Hollywoodzki zakład

Wydawnictwo Żywioł
2024-02-10
2024-02-10

Hejka #bookstagram
Witam was w deszczową i pochmurną środę, a jaka pogoda u was ?
Lubicie  zakłady i brać w nich udział?
Pewnego wieczoru przy kieliszku, dwóch przyjaciół zakłada się, o nakręcenie pełnometrażowego filmu jeden mówi, że to się nie uda , drugi przeciwnie jest tego absolutnie pewny, ale żeby to się udało potrzebuje do tego niepokornego, lubiącego ryzyko Sama Mitchella , czy mężczyzna jest w stanie sprostać zadaniu jakie zostało mu zaproponowane?

Sama poznajemy w momencie kiedy jest już zmęczony show biznesem, najchętniej wyjechałby na wakacje, ale podjął się zadanie do wykonania, i ma zamiar dotrzymać warunków umowy.
Mężczyzna jeszcze nie jest świadomy, że to dopiero początek tego szaleństwa w którym weźmie udział. A pojawienie  się tajemniczej kobiety na dachu , to dopiero jest początek.
Cass Lopez to rewelacyjna kaskaderska, która bardzo chroni swoją prywatność, unika bycia na świeczniku nawet nie ma wzmianki o niej gdy bierze udział w filmach, jaki jest powód aż tak chronienia swojej prywatności.
Gdy ta dwójka spotka się na planie, to będzie gorąco 🔥  i nie tylko na nim bo po za planem ten ogień ani na chwilę nie zgaśnie. Tam będzie również bardzo gorąco, ale także niebezpiecznie.
Czy ich wspólna współpraca ma szansę na powodzenie?   Czy konflikt jaki trwa od dawna między Cass a główną aktorką występująca w filmie będzie przeszkodą? A może zagrożenie, uderzy całkowicie z innej strony? Kim jest tajemnicza Eva z którą kobieta cały czas się kontaktuje?
Czy Matt będzie w stanie pomóc Cass i ją ochronić?
Czy Mattowi uda się wyjść zwycięsko z tego zakładu?
Autorka zabiera nas za kulisy, powstawiania filmu, jak to wszystko powstaje, dowiadujemy się, że to cholernie ciężka praca, powtórki nagrań,  godziny na montażu, setki zdjęć, sceny trudne do zagrania to są miliony godzin pracy nie tylko na planie ale także przy montażu, żebyśmy my jako widzowie mogli obejrzeć dwugodzinny film.
Historia Matta i Cass to także historia to tym , że czasem nawet najgorszy bajzel jaki się za nami ciągnie, można przezwyciężyć i wygrać.
Wystarczy spotkać na swojej drodze osobę która nam w tym wszystkim pomoże i będzie przy nas i nie opuści gdy będzie naprawdę źle.
Warto dać szansę i zobaczyć co się wydarzy 😉
Czy Matt i Cass wykorzystają tą szansę tak jak powinii?
Tego wam nie zdradzę, za to zapraszam i zachęcam was do sięgnięcia po tę historię, przeczytania jej. Z wielką przyjemnością śledziłam losy bohaterów i czekałam na to co się jeszcze wydarzy, mam nadzieję, że wy również spędzicie z nią bardzo przyjemne chwile.
Autorka z  każdą napisaną przez nią książką zaskakuje mnie i to uwielbiam  i kocham najbardziej ❤️
Dziękuję za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej historii ❤️❤️❤️❤️
@mklaudiamax

Hejka #bookstagram
Witam was w deszczową i pochmurną środę, a jaka pogoda u was ?
Lubicie  zakłady i brać w nich udział?

Czy zdarzyło Wam się czytać książkę z myślą "o rany, to brzmi jak film!"? Ja tak miałam przy lekturze Zakładu.

Sam jest znanym aktorem i producentem filmowym. Znanym ze świetnych ról i... bycia kobieciarzem. Panienki na raz, to u niego standard. Podbijanie oglądalności romansem z planową partnerką? Również. Ale powoli myśli już o zawodowej emeryturze. Żeby zapisać się na kartach historii kinematografii podejmuje wyzwanie i wchodzi w zakład. W ciągu trzech miesięcy ma nagrać pełnometrażowy film. Ale jak nie Sam, to kto?

