Alpaka czułości

Okładka książki Alpaka czułości Joanna Szarańska
Okładka książki Alpaka czułości
Joanna Szarańska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Na tropie miłości (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Na tropie miłości (tom 3)
Czwarta Strona
2022-03-09
2022-03-09
literatura obyczajowa literatura polska miłość relacje damsko-męskie uczucie

Przezabawna i lekka książka! Dużym plusem jest trzymający w napięciu romans, który rozgrywa się stopniowo i bez pośpiechu!

Wspaniała, zabawna historia z alpaką. Cała seria jest cudowna, czuła i jednocześnie śmieszna. Polecam

To moja kolejna przeczytana książka p. Joanny Szarańskiej. Autorkę można poznać po charakterystycznym humorze. "Alpaka czułości" to książka po prostu ok, choć mnie nie porwała. Miejscami zbyt długie, nużące - dla mnie - opisy, które nic nie wprowadzają do akcji.

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Przyjemnie odprężająca!

Przyjemnie odprężająca!

Fajna książka na leniwe wieczory, aby się odprężyć, zabawna historia, szybko się czyta. Czasem nawet się zaśmiałam, tak więc i poprawiony humor gwarantowany :)

"- Widzisz, moja droga! Zwierzęta są o wiele mądrzejsze od ludzi, dlatego tak łatwo wpadają na trop...
- Trop? Jaki trop, Trudziu?
- To chyba jasne: na trop miłości!"

Przepracowany weterynarz Kamil oraz znana z wybuchowego charakteru barmanka Brenda - ich pierwsze spotkanie nie należy do... wartych zapamiętania. Jednak kilka dni później spotykają się w tym samym pensjonacie, a co gorsza, w wyniku pomyłki muszą dzielić razem pokój oraz... łóżko. Jeśli dodać do tego niesforne bliźnięta oraz ciekawską alpakę o specyficznych skłonnościach... szykuje się nietuzinkowy urlop, który zdecydowanie spokojny nie będzie.

Niemiły dzień? Stres? Smutki? Świetny dzień? Radość? Nuda? Potrzeba odskoczni? Chęć przeczytania czegoś wyjątkowego? Chęć relaksu? Chęć odpoczynku?

Odpowiedź jest jedna: przeczytaj serię "Na tropie miłości" Joanny Szarańskiej.

Chciałabym przenieść się do pensjonatu pani Ludwiki. Na krótki urlop. Już wiem, że może nie odpoczęłabym w spokoju i ciszy, ale na pewno nie byłoby nudno. Chciałabym poznać diablęta... tzn bliźnięta... tak charakterne i rezolutne. Rozbawiłyby mnie do łez. Ale przede wszystkim chciałabym wtulić się w futerko Kosma, wyjątkowej alpaki, która skradła moje serce.

Ta książka była niczym kocyk w zimny dzień. Niczym przytulenie przez najlepszego przyjaciela. Była tym, czego potrzebowałam po niełatwym dniu w pracy, idealną odskocznią, wspaniałą rozrywką. Dwie pierwsze części skradły moje serce, a ta była wisienką na torcie. Nie ukrywam jednak, że chętnie przeczytałabym kolejną... I kolejną... I kolejną... I nigdy nie miałabym dość.

Joanna Szarańska pisze wspaniale. Zachwyca i otula czytelnika. Seria "Na tropie miłości" ma specjalne miejsce w moim serduszku i zawsze, kiedy o niej myślę, mam przed oczami wzruszenie. I te ciągłe, niepohamowane wybuchy śmiechu. Wspaniała przygoda, wspaniała rozrywka, wspaniała uczta czytelnicza dla duszy.

Jeśli jeszcze nie znacie - koniecznie to zmieńcie. Każdy potrzebuje takiego przytulenia, każdy potrzebuje tak ciepłych książek w swoim życiu, nawet jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy. Polecam z całego serca!

- Trop? Jaki trop, Trudziu?
- To chyba jasne: na trop miłości!"

Na początku nie mogłam się połapać, ponieważ długi czas minął od przeczytania wcześniejszych tomów.
Ten tom uważam za najlepszy.
Ubawiłam się perypetiami każdego bohatera. Każdy z nich coś miał w sobie, że chciało się czytać.
Chętnie przeczytałabym o dalszych losach bohaterów, w szczególności o dzieciach (ich pomysły i "mądrość" nieraz powalała).

Ten tom uważam za najlepszy.

Śmieszna, zabawna książka, pełna przygód i humoru. Warto przeczytać na poprawę humoru poderwania się od codzienności.

Przyjemna, ciepła, odstresowująca!

Przyjemna, ciepła, odstresowująca!