Spiżarnia Dobrych Pomysłów

Okładka książki Spiżarnia Dobrych Pomysłów Yotam Ottolenghi
Okładka książki Spiżarnia Dobrych Pomysłów
Yotam Ottolenghi Wydawnictwo: Filo kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Filo
2022-11-09
2022-11-09
#kuchnia #przepisykulinarne #ottolenghi #prosteprzepisy #książkikulinarne

Okładka książki Smak Ixta Belfrage, Yotam Ottolenghi
Smak Ixta Belfrage, Yota...
Okładka książki Słodko Helen Goh, Yotam Ottolenghi
Słodko Helen Goh, Yotam Ot...

Ottolenghi nigdy mnie nie zawiódł.
Nic, tylko sprawdzić swoją tajną półkę z zapasami, lodówkę i zamrażarkę, skomponować składniki i gotować.
A potem jeść, jeść i jeść.
Najlepiej z przyjaciółmi.

Ottolenghi nigdy mnie nie zawiódł.
A potem jeść, jeść i jeść.
Najlepiej z przyjaciółmi.

Jest super, proste ale nieco inne, niż naszej kuchni potrawy. Dużo pomysłów na zamianę produktów, jasne informacje i zdjęcia ze wskazówkami.

Ottolenghi Test Kitchen. Shelf Love
Książka to ukłon w stronę naszych spiżarni w których jest wiele a nie potrafimy tego wykorzystać.
Zazwyczaj jest tak że kupujemy zamiast jednej puszki fasoli dwie a potem jedna czeka na swoją kolej.
Albo kupimy trzy puszki tuńczyka bo były w promocji a potem dwie czekają na swoją kolej.
I tak oto w naszej spiżarni zbiera się wiele produktów i nie wiemy jak je połączyć, jak je wykorzystać.
Yotam razem z paczką swoich przyjaciół usiedli i zrobili przegląd naszych spiżarni a potem z tych składników ułożyli przepisy na dania które ucieszą podniebienia.
Będzie szybko, przyjemnie, bez zbędnych garnków, miseczek, noży czy desek do krojenia bo kto to wszystko pozmywa?
Będzie szybko i sprawnie a do tego mega smacznie.
Książka jest fajnie wydana i mimo swej skromności ślicznie wydana.
Dla mnie kopalnia przepisów do wykorzystania.

Ottolenghi Test Kitchen. Shelf Love
I tak oto w naszej spiżarni zbiera się wiele...

• Kulinarne
  • Chcę mieć (papier)
  • Książka papierowa
  • Kuchnia
  • Jedzenie
  • Kucharskie

Dodaj cytat z książki Spiżarnia Dobrych Pomysłów