Okładka książki Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie Olga Kordys-Kozierowska
Olga Kordys-Kozierowska Wydawnictwo: Agora poradniki
poradniki
Agora
2022-03-09
2022-03-09

Okładka książki Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie Agnieszka Kozak, Jacek Wasilewski
Uwięzieni w sł... Agnieszka Kozak, Ja...
Okładka książki Dom w butelce. Rozmowy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików Agnieszka Jucewicz, Magdalena Kicińska
Dom w butelce.... Agnieszka Jucewicz,...
Okładka książki Jak być szczęśliwym dorosłym bez szczęśliwego dzieciństwa Monika Szubrycht, Monika Wasilewska
Jak być szczęś... Monika Szubrycht, M...

Przeciekawy sposób komunikacji. Przepiękne wydanie.
Olga, czekam na więcej!

Przeciekawy sposób komunikacji. Przepiękne wydanie.
Olga, czekam na więcej!

chyba jestem szczesciara, bo nie znalazlam w tej pozycji zupelnie nic odkrywczego, a wrecz wspolczulam autorce ze tak bardzo musiala sie naracowac zeby dostac troche czulosci od swojego partnera.
moze pary w kryzysie cos dla siebie z tego poradnika wyciagna

moze pary w kryzysie cos dla siebie z tego poradnika wyciagna

Ciekawe czy odnajdziecie tam siebie? Ile tam Ciebie, ile Jego, ile Was? Czy potrafisz czulej, bliżej i dłużej? Dajesz wiele czy tylko liczysz na gesty od Niego? A wiesz, że niekiedy trzeba konkretnie, a nie z nadzieją, że On się domyśli?
@kozierowskakordys_olga i jej lekka książka, a jak potrzebna momentami... Czy w doświadczeniach autorki odnajdziesz też cząstkę siebie ?

Bardzo dobrze się czytało.
Lekko, z humorem. Autorka podzieliła się swoimi osobistymi doświadczeniami.

Bardzo dobrze się czytało.
Lekko, z humorem. Autorka podzieliła się swoimi osobistymi doświadczeniami.

Ciepły, mądry poradnik. W dodatku na luzie, bez, tego często pojawiającego się w poradnikach, pouczającego tonu.

,,To, co na pewno uwielbiam w moim mężu, to fakt, że słucha. Słucha uważnie i potem to sobie jakoś przetrawia, a w rezultcie tego coś wypełza. W jego przypadku coś zaskakującego, co raczej wywołuje uśmiech niż drżenie dolnej wargi ze wzruszenia."

Ta książka, jak i sama autorka ujęła mnie swoim stylem pisania, poczuciem humoru i rzeczami, na które zwróciła uwagę. Uwielbiam takie lektury, przy których na zmianę parskam śmiechem i łapię się na tym, że głęboko rozważam daną kwestię. Czas spędzony z tą książką na wykresie pokazałby całkiem sympatyczną sinusoidę, która od uśmiech i radości do zdumienia, zamyślenia i lekkiego poddenerwowania obrazowałaby towarzące mi nastroje.

Oczywiście czytając ją, zaznaczałam fragmenty, które chciałabym dołączyć do recenzji. Koniec końców było ich tak dużo, że zrezygnowałam z tego pomysłu. Oczywiście poza fragmentem na początku, który najlepiej obrazuje klimat tej książki.

Autorka w zabawny sposób dotyka bardzo ważnych kwestii związanych z miłością, kochaniem, uznaniem siebie i drugiej osoby.. Zdradza przepis na udany związek wraz ze wszystkimi skutkami ubocznymi, dzieląc się tym samym z nami swoim cennym doświadczeniem w sposób humorystyczny.

,,Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie.' od @wydawnictwo_agora to mocne 11/10 w mojej ocenie!

Wydawca: @wydawnictwo_agora
Data premiery: 09.03.2022

#agora #wydawnictwoagora #miłość #miłośćdoczasownik #poradnik #książkanadziś #jestemkobieta #kobietabyc #kobieta #czytam #czytaniejestsexy

Lekka książka, która warto, aby przeczytała każda para, jeśli chce budować dojrzały, trwały i wspierający związek.

Dla młodych kobiet, a właściwie nie tylko dla młodych, piękne spojrzenie na związek, zabawne i pełne ciekawych porad dla dwojga. Fajnie się słuchało bo autorka sama jest lektorką

Trochę jak luźna rozmowa z przyjaciółką, brak pouczającego tonu. Mało charakteru odkrywczego, ale każde działanie/wniosek ładnie opisany

Książka chaos, jakbym słuchał monologu nastolatki na przystanku. Skakanie po tematach, przytaczanie historyjek, jechanie po swoim mężu jak po ścierce do podłogi.
Nie jest to poradnik ale monolog autorki o swoim życiu i swoich problemach. Trudne sprawy i dlaczego ja na papierze.
Każdy może pisać książki, nie każdy powinien.

Każdy może pisać książki, nie każdy powinien.

• Poradniki
  • Psychologia