Krakowie, który miał miejsce kilka lat temu wspominam z rozrzewnieniem. Natomiast moja wizyta na Wawelu była dla mnie niezwykłym przeżyciem. Według mnie to niesamowite miejsce powinien odwiedzić każda Polak i każdy Polak. Tutaj można odbyć podróż w przeszłość.
Pierwszym krokiem, która pozwoli zapoznać się z tym miejscem jest właśnie Wawel. Skarbiec wiary i polskości. W środku niniejszego albumu znalazło się wiele zdjęć Wawelu oraz skarbów, które się w nim znajdują. Każda z przedstawionych postaci ukazywała zjawiskowość tego miejsca i zachęcała do obejrzenia wszystkiego na własne oczy. A co z tymi, którzy mieli już szczęście zwiedzić Wawel ? Zapewniam, że album przywołuje miłe wspomnienia z wizyty w siedzibie królów.
Moim zdaniem album Wawel. Skarbiec wiary i polskości to idealny pomysł na prezent. Jego wielkim walorem są nie tylko liczne zdjęcia tego miejsca i skarbów, które się w nim znajdują, ale także jego wygląd. Aż się prosi by podarować go bliskiej osobie.

Swój pobyt...

• Niesamowite książki