Ucieczka

November Publishing
2022-05-16
2022-05-16
romans komedia erotyk

Skylar ma dziwny plan, postanawia uciec z domu na Alaskę, aby tam wyjść za przypadkowego opłaconego mężczyznę, nie chce bowiem poślubić znajomego ojca. Wynajmuje pilota Nicka Baarsa i razem wyruszają w podróż, która zmieni ich losy. Od początku isrzy między nimi, a ich relacja szybko się zmienia. Wspólnie muszą stawić czoła: naturze, ojcu Skylar, jej byłemu narzeczonemu i ich ochroniarzom.
Początek dość obiecujący, ciekawy pomysł, choć mało realny, kilka zabawnych momentów, ale ogólnie za krótko i stosunkowo za dużo seksu...

"Ucieczka" A.November to opowieść o Skylar. Dziewczyna jest córką bogatego przedsiębiorcy, który właśnie dobija targu z niemieckim partnerem. A jego ukoronowaniem ma być małżeństwo Skylar z europejskim wspólnikiem. Dziewczyna nie ma zamiaru wychodzić za niego, ucieka więc z domu. Wynajmuje przystojnego pilota, Nicka, by zawiózł ją na Alaskę. Niestety, przeciwko sobie mają nie tylko ojca i niedoszłego narzeczonego, ale także siły natury. Czy uda im się dotrzeć do celu? I po co właściwie Skylar chce lecieć na Alaskę?
Tego dowiecie się po przeczytaniu...
Książka jest krótka, szybko się ją czyta. Pełna zabawnych i nieco absurdalnych sytuacji, z sympatycznymi bohaterami - lektura w sam raz na wakacyjny ciepły wieczór. Akcja gna do przodu, bohaterowie co rusz wpadają w dziwne kłopoty - całość należy potraktować z przymrużeniem oka.
Zwariowana, lekka i pikantna historia.

Skylar dowiaduje się, że ojciec postanawia wydać ją za znienawidzonego dużo starszego mężczyznę.Dziewczyna nie siedzi z założonymi rękoma i zaczyna działać. Jedynym rozwiązaniem, jakie przychodzi kobiecie do głowy, jest ucieczka i ślub z kimś innym, dlatego musi dostać się jak najszybciej na Alaskę, gdzie za odpowiednią sumę znajdzie sobie męża – na wczoraj. Wynajmuje pilota, snuje plany na przyszłość, ale los jak zwykle bywa przewrotny. Kiedy Skylar poznaje Nicka Baarsa, wszystko się zmienia. Zagrożenie powodzenia jej misji i rodzące się uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi spowoduje chaos, a czasu jest coraz mniej.
Gdy ta dwójka się spotkała nie można się z nimi nudzić.
Co spotka tę odważną dziewczynę i czy dotrze do upragnionego celu?

Powiem Wam kochani uśmiałam się do łez historia jest krótka ale mocna. Romans erotyczny pomieszany z komedią to jest coś czego było mi trzeba żeby odskoczyć od cięższych klimatów.
Polecam powieść jest krótka pełna humoru i niespodziewanych katastrof.

„UCIECZKA”

AUTOR: A. NOVEMBER

WYDAWNICTWO: NOVEMBER PUBLISHING

Lubicie książki, które poprawiają nam nastrój, a przede wszystkim rozbawią Was do łez. Lekka komedia romantyczna z fabułą tak zwariowaną, że aż nie do uwierzenia? Jeżeli tak to zapraszam do przeczytania „Ucieczka” autorstwa A. November :)

Zapraszam do przepięknej Alaski pokrytej śniegiem, gdzie ogień między parą rozgrzeją nie tylko śnieg, ale rozbudzą nawet dziką naturę :)

„...tęsknota za prawdziwym domem, za szczęściem i za normalnością. Za jedyną i szczerą miłością. I właśnie tego słowa się wystraszyła.”

Skylar, odważna i pomysłowa dziewczyna ucieka z domu, po odmowie poślubienia dużo starszego wspólnika jej ojca. Plan jest prosty. Ślub z innym mężczyzną i to w odległej Alasce. W tym celu wynajmuje pilota, który ją tam zabierze.

