Pokochaj mnie

Okładka książki Pokochaj mnie M. F. Mosquito
Okładka książki Pokochaj mnie
M. F. Mosquito Wydawnictwo: Amare Cykl: Oblicza miłości (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Oblicza miłości (tom 3)
Amare
2022-01-21
2022-01-21

1967

Mega się zawiodłam. Oklepana fabuła, główna bohaterka to typowa idiotka, która ma za sobą ciężkie przeżycia ale dość szybko przeskakuje na drugi kwiatek. A jednocześnie ciągle trwa przy tej monotonii - aj ona biedna, aj ona nie mogła tego i owego. Kto to dopuścił do druku?!

Nie rozumiem zachwytu tą książką. Ja nie dobrnęłam nawet do połowy. Mam wrażenie, że napisała to szesnastolatka i to niezbyt dobra z polskiego. Opisy bohaterki - jej włosów i ciuchów, wyszły mi bokiem już po 100 stronach, aż się boje myśleć co było dalej. Mnóstwo powtórzeń i błędów stylistycznych.. A pomysł na książkę też jakby zgapiony od innej autorki.. Dla mnie masakra. To moja pierwsza książka od pani Mosquito i raczej po więcej nie sięgnę.

Magda to kobieta, która całe życie podporządkowywała się rodzicom. Robiła wszystko tak jak chcieli oni. Wyszła za mąż za człowieka, którego również wybrali jej rodzice. Jednak mimo iż przez 7 lat małżeństwa starała się pokochać męża i ułożyć sobie z nim życie jej starania poszły na marne. Po tym jak mąż ją zdradził Magda podjęła decyzję o rozwodzie co nie zostało jednak zaakceptowane przez jej rodziców. Z najgorszego momentu w życiu Magdę ratują jej przyjaciółki z czasów szkolnych Małgorzata i Aleksandra.
Kobieta postanawia że na jakiś czas zaniecha spotkań z mężczyznami. Jednak podczas wyjścia do baru z dziewczynami Magda poznaje Artura, który jest częścią paczki Małgorzaty oraz Aleksandry.

Artur natomiast to facet, który po licznych zdradach przestał wierzyć w miłość oraz wierność kobiet. Są one dla niego tylko obiektem do zaspakajania potrzeb cielesnych. Niestety na nic przekonywania rodziny oraz przyjaciół że nie wszystkie kobiety zdradzają i że warto otworzyć się na nowe znajomości.
I tak pewnego wieczoru w klubie poznaje Magdę, która przyszła z dziewczynami aby uczcić jej rozwód.
Artur z Magdą postanawiają że będą się spotykać ale tylko i wyłącznie na sex, i że żadne uczucia nie wchodzą w grę.
Ale czy aby napewno im się to uda?
Czy układ, który zawarli będzie wystarczający dla obu stron ? Czy będą w stanie po raz kolejny zaufać i pokochać?

Strasznie ale to strasznie jestem zawiedziona że to już koniec😆🥺🥺 ostatnia część tak jak pozostałe była fantastyczna. Wiem też że jeszcze kiedyś wrócę do historii zarówno Aleksandry, Gośki jak i Magdy. Wszystkie części pokazują nam jak ważna w naszym życiu jest obecność zarówno przyjaciół jak i ukochanej osoby. Że żadne smutki nie są w stanie nas przytłoczyć jeśli mamy przy sobie osoby, które nas naprawdę wspierają. Takich przyjaciółek można tylko pozazdrościć 😉😊 także jeżeli nadal nie czytaliście losów tych trzech wariatek to gorąco polecam i zachęcam 😄😘😘

Pokochaj mnie to opowieść Magdy - kobiety zdradzonej przez męża, ale i rodziców, którzy obrali jego stronę. Jej historia rozpoczyna się po sprawie rozwodowej, gdy w ciągu chwili straciła wszystko. Postanawia wrócić do Torunia, a tam na nowo nawiązuje utraconego kontakty oraz poznaje Artura. Układ jest prost - żadne z nich nie potrzebuje kolejnego nieudanego związku, ale przygodny seks to nic złego. Lecz czy będąc romantykiem, takierelacje nie zniszczą cię jeszcze bardziej?

