Świat nadprzyrodzony. Wampiry, Upiory, Moce tajemne

Usborne Guide to the Supernatural World: Vampires, Ghosts & Mysterios Powers
83-7071-096-4
wampiry, duchy, wilkołaki, upiory
Irene

Czy wampiry i wilkołaki istnieją naprawdę, czy to tylko legendy starego, prymitywnego świata? Czy duchy rzeczywiście nawiedzają ruiny i stare domy, czy to tylko wytwór wyjątkowo wrażliwej wyobraźni? Czy yeti to nieznany gatunek małpy, czy istota ludzka ukrywająca się w niedostępnych partiach gór i lodowców? Czy monstrualne stworzenia faktycznie zamieszkują niezbadane rejony ziemi, czy też...

Czy monstrualne stworzenia faktycznie zamieszkują niezbadane rejony ziemi, czy też dowody na ich istnienie to tylko mistyfikacja?
Czy UFO to przejaw ingerencji pozaziemskich cywilizacji w naszą rzeczywistość, czy też wyrafinowana fantazja pseudonaukowców?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć w proponowanych przez wydawnictwo RES POLONA książkach:
-Świat Nadprzyrodzony
Wampiry, upiory, moce tajemne