Co mogło pójść nie tak? Tylko kiedy poznaje przystojnego i fascynującego byłego pilota wojskowego Nicka, wszystko obraca się o 180 stopni. Niczym huragan wpada do spokojnego życia Nicka, któremu instynkt podpowiadał, że kłopoty dopiero się zaczną. Nieprzewidziane zdarzenia przetoczą się przez podróż i kiedy wydaje się, że już ich nic nie zaskoczy, sytuacja się komplikuje i na scenę wkraczają kochany tatuś z niedoszłym narzeczonym?

Czy starczy im czasu ?

Jak wszystko się to zakończy?

Co z tego wyniknie?

Czytając „Ucieczka” macie zabawę gwarantowaną :)

Powiem wam, że ubawiłam się przy niej do łez, kilka razy nawet musiałam przerwać, żeby opanować śmiech. Rewelacyjna, idealna romantyczna historia, którą od pierwszej strony czytamy z uśmiechem na ustach. Z każdą stroną mamy coraz ciekawszą, barwną, romantyczną z bardzo dużą dawką humoru, która pozwala się zrelaksować i oderwać od szarej rzeczywistości. Nie będziecie się mogli oderwać od niej, idealna na każdą porę dnia i nocy, tylko w miejscach publicznych uważajcie, bo grozi kompromitacją:) Pierwsza napisana komedia przez autorkę i mogę tylko pogratulować, jest idealna i tylko chciałoby się więcej, świetny pomysł na fabułę. Pióro autorki jest tak spójne, że po prostu płyniemy przez nią. Gratuluję :)

„Namiętność i żar, jaki nagle powstał między nimi, zapoczątkował coś, z czego jeszcze oboje nie zdawali sobie sprawy.”

Między Skylar i Nickiem pojawia się od razu chemia, fascynacja, a pożądanie przyciąga ich coraz bardziej i tak jak wcześniej pisałam, rozgrzewa do czerwoności. Cała akcja, chwile grozy (bo one też tu będą),losy bohaterów ( tak pomyły dziewczyny, nie tylko Nicka przerażały :) mnie też :),dialogi są napisane ciekawie i przemyślanie, i tak realne, że możemy poczuć jakbyśmy tam byli. Wciągając od samego początku i kiedy przychodzi zakończenie, to chcemy więcej i więcej. Świetna historia, ciekawa, zabawna, romantyczna, pełna namiętności oraz pomyłek. Uwielbiam bohaterów i na pewno do niej wrócę.

Polecam serdecznie, spędzicie przy niej rewelacyjny czas.

E-book możecie przeczytać na Legimi i już wkrótce na empik.

Polecam serdecznie

Dziękuję A. November za możliwość zrecenzowania e-book:)

Przede wszystkim zaczytania się w rewelacyjnym opowiadaniu.

Czekam na następne książki spod pióra autorki. :)

„UCIECZKA”

AUTOR: A. NOVEMBER

WYDAWNICTWO: NOVEMBER PUBLISHING

Zapraszam do przepięknej Alaski pokrytej śniegiem, gdzie ogień między...

Aranżowany ślub w dodatku z obleśnym staruchem!!! Skyler postanawia uciec przed ojcem który zrobi wszystko by zmusić ją do ślubu i mieć z tego korzyści materialne. Nie zastanawiając się wcale kobieta wzbija się w chmury z przystojnym pilotem w kierunku wolności. Ogromne przyciąganie które się między nimi rodzi może zwiastować rozwiązanie problemów. Niestety los ma względem nich inne plany i wpycha w objęcia katastrofy. Czy istnieje choć cień szansy by wyjść z tego cało, zdobyć wolność i może nawet miłość życia??

Skyler to odważna, silna i trochę roztrzepana młoda kobieta która pragnie normalnego życia, a aby to osiągnąć decyduje się na krok który poniesie za sobą konsekwencje które nie tylko was rozbawią ale przede wszystkim wciągną do takiego stopnia że po zakończeniu poczujecie niedosyt. Nick natomiast posiada cechy o których marzy chyba każda kobieta. Z jednej strony niegrzeczny, ostry i bardzo męski a z drugiej troskliwy i delikatny a do tego niezwykle przystojny pilot no czego chcieć więcej. Autorka stworzyła komedię romantyczną która zapewnia niezłą zabawę, funduje ogrom emocji i napewno rozgrzewa. Lekki styl pisania, prostota dialogów i błyskotliwy humor to wszystko daje piekielnie dobre romantyczne opowiadanie pokazujące że czasem wystarczy ogrom chęci i odwagi by zmienić swój los.