Niech was nie zrazi fakt, że to trzeci tom serii. Te książki łączą tak naprawdę tylko bohaterowie i bez znajomości poprzednich będziecie się tu dobrze bawić. Chociaż "Pokochaj mnie" jest promowane jako komedia erotyczna, ja tego tak nie odczuwam. Książka jest lekka i emocjonująca w odbiorze, ale nie tak żebym się przy niej śmiała. Moje poczucie humoru jest specyficzne, ale mimo wszystko w moich oczach nie było tu scen, które mogą uchodzić za zabawne.

Chociaż relacja naszych głównych bohaterów opiera się w pełni na uciechach cielesnych, nit to jest najważniejsze w tej opowieści. I to bardzo lubię w piórze M. F. Mosquito. Jak potrafi pokazać z pozoru typową historię jakich wiele, pokazać w zaskakujący sposób. Magdalena i Artur mają swoją przeszłość i aby być szczęśliwymi muszą się z nią pogodzić. Ta przeszłość ich jednocześnie dzieli i łączy. Nawet będąc w relacji, która wydaje się dla nich idealna, nie potrafią być szczęśliwymi, ponieważ partner nie potrafi zrozumieć ich punktu widzenia.

Do samego końca siedziałam jak na szpilkach. Wiedziałam, że wszystko musi zakończyć się wielkim happyendem, ale nasi bohaterowie w żaden sposób nam tego nie ułatwiają. Autorka dała nam wiele zwrotów akcji, przez co odnosiłam wrażenie, że może jednak zakończenie będzie całkowicie inne. Najbardziej w pamięć zapada w pamięć scena prawię pod koniec książki, o której za wiele nie mogę wam powiedzieć, a już było bardzo krucho.

Nie mogę się doczekać , co autorka pokaże w kolejnej części (jest ona już zapowiedziana),bo z tomu na tom emocje rosną.

Za mój egzemplarz dziękuję Klubowi recenzenta nakanapie.pl oraz niezastąpionemu wydawnictwu Amare

~Recenzja~
Tytuł: Pokochaj mnie
Autor: @m.f.mosquito
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare

Magda jest niespełnioną mężatką przez siedem lat próbowała pokochać swojego męża. Życie erotyczne małżeństwa pozostawiało wiele do życzenia. Mąż swoje fantazje spełniał w romansach z kochankami.
Artur to mężczyzna po przejściach. Uparcie twierdzi, że w jego życiu nie ma miejsca na miłości oraz kobiety.
Ich drogi niespodziewanie się przecinają, chcą zawrzeć niezobowiązujący układ. Lecz los bywa przewrotny.

Jak skończy się ich relacja, która początkowo miała być bez uczuć ?

Nie zdradzę. Kochani dowiedzcie się sami.!

"Pokochaj mnie" jest to trzeci tom serii Oblicza miłości . Moim zdaniem to bardzo zmysłowa oraz niegrzeczna komedia erotyczna. Barwni bohaterowie którzy od samego początku zyskali moją sympatię. Bardzo przyjemny oraz lekki styl autorki sprawia iż przez książkę się płynie. Dialogi są bardzo dobrze prowadzone nieraz śmiałam się do łez. A sceny erotyczne tutaj są napisane tak zmysłowo, że doprowadzają czytelnika do czerwoności. Między bohaterami ta chemia jest taka gęsta że aż lecą iskry od namiętności. Rewelacyjnie się bawiłam z tą książką. Totalnie mnie zauroczyła ta historia. Tą książkę przeczytałam bez znajomości poprzednich ale po tym tomie mam ogromną chęć sięgnąć po poprzednie.

