Uśmiech przeznaczenia

Uśmiech przeznaczenia #1 Odnaleźć szczęście #2 Ocalić miłość
Wydawnictwo Ruby Nigrum
2023-06-28
2023-06-28
miłość przeszłość dladorosłych literaturakobieca dlakobiet erotyka przeznaczenie uśmiech góry zakopanem kraków tęsknota rodzina tragedia zakład pisarka biznesmen sława

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

Gaja Nowacka to niezwykle utalentowana Pani architekt, która słynie z odważnych i nieszablonowych projektów. Posiada również drugą osobowość jako Tessa Ross. Jest pisarką piszącą namiętne romanse. Niestety jej życie prywatne w żadnym stopniu nie przypomina tego, o którym pisze. Aktualnie zmaga się z brakiem weny, więc postanawia wyjechać na krótki urlop do Zakopanego.
Oleg to mężczyzna niezwykle przystojny, który prowadzi wiele intratnych interesów. Po rozwodzie niestety nie związał się z żadną kobietą na stałe.Aktualnie przebywa w Zakopanem aby przypilnować swojego kolejnego interesu. Podczas spotkania ze swoim przyjacielem zostaje wkręcony w zakład, który okaże się dla niego zarówno nadzieją na lepszą przyszłość jak i idealnym przepisem na klęskę. Bo to właśnie ten zakład spowodował ze drogi Gaji oraz Olega się skrzyżowały.

Czy Gaji uda się odzyskać wene? Czy Zakopane okaże się przełomem zarówno w jej życiu zawodowym jak i prywatnym? Czy zakład, na który zgodził się Oleg przyniesie mu coś dobrego?

O rety ta książka jest po prostu świetna. Autorka stworzyła idealną historię, która wciąga nas od pierwszych stron i nie pozwala nam się od niej oderwać. Jest to historia dwojga ludzi, którzy w najmniej oczekiwanym momencie odnaleźli swoje przeznaczenie i skorzystali z danej im szansy. Książkę tą pokochałam od pierwszej strony. Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością @mklaudiamax jednak jeżeli wszystkie książki są tak świetne jak ta, to już nie mogę się doczekać aż sięgnę po pozostałe. Nie zapomnijmy dodać że dostaliśmy również duża dawkę baaaardzo gorących i pikantnych scen, które powodują wypieki na twarzy oraz szybsze bicie serca 🥵🥵🥵😍😍. Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość udziału w tym bt 😘

#btzrelaxwithabook #czytamzrelaxwithabook
#wędrującaksiążkabt #mojaopinia #czytanieuzależnia #booktour #uśmiechprzeznaczenia #ksiazkadobranawszystko #uzależniłamsię #wciagajacaksiazka #jachcewiecej

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

Hej Iskierki 🔥
✨ Recenzja 47/2024
Dziś chciałabym podzielić się z wami fascynującą podróżą po stronach powieści "Uśmiech przeznaczenia" autorstwa Klaudii Max.
Gaja Nowacka to utalentowana pani architekt, która jako Tessa Ross pisze romanse, ale jednocześnie nie wierzy, że miłość może istnieć poza kartami książek.
Zupełnie przypadkowo zostaje wplątana w sieciach przeznaczenia, gdy spotyka Olega - mężczyznę, który wydaje się być żywym bohaterem z jednej z jej powieści.
Historia przepięknie się rozwija, ale jest też pełna napięć, zaskakujących zwrotów akcji i konfliktów emocjonalnych. Gaja, pomimo swojej determinacji i twardości, musi zmierzyć się z przeszłością i odkryć, czy prawdziwa miłość może istnieć poza stronicami jej własnych kreacji. Oleg, z kolei, staje się dla niej żywym dowodem na to, że bohater z książki może istnieć naprawde. Jednak czy ta miłość przetrwa, gdy do gry wkracza niebezpieczny zakład, zazdrość i nieuczciwość w postaci osób trzecich?
Wow!!! Klaudia Max tak pięknie ułożyła słowa i stworzyła intrygujący świat pełen zmysłowych opisów i emocji, że ciężko to opisać - to trzeba przeczytać. "Uśmiech przeznaczenia" to powieść, która wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu do ostatnich słów, ale jednocześnie otula płaszczem miłości. To nie tylko romans, to także podróż przez emocjonalne zakamarki ludzkiego serca.
Czy miłość z książkowych stron okaże się równie prawdziwa jak ta, którą można dotknąć? Odpowiedź na to pytanie można odkryć razem z Gają i Olegiem, śledząc ich niezwykłą historię.

