Snoopy: Pieskie życie - część 2

978-83-10-11500-3
komiks, humor
komiksy
Snoopy

Oto ciąg dalszy obrazkowych historyjek o całej paczce Fistaszków ze Snoopym na czele. Naszych ulubionych bohaterów podglądamy przy różnych czynnościach: Linusa, gdy czeka na Wielką Dynię, Reruna, gdy zastanawia się, czy Święty Mikołaj przyniesie mu psa i co będzie, jeśli wrzuci prezent przez komin, a Lucy, jak przekonuje Charliego Browna, że powinna zostać miotaczem, bo ma śliczne rączki. No i dowiadujemy się wreszcie, gdzie spędzają lato maszyny do wygładzania lodu! (Michał Rusinek)

AktualnieCzytam | 2016-03-21
wehikuł_410 | 2015-06-01