Religia i psychologia

Wydawnictwo: Świat Książki
PsychoBible : behaviour, religion & the Holy Book
978-83-247-0042-4
Paweł

Rola Biblii w psychiatrii i psychiatra o Biblii. Sławny psychiatra odpowiada na wiele pytań, nurtujących chrześcijan. Czy picie alkoholu jest grzechem? Czy dzięki modlitwie można wyleczyć się z choroby? Dlaczego tak wysoko ceni się celibat? Czy wiara i feminizm łączą się ze sobą? Tekst Biblii jest skomplikowany zarówno pod względem doktrynalnym, jak i w kwestii zaleceń dotyczących zachowania....

Rola Biblii w psychiatrii i psychiatra o Biblii.
Sławny psychiatra odpowiada na wiele pytań, nurtujących chrześcijan. Czy picie alkoholu jest grzechem? Czy dzięki modlitwie można wyleczyć się z choroby? Dlaczego tak wysoko ceni się celibat? Czy wiara i feminizm łączą się ze sobą? Tekst Biblii jest skomplikowany zarówno pod względem doktrynalnym, jak i w kwestii zaleceń dotyczących zachowania. Autor odpowiada na wiele podstawowych pytań, omawiając wpływ, jaki od momentu powstania Biblia wywiera na ludzi.

Zuzia | 2015-05-27
Anita | 2013-07-03