Muszę się wam też przyznać, że to jest jedna z książek, którą kupiłam pod wpływem chwili i polecenia przez Monika Magoska-Suchar. Klaudia pisząc dedykację zmienia mi nawet imię, ale się nie gniewam i to było nawet zabawne. Pięknie wybrnęła z sytuacji i przyozdobiła dodatkowo książkę. Jest to też jedna z książek, która za długo przeleżała na półce, czekając na swoją kolej.
Czasem jest tak, żeby polubić autora i pióro potrzebujemy kilku jego książek, a czasem jest tak jak z miłością od pierwszego wejrzenia. Tą jedną historią Klaudia wdarła się na moje półki.
Czytając “Uśmiech przeznaczenia” czułam się tak jakbym dotkała tej miłości i każdego uczucia, którego doświadczali bohaterowie.
Gratuluje autorce cudownej powieści!!!!

“Seks z tym facetem był… nieziemski, chociaż z jego temperamentem i upodobaniami byliśmy bliżej ognistego piekła, niż grzesznego nieba. Przy nikim innym nigdy wcześniej nie czułam się tak swobodnie i… seksownie.”

Hej Iskierki 🔥
✨ Recenzja 47/2024
Zupełnie przypadkowo zostaje wplątana w sieciach...

Ona jest pisarką, a On jest spełnieniem jej fantazji 🤭. Los chce, że poznają się w pewnej kawiarni. Aczkolwiek Ona trafia tam przypadkiem, a On założył się z kolegą, że umówi się z pierwszą kobietą, która minie próg owej kawiarni. Jak rozwinie się ta znajomość? Cóż.. Powiem wam, że szybko 🤭.
Ona jest też architektem, a On właścicielem sporej ilości hoteli i pensjonatów, dlatego postanawiają nawiązać stosunki.. nie tylko służbowe 🤭.

Cóż to była za pikantna książka 🤭. Ileż razy się przy niej zarumieniłam, na przeczytane opisy, to nie macie pojęcia 😂🤭.
No i imiona głównych bohaterów są takie wyjątkowe i nie spotykane - Gaja i Oleg. Stworzyli całkiem ciekawą parę.
Podobało mi się, że książka była napisana z punktu widzenia obu postaci, a rozdziały były odpowiednio podpisane, czy czytamy teraz z jej, czy z jego punktu widzenia 🙂.

Ale pod koniec pierwszego tomu poczułam to przerażenie co główna bohaterka. Bo takie zachowanie, jakiego się dopuścił jej były, nie jest normalne. Byłam zszokowana tą sytuacją jaka ją zastała.
I nic dziwnego, że w drugim tomie Gaja borykała się z koszmarami nocnymi, chyba każdy by je miał po takiej sytuacji.

"Wiesz, jak to jest kochać kogoś bezgranicznie, całym sobą, miłością tak silną, że dla tej osoby jesteś w stanie zrobić wszystko?"
Ja już wiem, i to nie tylko za sprawą tej książki. To były naprawdę bardzo uczuciowe historie. Przy drugiej części wręcz zaschło mi w gardle z emocji.

Ten Uśmiech przeznaczenia zdecydowanie wywołała uśmiech na waszych twarzach 😊. Polecam 👌🏻.

Współpraca reklamowa @ruby_nigrum

Z twórczością Klaudii Max miałam okazję zapoznać się tuż przed końcem zeszłego roku, kiedy to miałam okazję przeczytać "Iskierkę". Byłam bardzo ciekawa, czy inne książki jej autorstwa również przypadną mi do gustu, dlatego, kiedy przyszedł czas na zabranie się za publikacje ze współprac, w pierwszej kolejności sięgnęłam po "Uśmiech przeznaczenia".

Główną bohaterką tej historii jest Gaja Nowacka — ambitna i niesamowicie utalentowana architekt wnętrz, która od czasu rozstania z byłym partnerem zaczęła bardzo mocno stąpać po ziemi. Między innymi te wydarzenia z przeszłości pchnęły ją do tego, by jako Tessa Ross zaczęła tworzyć historie o romantycznej miłości, które zawsze dobrze się kończą.

