Okładka książki Kurs magii : podręcznik adepta sztuki magicznej, czyli jak nauczyć się wróżyć. 1 Maria Bucardi
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2008-01-08
2008-01-08
magia wróżenie duchowość rytuały sigile wahadełko rozwój duchowy osobisty medytacje mariabucardi bucardi tarot

Polecam tą książkę każdej osobie,która zaczyna swoją przygodę na ścieżce magicznej. Dzięki niej dużo zrozumiałam i dużo się dowiedziałam. Podstawowa wiedza magiczna , którą powinna posiadać każda czarownica czy mag ! Niezastąpiona i bardzo szybko się ją czyta. Zmienia życie na lepsze i sprawia że staje się łatwiejsze 🌞
Polecam z całego serca ❤️

Polecam z całego serca ❤️

Namaste. Od pierwszych stron czułem się jak w domu. Świetny podręcznik dla nowych adeptów. Co jakiś czas wracam do pierwszego tomu, by przypomnieć Sobie najważniejsze rzeczy. Polecam gorąco! Miłość i Radość

Wstęp do wspaniałej wiedzy... wdrożenie jej sprawia, iż całe nasze życie oraz cały otaczający nas świat staje się inny...niewyobrażalnie lepszy...

Bardzo szybko, lekko i przyjemnie przechodzi się przez kolejne strony tego zbioru niesamowicie ogromnej wiedzy. Polecam każdemu!

Co daje ta ksiazka:

* nauczysz się pracy z kartami Tarota i wizyty u wróżki staną się zbędne, gdyż Tarot zna Twoją przyszłość i poda Ci odpowiedz na najtrudniejsze pytania.

* nauczysz się rozpoznać i wykorzystać Twoje ukryte talenty

* dowiesz się jak prowadzić Księgę Snów i odczytać ukryte wskazówki Twojej podświadomości

* skorzystasz z mojej długoletniej praktyki i wiedzy - nie musisz uczęszczać do mojej Akademii Sztuki Magicznej Omen Sententia, gdyż nauczysz się wróżenia i magii w Twoim własnym domu.

* nauczysz się korzystać z mocy księżyca, gdyż każda jego faza ma dla Twojego życia ogromne znaczenie, warto z tego skorzystać np. w trakcie egzaminu, ważnych spotkań, w miłości.

* nauczysz się pracy z kryształową kulą, co wcale nie jest takie trudne i każdy normalny człowiek może skorzystać z tej starej wiedzy.

* jesteś pod moją opieką. Uczę białej magii i bezpiecznych praktyk magicznych, które można wykorzystać w codziennym życiu by je upiększyć i polepszyć.

Co daje ta ksiazka:

* nauczysz się rozpoznać i wykorzystać Twoje ukryte talenty

* skorzystasz z mojej długoletniej praktyki i...

• POSIADAM EBOOK
  • 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.