Back to the Future Revised and Expanded Edition: The Ultimate Visual History

Okładka książki Back to the Future Revised and Expanded Edition: The Ultimate Visual History Randal Atamaniuk, Michael J. Fox, Bob Gale, Michael Klastorin
Randal AtamaniukMichael J. Fox Wydawnictwo: Harper Design film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Harper Design
2020-11-26
2020-11-26

Za długie do czytania?... Krótko: publikacja fenomenalna! Treść i forma wydania? A) Masa informacji niedostępnych z innych źródeł B) Cudowne ukoronowanie i ozdoba Waszych biblioteczek...

Michael Klastorin był rzecznikiem prasowym w trakcie powstawania drugiej i trzeciej części "Powrotu do przyszłości", dzięki czemu uzyskał dostęp do twórców i materiałów w skali, w jakiej dotąd nie udało się to i śniło komukolwiek, jeśli chodzi o najlepszą trylogię wszech czasów.

Będąc w wielu aspektach uświadomionym fanem serii Zemeckisa i Gale'a, w starciu z lekturą tej książki stwierdziłem, że "wiem, że nic nie wiem"... To po prostu biblia fanów tej serii, a jej lektura to jest jak sięgnięcie do źródeł kultu, religii i mitu!

A poza tym, moi drodzy, nigdy dotąd nie spotkałem się z publikacją, która w swej formie zawierała by tyle memorabiliów, reprodukcji i unikatowych zdjęć i wszelkich cudów, jakich dotąd nie dostarczyła mi żadna kolekcjonerska wersja książki, gry czy filmu. Otwierając tę książkę poczujecie się, jak dzieci odpakowujący prezent choinkowy, z tej konkretnej Gwiazdki, jaką najcieplej wspominacie!

Podsumowując - dla fanów trylogii - jest to "jedna książka, by wszystkimi rządzić". Polecam mega-gorąco!