Po pogrzebie swojego adopcyjnego ojca, który był dla niej najważniejszą osobą na ziemi, Gaja zaszywa się na jakiś czas w okolicach Zakopanego, gdzie przez zupełny zbieg okoliczności poznaje pewnego przystojnego biznesmena. Oleg — bo o nim mowa — jest ucieleśnieniem ideału mężczyzny, którego kobieta opisała w jednej ze swoich pierwszych książek. Czy Gaję i Olega połączyło przeznaczenie? Czy coś lub ktoś stanie na drodze do ich szczęścia? Po odpowiedzi na te pytania odsyłam Was do lektury.

Muszę przyznać, że chociaż historia opisana w "Uśmiechu przeznaczenia" nie zachwyciła mnie tak, jak ta opisana w poprzedniej książce autorki, którą miałam okazję czytać, myślę, że wielbicielom pikantnych historii z pewnością przypadnie do gustu.

Chociaż na co dzień jestem raczej sceptycznie nastawiona do kwestii przeznaczenia i miłości od pierwszego wejrzenia, lubię, kiedy pojawiają się one w książkach, ponieważ traktuje czytanie jako taką swoją odskocznię od rzeczywistości.

"Uśmiech przeznaczenia" jest historią podzieloną na dwie części. W pierwszej para głównych bohaterów dopiero się poznaje, są sobą zauroczeni i właściwie nie mogą utrzymać rąk przy sobie, czego dowodem są liczne sceny zbliżeń. Lubię, kiedy występują one w książkach, szczególnie kiedy są dobrze napisane, jednak uważam, że czasami więcej nie znaczy wcale lepiej, dlatego w pewnym momencie było ich dla mnie po prostu za dużo. Natomiast druga część jest nieco inna. Gaja i Oleg wrócili do Krakowa i właśnie z chwilą powrotu ich sielanka jakby dobiegła końca. Nagle pojawiły się problemy oraz osoby z ich przeszłości, które pragną namieszać w ich relacji. Wyglądało to trochę, jakby wszechświat postanowił poddać ich próbie, co naprawdę zrobiło na mnie wrażenie.

Nie będę oczywiście zdradzać, czy udało im się pokonać wszystkie przeciwności losu, aby nie spoilerować tym, którzy nie mieli jeszcze okazji czytać tej publikacji, ale mogę powiedzieć, że druga część — w moim odczuciu ta bardziej życiowa, była tą, która zdecydowanie skradła moje serce. Szczególnie że w pewnym momencie poczułam, jakby to sama autorka opowiadała nam historię, którą miała okazję przeżyć.

Niemniej jednak podtrzymuje to, co napisałam o autorce przy okazji recenzji "Iskierki" - Klaudia Max jest pisarką, która potrafi przedstawiać emocje w bardzo realistyczny i poruszający sposób, dlatego z pewnością sięgnę po kolejne książki, które wyjdą spod jej pióra.

Współpraca reklamowa @ruby_nigrum

Czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie?
Ja uważam, że tak.
A czy tak samo uważają bohaterowie tej powieści?

Gaja Nowacka, to charyzmatyczna pani architekt, która wysoko stawia sobie poprzeczkę, a poza tym jest pisarką.
Po ostatnich przeżyciach postanawia zrobić sobie małe wakacje. Wyjazd w góry, to idealne miejsce na aktywny odpoczynek. Jednak los postawi jej na drodze przystojnego biznesmena - Olega. Ten jednak przyjął wyzwanie, które rzucił mu jego przyjaciel, Maciej.

Zakład?
Los?
Przeznaczenie?

Odpowiedź znajdziecie w książce Klaudii Max "Uśmiech przeznaczenia". Twórczość Klaudii poznałam przy "Iskierce" i bardzo mi się spodobała. Wiedziałam, że nie poprzestanę na jednej jej książce. Książkę czyta się jednych tchem z ogromnymi wypiekami na twarzy, ale jest to również istny rollercoaster emocji. Kiedy już wydaje się, że wszystko będzie dobrze, przeszłość powraca i to z mocnym uderzeniem.
Jeśli lubicie książki, w których znajdując się silni bohaterowie, powracająca przeszłość, walka o swoje a dodatkowo szczęście, miłość, pikanterię i po prostu ludzie życie, które bywa przewrotne to z przyjemnością Wam polecam!
*Książkę polecam dla osób pełnoletnich ze względu na pikantne sceny.

Dziękuję Klaudii Max za e-booka do recenzji.

Czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie?
Ja uważam, że tak.
A czy tak samo uważają bohaterowie tej powieści?

"Uśmiech przeznaczenia - mruczy Oleg. - Chyba znalazłaś tytuł do książki, którą specjalnie dla mnie napisałaś, jak myślisz, mała?"

Bardzo długo nosiłam się z zamiarem poznania pióra Klaudii Max. Jej seria "Czerń rubinu" kusiła i nęciła swoim mrokiem. W końcu uległam. Przyznam, że książki mi się podobały (do nadrobienia została mi jeszcze jedna część),ale dopiero "Uśmiech przeznaczenia" zdobył moje serce. To historia Gai i Olega opowiedziana w dwóch tomach: "Odnaleźć szczęście" i "Ocalić miłość", dostępna w formie e-booka. Wersję papierową można było zakupić po uprzednim zamówieniu bezpośrednio u autorki.

Na moje nieszczęście czytałam te książki z przerwami, przez co straciłam trochę z tej historii. To tak jakby odłożyć ukochaną powieść w trakcie lektury i wrócić do niej ponownie za jakiś czas. Wciąż się pamięta jej magię, jednak niektóre szczegóły gdzieś zginęły w odmętach pamięci. Miałam podobnie, choć przyznam, że bardzo szybko sobie wszystko przypomniałam i po prostu przepadłam. Namiętność między dwójką bohaterów jest tak obezwładniająca, że przenika czytelnika na wskroś. Ale, zanim dochodzi między nimi do zbliżenia, musi minąć trochę czasu.

Pierwsza część traktuje w głównej mierze o drodze jaką Gaja i Oleg muszą pokonać, by zostać parą. Choć ich serca bardzo szybko zaczęły bić w jednym, wspólnym rytmie, spotyka ich szereg przeciwności uniemożliwiających bycie razem. Jeśli wydaje się Wam, że drugi tom jest mniej interesujący, jesteście w błędzie. Bohaterowie są już ze sobą w związku, jednak wciąż muszą walczyć o swoje szczęście. Co rusz pojawiają się osoby trzecie dążące do zniszczenia tego, co udało im się zbudować. Nie, tu wcale nie wieje nudą, jest dynamiczna akcja i niegasnąca namiętność między partnerami. Muszę Wam przy tym zwrócić uwagę, że opisy zbliżeń między nimi są takie jak lubię, nienachalne i bardzo subtelne, choć zarówno Gaja, jak i Oleg nie należą do aniołków. To postaci z krwi i kości, które oczekują od życia różnych doznań, w zależności od targających nimi emocji.

Przyznam, że czytałam te książki z wypiekami na twarzy! Oczami wyobraźni widziałam główną bohaterkę w różnych, opisywanych przez autorkę sytuacjach. Gaja od samego początku wzbudziła moją sympatię i mocno jej kibicowałam. A Oleg? No, cóż... z pewnością może pretendować do roli mojego męża książkowego. Czuły i opiekuńczy, a do tego z ujmującym wyglądem. Tak, z takim mężczyzną można z... zbłądzić 🥰 Dodam jeszcze, że relacja tej dwójki jest taka prawdziwa i szczera, myślę że godna pozazdroszczenia. Oboje troszczą się o siebie nawzajem, dbając o swoje potrzeby oraz oferując bliskość i zrozumienie w trudnych dla nich momentach.

"Uśmiech przeznaczenia" to piękna opowieść o niespodziankach zaoferowanych nam przez los. Napisana ujmującym językiem, świadcząca o progresie literackim autorki.
Życie ludzkie różnie się toczy, jednak nie należy zniechęcać się doznanymi niepowodzeniami, gdyż czasem zwykłe, niepozornej momenty mogą nam zaoferować coś, czego zupełnie się nie spodziewaliśmy. Otworzyć nam drzwi do szczęścia, wpuszczając przez nie ciepło i miłość.

Moja ocena 8/10.

