Heart of the Mountain

Okładka książki Heart of the Mountain Frankie Love, C.M. Seabrook
Okładka książki Heart of the Mountain
Frankie LoveC.M. Seabrook Wydawnictwo: Self Publishing literatura obyczajowa, romans
Heart of the Mountain
Self Publishing
2019-07-29
2019-07-29
nowela romans gang

Gwiazdki odjęłam kolejno za:

- zaledwie 50 stron tekstu. To krótka historia, niezbyt warta by wydać na nią pieniądze. Weźcie ją tylko, jeśli będzie za darmo. Przez to też wiele wątków jest opisanych powierzchownie, a akcja rozwija się szybciej niż zazwyczaj. Mimo to, jeśli wie się jaką książkę wzięło się do rąk, to wcale nie jest minus. Jest szybko i miło. Koniec.
- za moment, w którym bohater czuje podniecenie podczas rozbierania nieprzytomnej bohaterki. Chociaż autorka miała niewiele miejsca żeby pokazać zainteresowanie bohaterów sobą nawzajem, to jednak scena w której jedno jest nieprzytomne, a drugie napalone, jest u mnie zdecydowanie na minus.
- za scenę łóżkową z ciężarną kobietą. Zwyczajnie nie jestem fanką takich zachowań, kiedy kobieta jest w zaawansowanej ciąży, ale to moja prywatna opinia.

Reszta jest naprawdę ok. Gdyby książka była dłuższa, miała więcej stron, więcej akcji i poważniejsze konflikty bohaterów, a co za tym idzie konkretniejsze opisy ich emocji, podobałaby mi się znacznie bardziej.

Całkiem zgrabna historia. Ma wszystkie potrzebne elementy, żeby nazwać ją poprawną. Wzięłam ją na dniu darmowych książek na Kindle, bo rozbawiła mnie seria okładek nagich mężczyzn z dziećmi (stąd też w niedługim czasie przeczytam podobną książkę, tylko z trojaczkami albo czworaczkami. Stay tuned!) Nie spodziewałam się, że mi się spodoba, dlatego jestem mile zaskoczona....

• Wątek miłosny (YA, NA, romanse, SMUT)
  • Na czytniku
  • English