Okładka książki Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie Olga Kordys-Kozierowska
Olga Kordys-Kozierowska Wydawnictwo: Agora poradniki
poradniki
Agora
2022-03-09
2022-03-09

Okładka książki Mózg na detoksie. Oczyść swój umysł, by sprawniej myśleć, wzmocnić relacje i znaleźć szczęście Kristin Loberg, Austin Perlmutter, David Perlmutter
Mózg na detoks... Kristin Loberg, Aus...
Okładka książki Dom w butelce. Rozmowy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików Agnieszka Jucewicz, Magdalena Kicińska
Dom w butelce.... Agnieszka Jucewicz,...
Okładka książki Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie Agnieszka Kozak, Jacek Wasilewski
Uwięzieni w sł... Agnieszka Kozak, Ja...

Dobra i zabawna książka, choć głównie z kobiecej perspektywy

Dobra i zabawna książka, choć głównie z kobiecej perspektywy

Świetna! Życiowa i zabawna

Świetna! Życiowa i zabawna

Lekka przyjemna książka. Czy kojarzycie podobne?

Lekka przyjemna książka. Czy kojarzycie podobne?

hej
książka godna polecenia aby spojrzeć na związek i samego siebie z innej strony.
Napisana lekko i delikatnych humorem.
Pozdrawiam

hej
książka godna polecenia aby spojrzeć na związek i samego siebie z innej strony.
Napisana lekko i delikatnych humorem.
Pozdrawiam

Książka chaos, jakbym słuchał monologu nastolatki na przystanku. Skakanie po tematach, przytaczanie historyjek, jechanie po swoim mężu jak po ścierce do podłogi.
Nie jest to poradnik ale monolog autorki o swoim życiu i swoich problemach. Trudne sprawy i dlaczego ja na papierze.
Każdy może pisać książki, nie każdy powinien.

Każdy może pisać książki, nie każdy powinien.

Trochę jak luźna rozmowa z przyjaciółką, brak pouczającego tonu. Mało charakteru odkrywczego, ale każde działanie/wniosek ładnie opisany

Dla młodych kobiet, a właściwie nie tylko dla młodych, piękne spojrzenie na związek, zabawne i pełne ciekawych porad dla dwojga. Fajnie się słuchało bo autorka sama jest lektorką

Przeciekawy sposób komunikacji. Przepiękne wydanie.
Olga, czekam na więcej!

Przeciekawy sposób komunikacji. Przepiękne wydanie.
Olga, czekam na więcej!

chyba jestem szczesciara, bo nie znalazlam w tej pozycji zupelnie nic odkrywczego, a wrecz wspolczulam autorce ze tak bardzo musiala sie naracowac zeby dostac troche czulosci od swojego partnera.
moze pary w kryzysie cos dla siebie z tego poradnika wyciagna

moze pary w kryzysie cos dla siebie z tego poradnika wyciagna

Ciekawe czy odnajdziecie tam siebie? Ile tam Ciebie, ile Jego, ile Was? Czy potrafisz czulej, bliżej i dłużej? Dajesz wiele czy tylko liczysz na gesty od Niego? A wiesz, że niekiedy trzeba konkretnie, a nie z nadzieją, że On się domyśli?
@kozierowskakordys_olga i jej lekka książka, a jak potrzebna momentami... Czy w doświadczeniach autorki odnajdziesz też cząstkę siebie ?

• Poradniki
  • Psychologia