⭐Recenzja⭐

🌸 "Ucieczka" autorstwa A.November to komedia romantyczna, która was rozbawi, zaskoczy, oraz poprawi nastrój.

🌸 Skylar postanawia uciec z domu, gdyż ojciec zamierza wydać ją za mąż za swojego partnera biznesowego, który jest nie tylko starszym od niej, ale również odpychającym i niebezpiecznym mężczyzną.
Dziewczyna nie zamierza podporządkować się jego woli, i obmyśla plan ucieczki.
Postanawia polecieć na Alaskę, szybko znaleźć męża, i w ten sposób uwolnić się spod wpływów ojca.
Wynajmuje pilota, Nicka, który okazuje się przystojnym i fascynującym mężczyzną.
Jej plan nie przewidział jednak tego, że ojciec wraz z niedoszłym narzeczonym ruszą jej śladem, oraz nie cofną się przed niczym, aby sprowadzić ją z powrotem do domu.

Czy Skylar dotrze do wyznaczonego celu, i ucieknie przed ojcem?
Czy Nick pomoże Skylar w rozwiązaniu jej problemów?
Jak zakończy się ta szalona przygoda?

🌸 Jest to krótkie opowiadanie w formie ebooka, i możecie go przeczytać na legimi, a wkrótce będzie dostępne także na empik go. Ma tylko 78 stron, więc jest to lektura na jeden wieczór. Komedia omyłek, która wciąga, i nie pozwala się nudzić. Zabawne sytuacje, które dotykały bohaterów, powodowały uśmiech, i momentalnie poprawiły mi humor.
Choć mało prawdopodobne, aby niektóre z tych zdarzeń miały miejsce w prawdziwym życiu, to mi to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie. Dlatego czytałam ją z przymrużeniem oka, i dobrze się przy tym bawiłam.
Aż szkoda, że to była tak krótka historia, gdyż bardzo polubiłam bohaterów, i ciężko mi było się z nimi pożegnać.
Dla mnie była to naprawdę odstresowująca lektura, i cieszę się, że miałam okazję ją przeczytać, dlatego bardzo dziękuję autorce @a.november_autorka za otrzymanie ebooka do recenzji.

⭐Recenzja⭐

Dziewczyna nie zamierza podporządkować się jego woli, i...

Skylar zmuszona do ślubu ze straszym wspólnikiem ojca wpada na szalony plan ucieczki. Postanawia polecieć na Alaskę i tam znaleźć męża. Trafia w miejsce, które zajmuje się przewożeniem osób. Tam poznaje Nicka, byłego pilota F16. Kiedy chłopak poznaje prawdziwy powód ucieczki Skylar postanawia zostać jej mężem. Nieoczekiwana zmiana pogody powoduje rozbicie się ich samolotu, ale to wcale nie zniechęca dziewczyny przed realizacją planu.

Komedia, która nie tylko rozbawi, ale również zaskoczy zwrotem akcji. Przezabawne wydarzenia oraz dialogi, które mieszają się z erotyzmem między bohaterami, sprawiają, że nie będziecie w stanie przerwać opowiadania, dopóki nie poznacie zakończenia.
Nie chcę zdradzać zbyt wielu szczegółów. Wpadajcie na Legimi oraz Empik i rozkoszujcie się dobrą zabawą!
"Ucieczka" to debiut autorki w gatunku komediowym. Powiem szczerze, że Aga jest tak dobrą pisarką, że każda historia spod jej pióra wypada idealnie.
Polecam bez żadnego "ale", zarówno komedię, która rozbawi Was do łez jak i troszkę mroczniejszy klimat autorki - "Nieznana".
Czekam na więcej pomysłów A.November!

Skylar jest zmuszona do ucieczki, gdyż jej ojciec chce ją wydać za dużo starszego mężczyznę, aby ubić z nim interes. Ona nie ma zamiaru się na to godzić, więc wpada na pomysł, aby uciec na Alaskę i ożenić się z jakimkolwiek mężczyzną. Wdraża swój plan w działanie, ale nie przewiduje, że po drodze mogą wystąpić jakieś komplikacje. Wynajmuje pilota, którym jest Nick Baars, niezwykle przystojny mężczyzna. Za jego sprawą wszystko się zmienia, a między tą dwójką rodzi się uczucie. Jakie przygody czekają ich po drodze? I czy Skylar dopnie swego ucierając nosa swojemu ojcu?