Autorka dała nam świetną komedię erotyczną, którą gorąco POLECAM ❤️

Współpraca @m.f.mosquito @wydawnictwo_amare

~Recenzja~
Tytuł: Pokochaj mnie
Autor: @m.f.mosquito
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare

Mamy upalne, gorące lato... - czyli idealną porę na dobrą lekturę! Lekturę równie gorącej komedii erotycznej (bo czemuż by nie),która rozpali nasze zmysły, rozbawi do łez i zapewni bardzo sympatycznie spędzony czas. Książką tą jest powieść M. F. Mosquito pt. „Pokochaj mnie”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Amare.

Oto dwoje głównych bohaterów tej opowieści - Magda i Artur. Ona jest nieszczęśliwą, zdradzoną przez męża, świeżą rozwódką. On jest rozczarowanym kolejnymi związkami i wielokrotnie skrzywdzonym przez partnerki, mężczyzną, który już nie wierzy w miłość. Los sprawia, iż ich drogi schodzą się ze sobą, i tym samym budują oni niezobowiązującą relację opartą tylko i wyłącznie na seksie - taki jest plan. Tyle tylko, że w życiu często bywa już tak, iż nawet najlepszy plan bierze w łeb...

Opowieść ta wpisuje się w nurt pikantnej komedii obyczajowej, gdzie znajdziemy wiele erotycznych odniesień - nie koniecznie w najbardziej bezpośredniej postaci (choć też),ale m.in. w uroczo gorących dialogach. Oczywiście jest tu pokaźna porcja humoru, klasycznych dla tego gatunku nieporozumień, jak i też romantyzmu, co nieco łagodzi tę bardziej pikantną wymowę książki. I choć powieść ta stanowi sobą kolejną część cyklu „Oblicza miłości”, to można traktować i odbierać ją jako zupełnie osobną pozycję, której poznawanie nie wymaga od nas znajomości poprzednich tomów.

Autorka zaserwowała nam tutaj popularną konstrukcję książki - podział na dwie narracyjne perspektywy, gdzie to mamy rozdziały sygnowane imionami każdego z dwojga głównych bohaterów. I tak też odkrywamy owe wydarzenia z punktu widzenia Magdaleny i Artura, co pozwala nam poznać pełny ogląd sytuacji z ich udziałem. To naprawdę wartka akcja, liczne zmienne i misternie budowane napięcie, które strona po stronie prowadzi nas do widowiskowego finału.

Bohaterowie są barwni, ciekawi i przekonujący do uwierzenia w nich, podobnie zresztą jak i obraz współczesnej, jakże nowoczesnej Polski, wolnej coraz bardziej od jeszcze tak niedawno wszechobecnej pruderii. Wracając jednak do Magdy i Artura, to są to inteligentni, świadomi swojej wartości i sympatyczni ludzie, którzy z różnych względów stracili wiarę w miłość, ale z pewnością nie w magię pożądania. I lubimy ich, kibicujemy w ich poczynaniach oraz życzymy im tego, by wreszcie uwierzyli w miłość.

Oczywiście nie jest to literatura z najwyższej, ambitnej półki..., ale też takową być wcale nie musi. To dobre, intrygujące, ciekawie napisane i przede wszystkim niezwykle gorące pod kątem erotycznych wątków i scen, obyczajowo-komediowe czytadło. I w tym kontekście owe pojęcie jest jak najbardziej uzasadnionym i zasłużonym komplementem pod adresem M. F. Mosquito i jej niniejszego działa. Spotkanie z tym tytułem zapewnia bowiem świetną, lekką i ekscytującą rozrywkę - w sam raz na wciąż trwające lato.

