The Duke's Perfect Wife

Okładka książki The Duke's Perfect Wife Jennifer Ashley
Okładka książki The Duke's Perfect Wife
Jennifer Ashley Wydawnictwo: Berkley Cykl: Highland Pleasures (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Highland Pleasures (tom 4)
Berkley
2012-04-03
2012-04-03

Świetny romans, bracia Mackenzie nie zawodzą; albo raczej Pani Ashley, która zna się na rzeczy!

Dobra akcja, w tle polityka, niebezpieczeństwa i gorące uczucie. Po przeczytaniu czterech historii wyraźnie widać, że powtarza się pewien schemat, jednak książki czyta się tak przyjemnie, że nie ma to większego znaczenia.

Hart Mackenzie to początkowo postać dość zimna i niekiedy wyrachowana, przez co nie polubiłam go od razu, gdy pojawił się w pierwszej części całego cyklu. Później jednak, wraz z upływem czasu, okazało się, że Książę Kilmorgan ma też drugą stronę osobowości, którą po prostu trzeba było odkryć.
Odkryła ją Eleanor Ramsay, kolejna niesamowita kobieta, którą pokochał najstarszy z braci Mackenzie. El to cudowna postać, znająca swoją wartość i mająca własne zdanie - dokładnie taka, jakiej potrzebował zawsze dominujący Hart.

Erotyka na wysokim poziomie, napisana jak zwykle z wyczuciem. Miałam nadzieję, że autorka odkryje trochę więcej szczegółów jeśli chodzi o "wyszukane przyjemności" Harta, ale najwidoczniej tutaj została zachowana prawie pełna tajemnica ;)

Cztery pierwsze książki cyklu dostarczyły mi wiele wzruszeń i westchnień, i z pewnością wrócę do nich ponownie w przyszłości.
Teraz już tylko nie mogę się doczekać historii Daniela Mackenzie!

Hart Mackenzie to początkowo postać dość zimna i...

Dodaj cytat z książki The Duke's Perfect Wife