Co byście powiedzieli na lekturę pełną wrażeń, dobrego humoru i absurdów? Lubicie się dobrze bawić, a przy tym pośmiać? Jeśli tak, koniecznie sięgnijcie po tę lekturę.
A. November dopiero debiutuje w tym rodzaju literackim, więc to pierwsza komedia spod jej ręki. Z całą pewnością są tutaj lekkie niedociągnięcia, jednak mimo to wyszło całkiem fajnie. Ja osobiście dobrze się bawiłam czytając o przygodach Skylar. To niezwykle odważna kobietka, która jest w stanie zrobić wszystko, aby tylko uwolnić się od rozkazów jej ojca. Czasem jej pomysły mnie przerażały i wydawały się wprost nierealne, innym razem znowu mnie zaskakiwała pozytywnie swoim myśleniem. Jedno jest pewne, nie sposób się z nią nudzić.

Pomimo tego, że niektóre wydarzenia zawarte w tej opowieści wydają się mało realne, to uważa to za całkiem fajną pozycję. Kto powiedział, że musimy czytać tylko to, co może mieć odwzorowanie w normalnym świecie? Czasem warto dać się ponieść wyobraźni i wybrać w nieznane.

„Namiętność i żar, jaki nagle powstał między nimi, zapoczątkował coś, z czego jeszcze oboje nie zdawali sobie sprawy. Smakował jej, a ona oddawała mu się całkowicie. Kręciło się jej w głowie, ale to uczucie, którego właśnie doświadczała, było jak tęsknota za prawdziwym domem, za szczęściem i za normalnością. Za jedyną i szczerą miłością. I właśnie tego słowa się wystraszyła.”

W tej pozycji znajdziemy całkiem zabawne przygody, ale nie obędzie się również bez chwil grozy, bowiem pamiętajcie, że Skylar ucieka przed swoim ojcem, ochroniarzami i potencjalnym kandydatem na jej męża. Możecie sobie wyobrazić, że nagle wasz ojciec chce was wydać za wiele lat starszego od was mężczyznę? W dodatku bez waszej zgody. Też bym chyba zaczęła uciekać, no może nie na Alaskę, ale gdzie pieprz rośnie na pewno.
Autorka serwuje nam również romantyczne momenty, ociekające erotyzmem, zabawne dialogi oraz nietuzinkowych bohaterów. Tutaj jedne kłopoty gonią kolejne rodząc coraz to nowsze absurdy.

„Pokiwała głową ze zrozumieniem. Nie mogła zrobić nic, żeby zapobiec tragicznemu finałowi. Nie mogła nawet krzyczeć; jedyne, co mogła, to patrzeć i czekać na to, kiedy zderzą się z ziemią. Miała nadzieję, że nie czekała ich śmierć, bo nie dopuszczała do siebie takiej możliwości.”

Autorka posługuje się lekkim, prostym językiem, który jest miły w odbiorze, więc nie ma problemu z czytaniem. Doskonała dawka dobrego humoru, ciekawe przygody bohaterów i całkiem przyjemny epilog, tego możecie się tutaj spodziewać.

"Ucieczka" to komedia pełna pomyłek podczas której mamy zagwarantowany dobry humor i niezwykle interesujące wydarzenia. Przygotujcie się na spotkanie między innymi z misiem i rysiem, a także na wiele innych przygód. Zachęcam do przeczytania!

Świetna komedia. Dawno się tak nie uśmiałam.

Świetna komedia. Dawno się tak nie uśmiałam.

To była istna komedia. Dawno tak się nie uśmiałam. Niecodzienna fabuła z mnóstwem zaskakujących wydarzeń. Akcja rozgrywa się błyskawicznie. Między bohaterami niesamowicie iskrzy. Świetna, szkoda tylko, że taka krótka.

• LEGIMI
  • Nie przejdzie...może na drugie podejście
  • 😭 🙏 Do poszukania ... lub poczekania :(
  • P: Małżeństwo wymuszone