Okładka książki Kurs magii : podręcznik adepta sztuki magicznej, czyli jak nauczyć się wróżyć. 4 Maria Bucardi
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2009-01-07
2009-01-07
magia medytacja duchowość ezoteryka rytuały sigile rytualistyka tarot wróżenie jasnowidzenie maria bucardi bucardi

Według mnie nie ma lepszej nauczycielki od magii niż P. Maria ❤️ Czytałam sporo i książki P. Marii zdecydowanie są najlepsze. Polecam tą serię nie tylko początkującym! Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Namaste. Ostatnia część z podręczników do białej magii i kluczowa. Ogrom wiedzy jak i ciekawostki sprawiają, że książka jest po prostu opowiadaniem, a nie tylko informacja. Dziękuję Pani Mario

Ogromna wiedza i doświadczenie z którym można się zapoznać przy lekturze ów publikacji. Maria reprezentuje sobą ogromną jakość i profesjonalizm co zdecydowanie można tu zauważyć. Natomiast wszystko jest opisane prostymi słowami i przejrzyście. Bardzo dobrze pracuje mi się z tymi tak naprawdę podręcznikami. Nie mamy wiele publikacji na ten temat. Jednak w tym przypadku wszystko jest opracowane skrupulatnie i widać tu lata doświadczenia, pracy i zaangażowania. Polecam!

Książka do pracy samodzielnej w formie podręcznika "Kurs magii IV" zawiera:

- recepty magiczne

Co daje ta książka:

* nauczysz się widzieć więcej i widzieć więcej, poznasz wiedzę tajemną

* nauczysz się rozpoznać i wykorzystać Twoje ukryte talenty

* skorzystasz z mojej długoletniej praktyki i wiedzy - nie musisz uczęszczać do mojej Akademii Sztuki Magicznej Omen Sententia, gdyż nauczysz się wróżenia i magii w Twoim własnym domu.

* jesteś pod moją opieką. Uczę białej magii i bezpiecznych praktyk magicznych, które można wykorzystać w codziennym życiu by je upiększyć i polepszyć.

Maria Bucardi jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii),psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo),plus trzeci kierunek (psychologia),jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Prowadzi liczne wykłady.

zawiera skuteczne recepty magiczne na zdrowe napoje oraz potrawy i nie tylko.Pokazuje, że tak ważne jest wykorzystywanie naturalnych ziół warzyw i owoców aby nasze życie stało się magiczne i zdrowe. Poprzez odpowiednie proporcje możemy zdziałać cuda.Ta książką to nie tylko wiedza o runach, sygilach ale również wiedza na temat świec i innych.Szczególnie spodobały mi się dokładne opisy na temat run.

Książka do pracy samodzielnej w formie podręcznika "Kurs magii IV" zawiera:

- recepty magiczne

Co daje ta książka:

* nauczysz się widzieć więcej i widzieć więcej, poznasz wiedzę tajemną

* nauczysz się rozpoznać i wykorzystać Twoje ukryte talenty

* skorzystasz z mojej długoletniej praktyki...

• 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.