Powieść M. F. Mosquito pt. „Pokochaj mnie”, to rzecz jak najbardziej udana, interesująca i spełniająca wszelkie pokładane w niej oczekiwania, do których należały dobra zabawa i odrobina erotycznej pikanterii. Dokładnie to wszystko gwarantuje nam sobą ta książka, która najprawdopodobniej przypadnie do gustów w szczególności czytelniczkom w naszym kraju. Jakkolwiek bowiem nie lubię tego typu podziałów, to faktem jest to, że powieść ta wpisuje się bardzo w nurt tzw. kobiecej literatury.

Ze swej strony oczywiście gorąco polecam i zachęcam was do sięgnięcia po tę pozycję, która zapewni wam wielkie emocje, przyjemnie spędzony czas i co najmniej lekko rumiane policzki.

Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl.

Oto dwoje głównych bohaterów tej opowieści - Magda...

Na wstępnie chciałam podziękować za książkę, którą otrzymałam z Klubu Recenzenta.

Lubicie komedie erotyczne? Jaki jest Wasz stosunek do nich? Ja osobiście bardzo je lubię. A ulubionych autorów to już w ogóle, pochłaniam je w błyskawicznym tempie. M.F. Mosquito się do nich zalicza.

"Pokochaj mnie" to trzecia część serii "Oblicza miłości", ale uwaga... Można ją czytać bez znajomości poprzednich części. Fajnie, nie??

W " Pokochaj mnie" poznajemy nowych bohaterów. Magdę, która żyła w nieszczęśliwym związku. Przez 7 lat starała się pokochać męża, jednak mimo dużych starań jej się to nie udało. Nie pasują do siebie, mają inne oczekiwania. Mąż znajduje sobie kochankę, Magda decyduje się odejść od niego. Artur boi się zaangażować, dwukrotnie został zraniony przez ukochane kobiety. Od tego momentu każdy jego związek jest bez zobowiązań. Dwie skrzywdzone duszyczki wchodzą w układ, który jest oparty tylko na seksie, ale czy na pewno?? Tego musicie się przekonać sami, nic Wam więcej nie zdradzę.

Będę szczera i powiem, że ta książka jest świetna. Chyba najlepsza część serii. Styl autorki polubiłam już od samego początku. Jest leciutki jak piórko. Przyjemny w odbiorze. Książkę czyta się płynnie, wszystko jest dopracowane na ostatni guzik. Fabuła wciągająca i ciekawa, wręcz ciężko się od niej oderwać.

Ta historia mnie zauroczyła. Podobało mi się jak autorka przedstawiła głównych bohaterów. Są wyraziści. Polubiłam ich od samego początku i trzymałam za nich kciuki. Ich dialogi są zabawne z podtekstem seksualnym. Czuć od nich chemię, wszystko jest zrobione ze smakiem. A same sceny erotyczne jak się pojawiają nie są wulgarne, napisane są subtelnie.

Uwielbiam poczucie humoru autorki, trafiły one w moje gusta w 100%. Świetnie się bawiłam. Nie mam się do czego przyczepić. Dostałam wszystko czego oczekiwałam, a nawet więcej. Rewelacyjna historia, którą warto przeczytać. Na pewno nie będziecie żałować.

Jeśli nie znacie jeszcze twórczości autorki, to macie już co nadrabiać. Polecam, będziecie zachwyceni.

Znajduję co jakiś czas perełki w tym gatunku, poważnie. Książki, które wywołują fale emocji, zapadają w pamięć, dostarczają nie tylko podniety, ale też niosą ze sobą coś więcej, coś wartościowego. Niestety na jedną dobrą trafia mi się dziesięć złych, takie moje szczęście. Tym razem również było źle i to oj, jak bardzo 😅

„Pokochaj mnie” jest w moich oczach historią nijaką, nudną, taką, która szybko wyparuje z głowy. Wykorzystano w niej dużo schematów typowych dla gatunku i niestety nie dodano nic ponadto. Bohaterowie są niesympatyczni, papierowi, pozbawieni jakiejkolwiek głębi. Totalnie nie umiałam się zaangażować w opisywane wydarzenia, a przyjaciółki Magdy, które występują bardzo często, to już w ogóle wyobrażałam sobie jak natrętne muchy latające mi koło ucha. Denerwowało mnie wodolejstwo i wałkowanie w kółko tego samego tematu, zamiast porządnie zbudować jakąś ciekawą fabułę 😴

