Jowisz

Wydawnictwo: Solaris
7 (27 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Nowa Moralność i inne ultrareligijne ruchy odnowy moralnej człowieka w niekwestionowany sposób kontrolują już życie narodów Ziemi. Naukowcy, ludzie z wyobraźnią, obdarzeni chęcią poznawania tego, co nieznane, uciekają w kosmos, na planety Układu Słonecznego, do kopalń Pasa Asteroid, na Księżyc. Lecz i tam Nowa Moralność ma swoich szpiegów.

Ireth | 2016-08-09
Przeczytana: 30 kwietnia 2016

Bova tym razem może i nie porywa czytelnika tak jak zazwyczaj, ale ostatecznie akcja rozkręca się jak u Toma Clancy'ego (tyle że w kosmosie) i naprawdę jest interesująco. Dla fanów elementu nauki w fantastyce naukowej jest sporo technicznych smaczków, znajdzie się też coś dla fanów literatury przyrodniczej (naprawdę!)

Przeczytana: 16 czerwca 2014

Kapitalna książka, polecam nie tylko miłośnikom SF (nie mylić z fantasy ;-p)

Ragnarook | 2016-08-19
sylmec | 2016-05-10