Na planie poza zaborczą partnerką, Amandą, partneruje mu kaskaderka Cassandra. Zabójczo piękna brunetka o błękitnych oczach kradnie jego uwagę. A fakt, że pomimo odwalania świetnej roboty chce pozostać anonimowa, dodatkowo go intryguje. Do tego stopnia, że cała ekipa zmuszona jest podpisać zobowiązanie zachowania poufności, by ona zechciała mu zaufać.

I tu zaczyna się zabawa. Autorka w subtelny sposób ukazała przemianę, jaka zachodzi w bohaterze. Gwiazdor przestaje gwiazdorzyć, a kameralna atmosfera na planie, gdzie wstęp ma ograniczone grono sprawia, że buduje się zaufanie, zawiązują przyjaźnie, a wśród niektórych niemal rodzinne relacje. Pomijając Sama i Cass, których zaczyna łączyć coś więcej, a czego paradoksalnie to ona obawia się bardziej.

Kiedy więc wyznaje Samowi skąd jej nieufność, tajemniczość i pragnienie pozostania w cieniu produkcji, facet postanawia jej pomóc. Nie wie jednak, jak wielu ma wrogów w filmowym światku i jak wielu pragnie mu zaszkodzić. Zwłaszcza, że historia nie znosi próżni i upomina się o swoje.

Hollywoodzki zakład to historia filmowa. Bogactwo opisów sprawia, że czujemy się, jakbyśmy towarzyszyli bohaterom na planie. Dynamika akcji i liczne plot twisty skupiają naszą uwagę od początku do końca. Pewnych zwrotów nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co tylko sprawia, że z jeszcze większą uwagą śledzimy kolejne wydarzenia. A namiętność jaka budzi się między bohaterami dodaje tu tylko smaczku. Tym bardziej, że oboje powoli przełamują własne obawy i niepewności i to uczucie rozwija się stopniowo.

Nie wiem czy ktoś podjąłby się wyzwania ekranizacji, zwłaszcza w trzy miesiące, ale wiem, że chętnie obejrzałabym tę historię na dużym ekranie. Zwłaszcza, że nie jest jeszcze zamknięta, a miejsce, w którym zostawiła nas Autorka, otwiera perspektywę na jeszcze bardziej dynamiczną kontynuację.

"– Lu­dzie afi­szu­ją się uczu­cia­mi, trak­tu­ją dwa krót­kie słowa ni­czym ostat­nie ruchy na sza­chow­ni­cy. – Cass unosi na mnie wzrok i kon­ty­nu­uje: – Jakby wy­zna­nie mi­ło­ści było ostat­nim po­su­nię­ciem, szach-mat i wy­gra­na jest w kie­sze­ni. Szko­da, że nie za­wsze tu cho­dzi fak­tycz­nie o mi­łość."

Jakiś czas temu miałam okazję przeczytać kolejną książkę autorstwa Klaudii Max, w której zabiera nas ona do Hollywood, prosto na plan zdjęciowy do filmu 😱 3 miesiące na nakręcenie pełnometrażowego hitu - czy to naprawdę możliwe ?
Cass i Sam mają przed sobą wiele wyzwań, zadania nie ułatwia naprawdę gorące uczucie które łączy te dwójkę 😈 Choć nie czytałam jeszcze wszystkich książek autorki, przyzwyczaiła mnie ona już do mocno emocjonalnych książek, Hollywoodzki zakład jest zaś zupełnie inna 🤪 Nadal świetnie się ją czyta, szybko i łatwo, wręcz idealna na wieczór by zatopić się w czymś ekstremalnie seksownym i pobudzającym wyobraźnię🤤 Ale ale, przecież to nie byłaby Max, gdyby nie zafundowała nam zawały serca 😂 Nie wiem co mam zrobić z tą końcówka, nie wiem czy mam krzyczeć bo zostałam zawieszona z milionem pytań, czy może jednak dostanę ciąg dalszy który mnie zmiażdży 😵‍💫 W każdym razie historia jest bardzo fajna, lekko przewidywalna ale nie odczuwałam przy niej zażenowania czy znudzenia ❤️ Myślę ze spodoba wam się taka wersja autorki, ja jestem na tak😍 Zwłaszcza ze scenami erotycznymi nieźle zakręciła w głowie🤭

Jakiś czas temu miałam okazję przeczytać kolejną książkę...

