Przedsionek piekła

Okładka książki Przedsionek piekła Agnieszka Czerwińska
Okładka książki Przedsionek piekła
Agnieszka Czerwińska Wydawnictwo: i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska Cykl: Trylogia Odrodzenia (tom 1) fantasy, science fiction
Trylogia Odrodzenia (tom 1)
i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska
2022-01-01
2021-01-01
kryminał horror fantastyka przygoda miłość wampiry

Ostatnio padł komentarz, że Przedsionek wciąga jak kolumbijska kokaina a ja się z tym stwierdzeniem całkowicie zgadzam. Od tej serii nie można się oderwać!!!

Książka wciąga, od pierwszych wersów jak kolumbijska koka. Akcja niby osadzona w jednym miejscu ale nie daje oderwać się od lektury. Fajny pomysł. Bałem się że będzie zbytnio romansowato i wampirowato ale jest naprawdę bardzo fajnie! Biorę się za drugi tom, polecam!

Nigdy nie trafiłam na nudniejszą książkę. Początek zapowiadał ciekawy kryminał, ale od chwili pojawienia się wampira nie zdarzyło się już nic interesującego. Nieciekawa bohaterka wisi na haku albo łazi po podziemiach i czasem spotyka inne mało interesujące postacie. Nie dałam rady skończyć. 3 punkty daję za sam pomysł i dość ładny styl.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Roxanne dostaje tajemniczego maila, w którym zostaje zachęcona do zwiedzenia ruin dawnej fabryki farb. Zajmuje się ona urban exploration, więc to dla niej ciekawe wyzwanie. Podczas swojej ekspedycji wszystko nagrywa na żywo i relacjonuje swoim widzom. Na miejscu ku jej wielkiemu zdziwieniu spotyka nowego właściciela tych ruin, ale za jego pozwoleniem wyrusza na dalsze zwiedzanie. Schodzi ona do podziemi, gdzie jest masa korytarzy oraz tuneli i trafia w bardzo dziwne miejsca.

Roxanne nagle budzi się i zauważa, że jest podwieszona i ma w ciele pełno rurek. Podchodzi do niej mężczyzna, który ją uwięził. Okazuje się on wampirem i najstarszym członkiem rodziny, z której pochodzi Roxanne. Duncan twierdzi, że chce ją wyleczyć, jak i pozostałe osoby, które więzi. Przeprowadza on na Roxanne eksperymenty, ale pokazuje jej też swoje podziemie. Dziewczyna robi wszystko, żeby wampir ją wypuścił i w końcu to robi dając jej 3 dni na opuszczenie podziemi. Roxanne jest pełna nadziei, ale ku jej rozczarowaniu to wcale nie jest takie proste.

Książkę czyta się dobrze. Podobała mi się koncepcja przygód Roxanne. Jedynie trochę jak dla mnie za brakło akcji, na początku było jej dużo i rozkręcała się ona, ale niestety potem napięcie opadło, a szkoda. Mimo to z chęcią poznawałam dalsze eksploracje podziemi przez Roxanne. Chyba to jest moja pierwsza książka, gdzie głównym bohaterem jest wampir i do tego poniekąd lekarz i eksperymentator. Teraz pozostaje mi tylko sięgnąć po drugą część, w której mam nadzieję na rozwinięcie akcji.

Dziękuję za polecajkę z booktora ;) Książka jest świetna, dla mnie bardziej skierowana dla kobiet niż mężczyzn ;) znalazłam jeden minus a jest nim oprawa, powinna być twarda, aby czytelnik miał wybór ;) 9/10

Booktour 2024

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w booktorze. Trylogia odrodzenia to wspaniała przygoda dla fanów fantastyki. Dziękuję za piękną dedykację ;)

Booktour 2024

Booktour:
Książka zaczyna się jak typowy kryminał w którym pogrążony w swojej pasji detektyw szuka słynnego złoczyńcy, jednak autorka tylko ciekawi nas i zwodzi. Gdyż historia jaką opowiada Przedsionek przedstawiona zostanie z perspektywy ofiary złoczyńcy. Książka z pogranicza kryminału i fantastyki, która trzyma w napięciu od pierwszej strony.

Booktour:

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mój cudowny patronat 😍❤️

Mój cudowny patronat 😍❤️

Jeśli chcesz zaznać trochę dreszczyku, przygody i poczuć się jak porwana Roxanne przed którą dopiero mają otworzyć się tajemne drzwi odrodzenia to..... to serdecznie polecam książkę.

Daję zasłużoną dyszkę, co będę się rozpisywać ta książka jest świetna

Daję zasłużoną dyszkę, co będę się rozpisywać ta książka jest świetna

• Chcę przeczytać: serie i cykle
  • Fantastyka / Sciencie Fiction
  • Romans
  • Książki 2023

Dodaj cytat z książki Przedsionek piekła