Bohaterowie, mimo że mają po 30 lat na karku, zachowują się jak dzieci w okresie dojrzewania, dla których wszystko jest śmieszne i kojarzy się z jednym. Kobieta mówi, że nie będzie miała trudności z przełknięciem sporej tabletki? Mmm, połykanie. Masz czyste ręce? Mmm, a czemu pytasz, co miałbym nimi robić? To tego typu „błyskotliwe” dialogi rozpychają powieść, która robi się jak balonik. Ani to śmieszne, ani nie wnosi niczego nowego do fabuły. No właśnie, gdzie ta komedia reklamowana na okładce, bo jakoś jej nie zauważyłam? 🧐

Liczyłam chociaż na ciekawe sceny erotyczne, ale tutaj również się zawiodłam. Są szybkie, proste/prostackie, nie czułam żadnego napięcia pomiędzy bohaterami. Magda jest wykreowana na taką świętoszkę, że wystarczy, że on ją dotknie, a ta już jest w niebie… Wulgaryzmy dodatkowo rujnują szczątkową romantyczną atmosferę. Napisane, odhaczone – a przecież to powinien być największy plus! Po to sięga się po takie powieści! 🥺

Polecić mogę wyłącznie doświadczonym wyjadaczom erotyków, którym żadna niegrzeczna książka nie jest straszna 🥴

Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl 💞

„Pokochaj mnie” jest w moich oczach historią nijaką,...

„Pokochaj mnie” jest trzecią częścią cyklu „Oblicza miłości". W każdej z części M.F. Mosquito przedstawia nam historię jednej z trzech przyjaciółek Aleksandra, Małgorzata i Magdalena, którą poznajemy w najbardziej traumatycznym momencie jej życia. Po siedmiu latach małżeństwo dziewczyny zostaje rozwiązane, rodzice nie potrafią zaakceptować jej decyzji o rozwodzie. To nic wielkiego, że mąż zdradza, przecież codziennie wraca do domu. Magdalena całe życie podporządkowywała się rodzicom, była posłuszną córeczką, ale nie tym razem. To miał być początek zmian jej bytu, przeprowadza się do Torunia Jej przyjaciółki, Leksi i Gośka, postanawiają uczcić "wolność" Magdy, imprezą, na której, poznaje Artura. Artur został skrzywdzony dwukrotnie i nie ma zamiaru wiązać się już z żadną kobietą.
Dwójka rozbitków na życiowym zakręcie zawiera nietypowy układ. Który zakładał, że motorem napędowym ich relacji będzie tylko seks, bez jakiegokolwiek zaangażowania, ,,bez tworzenia emocjonalnej wspólnoty”… Zbliżenie bez uczuć? Czy to jest możliwe?