Przeznaczenie dla jednych jest wyssaną z palca bajką, a inni w nie wierzą i przedstawiają stosowne argumenty, które mogą potwierdzić jego istnienie. W zasadzie może ono dotyczyć każdego zdarzenia, ale chyba najczęściej jest określane nim zapoznanie się dwóch osób, które swe życie spędzą już razem do końca swoich dni. Zaprzeczają temu osoby, które tak nie miały i nie należy im się w zasadzie dziwić.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Gaję Nowacką architektkę, która spełnia się również, jako pisarka skrywająca się pod pseudonimem Tessa Ross. Kobieta wraca do swego dotychczasowego życia, po tym jak zmarł jej ojczym, którym się samotnie opiekowała przez niedługi okres. W międzyczasie znany biznesmen Oleg Dolny będący rozwodnikiem w przerwie podczas pracy wybiera się na kawę ze swym przyjacielem Maćkiem. Na miejscu dochodzi między nimi do pewnego zakładu, który ma sprawić, iż Oleg choć przez chwilę nie będzie już samotny. Mężczyzna natychmiastowo zrywa go, gdy w drzwiach staje Gaja, która z wzajemnością od razu skradła mu serce. Oboje za jakiś czas zrozumieją, że to było przeznaczenie. Kto i dlaczego zagraża bezpieczeństwu Gai? Jakim partnerem okaże się Oleg? Jakie wydarzenia te tragiczne, jak i radosne czekają bohaterów? O tym w książce „Uśmiech przeznaczenia” autorstwa Klaudii Max.

Uczucia

Autorka bardzo dokładnie rozbudowała sferę uczuciową głównych bohaterów przedstawiając z ich punktu widzenia to, co nimi kierowało i dlaczego podejmowali określone wybory. Jakość tychże fragmentów jest na wysokim poziomie i raczej trudno ją znaleźć u innych autorek. Za pomocą takiego zabiegu łatwiej nam się utożsamiać z Olegiem, bądź Gają i zrozumieć ich położenie. Myślę, że wiele czytelniczek poprze Gaję w jej postępowaniu, która czując się przeciętną zazdrościła urody byłej żonie Olega, co oczywiście on za każdym razem torpedował, twierdząc zupełnie inaczej. Tak samo panowie otrzymają przykład, jak należy dbać o swych bliskich, co zapewne wielu z nich to tylko potwierdzi. Przy tak rozbudowanym tekście chyba każdy będzie skłonny uwierzyć w przeznaczenie licząc na to, że i jego spotka, jeśli jeszcze tak się nie stało.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się z przyjemnością, dzięki jej uczuciowej naturze i zarazem delikatności, której mocniejsze akcenty znajdują się pod koniec obu tomów, z których składa się pozycja w przypadku wersji papierowej. W tym wypadku mamy do czynienia z romansem erotycznym, a występujące w nim pikantne sceny na pewno przyciągną fanki gatunku. Każdy rozdział zaczyna się stroną z czarno-białymi różami, które również znajdują się na okładce. Kwiaty z niej nawiązują do koloru oczu bohaterów, a dzięki błyszczącym elementom na pewno sprawią, iż przyciągną wzrok potencjalnego odbiorcy. Gorąco polecam pozycję wszystkim pragnącym przeżyć tę wzruszającą historię, która może dotyczyć każdego z nas, a także tym, dla których przeznaczenie nie istnieje, bo być może po tej lekturze choć trochę w nie uwierzą.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję autorce Klaudii Max.

To książka, o której myślę z uśmiechem.
Romans lekki, ale emocjonalny.
Zarówno Gaja, jak i Oleg to mieszanki wybuchowe, ale bardzo lubiłam czytać ich walki słowne i to, jak iskrzyło między nimi. Lubię nieprzewidywalne relacje, a ta właśnie taka była. Niedopowiedzenia, domyślanie się, kombinowanie... i te iskry. Zdecydowanie polecam!

To książka, o której myślę z uśmiechem.
Romans lekki, ale emocjonalny.