Sam Mitchel to odnoszący sukces aktor i reżyser, który podejmuje się hardcorowego, aktorskiego wyzwania. Zgadza się zagrać w filmie, który musi zostać nakręcony w trzy miesiące. Ma to być jego ostatni film w którym zagra. Na planie poznaje zjawiskową kaskaderkę, której nie potrafi się oprzeć. Ta jednak chce zachować anonimowość. Czy taki związek ma szansę przetrwać gdy jedna osoba króluje przed kamerami, a druga ich unika jak ognia? Jakie tajemnice skrywają główni bohaterowie oraz osoby którymi się otaczają?

"Hollywoodzki zakład" to historia w której akcja nie zwalnia tempa, a jej zwroty wbijają w fotel. Znajdziemy w niej również mnóstwo intryg, tajemnic i gorących scen łóżkowych. Opisane w taki sposób, że czyta się je z wypiekami na twarzy. Bohaterowie są świetnie wykreowani ci główni, jak i poboczni, którzy mają duży wpływ na całą fabułę książki.
Autorka umiejętnie wciąga nas w świat filmowy już od samego początku i zapewnia nam jazdę bez trzymanki, aż do samego końca. Im byłam dalej w tej historii tym trudniej było mi oderwać się od niej. Byłam bardzo ciekawa tajemnic, które wyszły na jak oraz tego jak zakończy się książka. I już prawie mamy to upragnione zakończenie... I wtedy wjeżdża ostatni rozdział informujący, że to nie koniec przygody naszych bohaterów bo ciąg dalszy nastąpi.. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na kontynuację.
Jeśli lubicie książki pikantne, pełne tajemniczości, w której nie zaznacie nudy to polecam "Hollywoodzki zakład". Ja czuje się wciągnięta w wir wydarzeń i z przyjemnością dowiem się co dalej wymyśliła autorka i jak potoczą się losy Sama i Cassie.

✨"HOLLYWOODZKI ZAKŁAD "✨ ebook
@mklaudiamax (#współpracareklamowa)

Dobry wieczór Robaczki 🩵💙
Dziś późno się witam, ale trochę na głowie dziś miałam i tak zeszło.

Sam Mitchel to odnoszący sukcesy reżyser i aktor. Częsty bywalec czerwonego dywanu. Mimo wielu sukcesów i osiągnięć ma już po dziurki w nosie tej obłudy i kłamstwa. Pełnometrażowy film, który ma być stworzony w 3 miesiące ma być zwieńczeniem kariery. Nie zdaje sobie sprawy, że trudniejszym zadaniem będzie wytrzymanie w towarzystwie tajemniczej, kokieteryjnej kaskaderki Cass. Jej umiejętności są równie spektakularne co jej odwaga. Jednak jej jedynym warunkiem jest pozostanie anonimową.

✨Czy scenariusz przewidział happy end dla tej dwójki?
✨Czy wystarczy im czasu, aby wygrać zakład?
✨Jakie tajemnice skrywa Cass?