Takiej opowieści było mi trzeba, o powstającej więzi i wyjątkowym rodzącym się uczuciu, do którego bohaterowie będą podchodzić zrównoważenie.
Pani M.F. Mosquito stworzyła świetną historię z jednej strony lekką i przyjemną, z drugiej gorącą i poruszającą bardzo intymne trudne tematy. Bo dziś, relacja między dwojgiem ludzi może mieć wiele twarzy. Mamy tu, ostatnio bardzo modną relację fwb- przyjaciele z korzyściami. Bo chęć zrealizowania potrzeby seksualnej jest zupełnie naturalna.
Układ, który miał być wygodny dla obu stron jednakowo, ale niestety. Kobiety i mężczyźni, są różni, mamy różne podejścia do związku, my kobiety nie do końca potrafimy, oddzielać seksu od uczuć. Zaangażowanie u nas jest większe, czy tego chcemy, czy nie. Nawet jeśli bardzo się zarzekamy, że chodzi nam tylko o zmysłowość, to podświadomie szukamy bliskości. Magda nie potrafiła zbliżenia z Arturem traktować instrumentalnie, dla niej stało się to, czymś więcej niż tylko dobrem konsumenckim.
Autorka w przepiękny sposób pokazuje, że nie warto marnować czasu na zagłębianie się w przeszłości, tylko trzeba żyć teraźniejszością, doceniać to, co niesie nam życie, umieć wyłapać te piękne chwile, jakie daje nam los. Bo to coś, może już się nigdy nie zdarzyć. Magda i jej przyjaciółki to kobiety odważne, niezależne i zdecydowane, wiedzą, czego chcą i potrafią o to zawalczyć.
Jak to jest mieć przyjaciół, takich jak Magda, którzy się o Ciebie martwią i troszczą, przyznam szczerze, że nie wiem. Za to wiem, jak to jest mieć rodzinę, która się o mnie troszczy i akceptuje mnie taką, jaka jestem, dla nich jestem ważna, a Magda niestety tego nie doświadczyła.

Powieść, która wywołuje wypieki na twarzy, ale potrafi również wzruszyć, którą czyta się z przyjemnością. Polecam
Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl.

M. F. Mosquito daje nam komedię romantyczną pt. "Pokochaj mnie", opowiadającą historię Magdy i Artura. Magdalena jest świeżo po rozwodzie z mężem, którego wybrali dla niej rodzice. Ich związek nie był oparty na miłości czy szczęściu lecz na stereotypowym schemacie "idealnej" rodziny. Według niego, Magdalena miała tylko dobrze wyglądać u boku Krystiana, a on natomiast prowadziłby interesy z jej ojcem. Przy okazji nie miał żadnych zobowiązań w małżeństwie. Zdaniem teściów mógł mieć kochanki, z czego zresztą chętnie korzystał. Magda znalazła wewnętrzną siłę, aby uwolnić się z tego koszmaru. Natomiast Artur to mężczyzna kilkukrotnie zraniony przez ukochane kobiety. Postanawia, że już nigdy się nie zakocha. Razem z Magdą wchodzą w układ oparty na seksie, wyzbyty ze wszystkich głębszych uczuć.

Chyba po raz pierwszy czytałam komedię erotyczną z takim zaangażowaniem. Było to spowodowane tym, że według mnie to zwyczajnie dobra książka, która przypadła mi do gustu. Czytałam wiele książek z tego gatunku i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że "Pokochaj mnie" jest jedną z lepszych. Dla mnie ogromną zaletą było brak wulgaryzmów, często spotykanych w książkach erotycznych, co moim zdaniem tylko odbiera cały urok historii. "Pokochaj mnie" jest powieścią opartą na typowym schemacie w tym gatunku, nie wnosi od siebie zbyt wiele, ale to nie zmienia faktu, że czytanie jej sprawia dużą przyjemność. Bardzo, ale to bardzo, denerwowała mnie przyjaciółka głównej bohaterki, aż miałam ochotę rzucić książką o ścianę. Gośka zachowywała się jak matka Magdy. Chciała wszystko wiedzieć, była podejrzliwa, musiała mieć wszystko pod kontrolą, jakby miała do tego prawo. Pomijając to, cała powieść była zachowana w wesołym nastroju. Niejednokrotnie uśmiechałam się do siebie, a zawarte sytuacjie rozśmieszały mnie oraz poprawiały mi humor. Było też sporo namiętności, co jak najbardziej były przeze mnie pożądane. Sceny erotyczne były trochę przykrótkie, ale opisane w przyjemny sposób. Z pewnością nie była to historia obrzydliwa, ani żenująca.
Myślę, że to totalny must have dla fanów erotyki z wyższej półki.

• Romans
  • Od wydawnictwa