✨✨✨RECENZJA✨✨✨
Z jaką książką - z bohaterami, trudno było Wam się rozstać?
Dziś właśnie chciałam Was zachęcić byście sięgnęli po książkę:
✨ "Uśmiech przeznaczenia" Tom 1. Odnaleźć szczęście.
✨ Klaudia Max
✨Wydawnictwo Żywioły
Ależ mi się to świetnie czytało!!!! A nie.... ja wręcz pochłonęłam tą historię za jednym zamachem... Bujaka :)
Gaja i Oleg to niesamowita para która już przy pierwszym spotkaniu sprawiła że ciarki przeszły po moich plecach... I pomyślałam... Ocho.... Będzie się działo... No i się nie pomyliłam....
To wybuchowa para, napięcie, erotyzm, wibracje w powietrzu i namiętność wylewały się z każdego rozdzialu. Ale nie pomyślcie, że na tym opierała się cała fabuła. O nie... E- book ( bo ja czytałam tą historię w tej formie) wypełniony jest głębokimi rozmowami, wzajemnym szacunkiem, zrozumieniem potrzeb drugiej osoby i oddania się w pełni miłości.
Ja wierzę w przeznaczenie i zbiegi okoliczności.. I właśnie takim zbiegiem okoliczności poznali się nasi bohaterowie. Przez durny zakład, wymyślony przez przyjaciela, Oleg odnalazł miłość swojego życia w pewnej kawiarence. A Gaja... W tym samym czasie zapragnęła odpocząć i odnaleźć wenę twórczą... (A bo ja nie wspomniałam że Gaja pod pseudonimem Tessa Rose pisze romanse) Po okropnych chwilach zapragnęła spokoju.
No i tu zaczyna się cała zabawa... Ale jaka!!!!
Przekonajcie się sami.. Zdradzę tylko, że uśmiech i łzy przeplatają się w tej historii.
Bardzo polubiłam głównych bohaterów, z Gają mogłabym się zaprzyjaźnić a z Olegiem... No cóż... Z tak doskonałym adonisem można wszystko.
To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki. I jestem pod ogromnym wrażeniem lekkości pióra... To się nie czyta to się pochłania! Dialogi, świetne riposty, trochę intrygi i opisy które nie wytrzymywały akcji to jest to co lubię... No i oczywiście zakończenie które wywołało palpitacje serca z kilka razy!
Jak przystało na intrygę musimy mieć tutaj czarne charaktery.. Jest ich kilka ale najbardziej w pamięci zapadł mi Jędrzej... Wprowadził niepokój i strach które na koniec dały mi niezłego kopa.
Po przeczytaniu tej części cieszę się że mam część drugą... Bo nie mogłabym żyć w tej niepewności... Ten rollercoaster na końcówce miażdży.

Polecam gorąco!!!!!

✨✨✨RECENZJA✨✨✨
Z jaką książką - z bohaterami, trudno było Wam się rozstać?
Dziś właśnie chciałam Was zachęcić byście sięgnęli po książkę:
✨ "Uśmiech przeznaczenia" Tom 1. Odnaleźć szczęście.
✨ Klaudia Max
✨Wydawnictwo Żywioły
Gaja i Oleg to niesamowita para...

Uśmiech przeznaczenia 1 i 2 🤩

Gaja doświadczona kobieta , autorka romansów która po dość burzliwym związku ma trochę mieszane uczucia w stosunku do relacji. Odpoczynek każdemu się przyda i z tym postanowieniem nasza bohaterka trafia w nietypowy zakład dwóch mężczyzn..
Oleg to ucieleśnienie jej marzeń sennych i nie tylko 😏
Ich los połączył niesamowity zbieg okoliczności, czy to będzie miało jakieś szanse? Czy burzliwy romans pełen uniesień ma możliwości przekształcenia się w coś naprawdę pięknego?
Mimo wielu niepowodzeń ich otaczających postanawiają dać sobie szansę nie do przebicia.
Wszystko komplikuje się jak do ich życia z buciorami wkracza osobnik o którym Gaja najchętniej wymazała by z pamięci i tak naprawdę gdyby nie pomoc osób trzecich nigdy nie wiadomo jak dalej by się to wszystko potoczyło. Nowe życie, nowe postanowienia i obowiązki które muszą razem wcielić w wspólny plan dalszej drogi.
Była Olega i sprawa sądowa naprzykrza im solidnie nerw by w najgorszym i niespodziewanym momencie jeszcze dobiła ich siostra Gai która w jednej chwili swojego zamroczonego mściwego umysłu chciała zniszczyć ich wspólne szczęście.
Mimo iż czytałam ją po raz drugi emocje sięgały zenitu podczas gdy lekarze walczyli o nich 🥹 Długa walka i rehabilitacja ich czeka ale podołają każdej próbie bo ich połączył los a ich miłość jest w stanie przetrwać każda napotkaną przeszkodę...polecam ogromnie Wam ta piękna książkę która wizualnie i wewnętrznie przyciąga jak magnes 🤩

Uśmiech przeznaczenia 1 i 2 🤩

Oleg to ucieleśnienie jej marzeń sennych i nie tylko 😏
Ich los połączył niesamowity zbieg okoliczności,...

• Lektury 2023
  • Rezygnacja