Ajjj! Ależ to była książka. Pełna zawirowań, tajemniczości, ukrytych intryg, zwrotów akcji, ale i pełna flirtu i seksapilu.
Nie zabrakło również adrenaliny, która buzowała w moich żyłach niczym gorąca lawa. Sam gdy poznał Cass, wpadł w sidła szafirowego spojrzenia. Kobieta wywoływała w nim skrajne emocje, jego kontrola była bliska porażki, bo przy niej tracił zmysły. Nie mógł pozwolić sobie na zauroczenie, ponieważ mogło to doprowadzić do niepowodzenia zakładu.
Klaudia spisała się na medal i wyreżyserowała genialną fabułę. Romans z nutką pikanterii (ale takiej hoot 🥵) w tle, a to wszystko na planie filmowym. Bohaterowi wykreowani świetnie, a każdy z nich wprowadzał powiew świeżości do powieści. Fabuła nieszablonowa i tajemnicza czym wzbudziła moja ciekawość od samego początku. Emocje, które autorka przelała na papier, ja odczuwałam ze zdwojoną siłą.
Sam i Cass skradli moje serducho od razu i z zaparty tchem śledziłam losy tej dwójki. Ich wzloty i upadki
Dzieliłam z nimi smutki i radości.
Książka pokazuje nam jak ulotna i złudna potrafi być przyjaźń, a blask fleszy potrafi zaślepi i przyćmić, ale i wycisnąć z nas życie jak sok z cytryny.

Za możliwość czytania dziękuję autorce 💙🩵

✨"HOLLYWOODZKI ZAKŁAD "✨ ebook
@mklaudiamax (#współpracareklamowa)

Dobry wieczór Robaczki 🩵💙
Dziś późno się witam, ale trochę na głowie dziś miałam i tak zeszło.

Wspaniała intrygująca pełna zwrotów akcji historia która wciąga od samego początku

„Ludzie afiszują się uczuciami, traktują dwa krótkie słowa niczym ostatnie ruchy na szachownicy. Jakby wyznanie miłości było ostatnim posunięciem, szach-mat i wygrana jest w kieszeni. Szkoda, że nie zawsze tu chodzi faktycznie o miłość.”

HOLLYWOODZKI ZAKŁAD @mklaudiamax
@wydawnictwo.zywiol [współpraca reklamowa]

Czy stworzenie pełnometrażowego filmu jest możliwy w 3 miesiące?
Sam Michel, sławny hollywoodzki aktor dostaję propozycje wyreżyserowania takiego właśnie filmu. Ryzykowna decyzja, ale duże pieniądze przemawiają za podjęciem tego zadania.
Z pomocą zaufanych ludzi udaje się ogarnąć ekipę, która nie do końca pasowała dla Sama, a dokładnie mówiąc główna bohaterka. Całe szczęście ma kaskaderkę, która odgrywa za nią ważne sceny. Cass, bo to o niej mowa, okazuje się być aniołem którego ostatnio spotkał Sam, i nie mógł o niej zapomnieć.
Ale czy to możliwe aby nasz lovelas się zakochał i żeby chciał być z jedną kobietą, gdzie ma ich na pęczki? I czy udało się nagrać film? Kim okazuje się być Cass?
Sprawdź to koniecznie, co przygotowała nam Klaudia. A mogę tylko wspomnieć, że nawet nie spodziewasz się tego co się tam kryje.
Intrygi, kłamstwa, zdrady, miłość, zaufanie ... Tym naszpikowany jest ten Hollywoodzki zakład, jest pełen zawirowań. Nie zwalnia tempa nawet na moment. Książka jest bardzo wciągająca a fabuła intrygująca. Czytał ktoś książkę z wątkiem filmowym w tle? Ja chyba pierwszy raz byłam na planie filmowym razem z bohaterami i bardzo mi się ta podróż podobała 😍 sceny zbliżeń bardzo gorące powodujące wypieki na twarzy, a sceny akcji przerażające i przyprawiające o ciarki na plecach. Potrzebujesz takich emocji? To śmiało sięgnij po to, a się nie zawiedziesz. Ale nie myśl, że dostaniesz pustych i wyrachowanych bohaterów, nic z tych rzeczy. Pieniądze, sława odbiły się na ich życiu, ale nie tylko to są poturbowani przez inne sytuacje życiowe. Kariera to jedynie odskocznia i zapomnienie.

HOLLYWOODZKI ZAKŁAD @mklaudiamax
@wydawnictwo.zywiol [współpraca reklamowa]

Czy stworzenie pełnometrażowego filmu jest możliwy w 3...

Nie spodziewałam się zbyt wiele po tej książce, a tu takie zaskoczenie! Bohaterowie "żywi", akcja bardzo szybka. Czyta się przyjemnie. Końcówka to już chyba jednak zbyt dużo plot twist'ów . Ale jestem ciekawa kolejnego tomu.

🌺Recenzja🌺

"Hollywoodzki zakład"

Autorka:@mklaudiamax

Wydawnictwo:@wydawnictwo.zywiol
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

🌺Sięgnęłam po tą książkę z myślą, że będzie to romans który przeczytam i szybko zapomnę... Myliłam się.
Akcja książki rozgrywa się od pierwszej strony i leci jak szalona, więc po każdej kolejnej przeczytanej stronie, chciałam więcej. Autorka zafundowała nam istny roller-coaster emocji i gorących scen,więc chciałam jak najszybciej poznać jej zakończenie.
Cały czas lawirujemy wśród wydarzeń,a na jaw wychodzą dawno skrywane tajemnice więc, nie mamy czasu na nudę.Samo zakończenie książki bardzo mnie zdziwiło, nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i gdy już ogarnę swój stos wstydu napewno sięgnę po wiecej.

🌺Sam Mitchel jest rozchwytywanym aktorem i reżyserem.Czesto pakuję się w kłopoty,ponieważ jest dość porywczy.Media go kochają za jego skandaliczne zachowanie i śledzą każdy jego ruch.
Aktor znudzony i zmęczony swoim życiem, zgadza się na zwariowany pomysł, aby w zaledwie 3 miesiące nakręcić pełnometrażowy film. W grę wchodzą ogromne pieniądze i zakład. Cass Lopez jest dublerką głównej aktorki i gdy pojawia się na planie, między nią a Samem iskrzy,jednak dziewczyna skrywa sekret.

Moja opinia: 8/10

🌺Recenzja🌺

"Hollywoodzki zakład"

Autorka:@mklaudiamax

Wydawnictwo:@wydawnictwo.zywiol
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

🌺Recenzja 🌺
,,(...) Jego ramiona są moim miejscem, moje stają się jego azylem. Nie wiem, co przyniesie nam przyszłość , jednak jestem pewna, że przejdziemy przez nią razem. Już nigdy i żadne z nas nie będzie musiało walczyć w pojedynkę "

Cassandra Lopez ucieka przed przeszłością chowając się w świecie filmowym , dzięki pracy jako kaskadera ma okazję często zmieniać miejsce zamieszkania. Zatrudnia się w kolejnym filmie, gdzie gwarantują jej anonimowość , mimo obaw postanawia zaryzykować i ma nadzieję, że nikt się nie dowie kim jest.

Ale czy na pewno uda jej się być anonimową? Czy zdoła kolejny raz schować się przed ludźmi, którzy ja szukają?
Co się stanie kiedy na jej drodze stanie sławny reżyser i aktor Sam Mitchel?

Tego musicie przekonać się sami ☺

To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, które było bardzo udane i na pewno nie ostatnie,ponieważ niedługo przyjdę z kolejnymi recenzjami książek,które są spod pióra Klaudii. Przy tej historii świetnie się bawiłam . Cały czas coś się w książce dzieje, nie wieje nudą, na jaw wyjdą tajemnice skrywane przez bohaterów,dowiecie się czemu główna aktorka tak nienawidzi Cass,książkę czyta się ekspresowo znajdziecie w niej seks, miłość, namiętność, zwroty akcji, intrygi, sceny z planu filmowego, które są bardzo ciekawe. Każdą kolejną stronę czytałam z zachwytem i zastanawiałam się kiedy wszystko wyjdzie na jaw i wybuchnie ☺🤭 końcówka książki bardzo mnie zdziwiła, nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji. ☺ Więcej wam nie zdradzę, zachęcam abyście zapoznali się z tą pozycją , bo jest warta każdej minuty. ☺😉

🌺Recenzja 🌺

• Kindle
  • Jest
  • Biblioteka!
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Hollywoodzki zakład